© Shutterstock nuotr.

Avi­nas
Pirmadienį padarykite iškrovos dieną. Tre­čia­die­nis - pa­lan­ki die­na pra­dė­ti gy­dy­ti ner­vų sis­te­mos li­gas. Penktadienį saugokitės traumų. Šeš­ta­die­nį val­gy­ki­te tik leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ne­pa­dau­gin­ki­te stip­rių al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų, galimas apsinuodijimas.

Jau­tis
Sa­vai­tės pra­džio­je ga­li­te ap­si­nuo­dy­ti mais­tu. Sa­vai­tės vi­du­ry­je sau­go­ki­tės skers­vė­jų. Šeš­ta­die­nis - tin­ka­ma die­na ap­si­lan­ky­ti pas kos­me­to­lo­gą. Sekmadienį praleiskite ramiai.

Dvy­niai
Sa­vai­tė pa­lan­ki pra­dė­ti lai­ky­tis die­tos. Bent kar­tą per sa­vai­tę nu­ei­ki­te į ba­sei­ną ar pa­si­kai­tin­ki­te pir­ty­je. Jei "su­strei­kuos" virš­ki­ni­mas, ger­ki­te ra­mu­nė­lių nuo­vi­ro, nesigriebkite iškart vaistų. Savaitgalį gerai pailsėkite, kad pasikrautumėt energijos kitos savaitės darbams.

Vė­žys
Sa­vai­tės pra­džio­je sau­go­ki­te akis. Trečia­die­nis - pa­lan­ki die­na or­ga­niz­mo va­ly­mui ir odos li­gų gy­dy­mui. Penktadienį nevartokite alkoholio, galite apsinuodyti. Sa­vait­ga­lį bū­si­te ypač jaut­rūs, pa­si­sten­ki­te ne­si­jau­din­ti. Nesivelkite į kivirčus.

Liū­tas
Pir­ma­die­nį ne­var­gin­ki­te ko­jų. Ant­ra­die­nį ir tre­čia­die­nį tau­so­ki­te akis, kuo ma­žiau žiū­rė­ki­te te­le­vi­zo­rių, sėdėkite prie kompiuterio. Penk­ta­die­nį rin­ki­tės švie­žią, kuo ma­žiau kon­ser­van­tų tu­rin­tį mais­tą.

Mer­ge­lė
Sa­vai­tės pra­džio­je ga­li­te leng­vai su­ne­ga­luo­ti. Pra­dė­ki­te var­to­ti vi­ta­mi­nų, ger­ki­te na­tū­ra­lių vai­sių ir dar­žo­vių sul­čių. Jei tik įma­no­ma, ven­ki­te stre­si­nių si­tu­a­ci­jų. Savaitgalį susitikite su draugais, pabendraukite su jums maloniais žmonėmis.

Svars­tyk­lės
Tre­čia­die­nį ne­per­si­val­gy­ki­te, ven­ki­te ašt­raus ir sun­kiai virš­ki­na­mo mais­to. Penk­ta­die­nį bus sun­ku su­val­dy­ti emo­ci­jas. Savaitgalį pasimėgaukite pirtimi. Pagerės ne tik nuotaika, bet ir sveikata.

Skor­pio­nas
Sa­vai­tės pra­džio­je ge­rai ap­svars­ty­ki­te sa­vo ga­li­my­bes prieš im­da­mie­si jums siū­lo­mo nau­jo dar­bo. Ga­li bū­ti, kad jis bus jums per sun­kus. Ketvirta­die­nį fi­zi­nis dar­bas ne­bus į nau­dą. Savaitgalį skirkite šeimai, pasigaminkite skanius pietus.

Šau­lys
Sa­vai­tės pra­džia ne­leng­va. Nuo­var­gis ne­pa­leis nė mi­nu­tė­lei. Ko­vo­ti su juo pa­dės žo­le­lių vo­nia, ge­ra kny­ga ar fil­mas. Pa­spor­tuo­ki­te, tai tu­rė­tų pa­kel­ti nuo­tai­ką ir pagerinti savijautą. Savaitgalį jėgos grįš ir jausitės puikiai.

Ožia­ra­gis
Tre­čia­die­nį rin­ki­tės leng­vai virš­ki­na­mą mais­tą. Ket­vir­ta­die­nį bus pa­žei­džia­mos ke­pe­nys, to­dėl al­ko­ho­lio šią die­ną ge­riau ne­var­to­ti. Penktadienį užplūs energija, pasistenkite nuveikti kuo daugiau darbų. Sa­vait­ga­lį ven­ki­te triukš­min­gų drau­gi­jų.

Van­de­nis
Ant­ra­die­nį ne­var­to­ki­te al­ko­ho­li­nių gė­ri­mų. Sa­vai­tės vi­du­ry­je ga­li­te per­varg­ti ir jaus­tis dir­glūs. Sa­vait­ga­lį skir­ki­te po­il­siui: pa­si­mė­gau­ki­te van­dens pro­ce­dū­ro­mis, pa­mie­go­ki­te pie­tų mie­go, pa­si­vaikš­čio­ki­te gam­to­je.

Žu­vys
Šią sa­vai­tę svei­ka­tai dė­me­sio skir­ki­te dau­giau. Imu­ni­te­tui stip­rin­ti var­to­ki­te ne tik vi­ta­mi­nų: ger­ki­te na­tū­ra­lių cit­ri­nų, apel­si­nų sul­čių, ven­ki­te rie­baus mais­to. Ketvirtadienis tinkama diena grožio procedūroms. Savaitgalį būsite energingi, pasinaudokite tuo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Orai: vasara pasiduoda (9)

Artimiausiomis dienomis vasara nepažers jokių staigmenų: dangumi vis plauks debesų virtinės, tad...

3 milijardų apyvartą valdančios bendrovės prezidentė: pinigus pradėjau uždirbti vos 12 metų (29)

Iš Glazgo kilusi Allison Kirkby – nedidutė, tvirto sudėjimo šviesiaplaukė valdo kompaniją,...

Lietuviškos kainos galioja ne visiems: pasiūlė mokėti gerokai brangiau (45)

Lietuvoje įdarbinus profesionalę iš užsienio, paaiškėjo labai nemalonus dalykas: visus leidimus...

Akušerė-ginekologė: šlapimo pūslės uždegimas gali turėti baisių pasekmių (11)

„Daugeliu atveju, negydomas šlapimo pūslės uždegimas gali praeiti savaime, be gydymo, jei tik...

M. Kuzminskas įsikūrė D. Sabonio ir V. Mačiulio kaimynystėje (23)

Aistringas Lietuvos krepšinio gerbėjas iš Rygos (Latvija) Normundas Macis papildė savo asmeninę...

Dėl planų griauti pajūrio tualetus ginklus surems teisme: tai – absurdas (101)

Rugpjūčio pradžioje naujieji Palangos paplūdimio tualetai buvo pripažinti neteisėtais...

„Napoli“ sulaužė Nicos įtvirtinimus ir žengė į UEFA Čempionų lygos grupių etapą džiaugiasi škotai, slovėnai, graikai ir ispanai

Į UEFA Čempionų lygos grupių varžybų etapą užtikrintai žengė Italijos vicečempionė...

Tiesiog atėmė žadą: 70 eurų kainavusio bilieto pareikalavo ir iš 4 mėnesių kūdikio (504)

DELFI skaitytoja Virginija pasakoja patekusi į absurdišką situaciją – už galimybę stebėti...

Kuriantiems savo namus – vertingi interjero architektės patarimai (22)

Nemažai apie savo būsto interjerą galvojančių žmonių vis dar iki galo nesupranta, ko gali...

Vyro išradingumas stebina: internautai pametė galvas dėl kambario šuniui (10)

Vienas vyras sumąstė savo šuniui įrengti kambarį po laiptais. Kai jis pasidalino nuotraukomis...