Suderinamumo horoskopas

 (918)
Kiekvienas horoskopo ženklas turi savitą charakterį. Vienas - veržlus ir ugningas, kitas - tylus ir ramus, trečias - skrupulingas ir pedantiškas. Žinoma, kad ne visi jie gerai dera tarpusavyje. Per daug skirtingi - negerai, per daug panašūs ar vienodi - vėl ne kas. Kaip žinoti, ar Jūsų partneris Jums tinka? Astrologai, atidžiai išnagrinėję kiekvieną ženklą, sukūrė visą suderinamumo teoriją. Taigi, pažiūrėkite...
Horoskopo namas
Ji:Jis:


Norėdami sužinoti jūsų suderinamumą, pasirinkite atitinkamus ženklus ir paspauskite "Palyginti" mygtuką.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Astrologija

Astropsichologė: nelaimių priežastis – noras pirmauti (1)

Visų mūsų nelaimių priežastis – noras būti įvertintam, išgirstam ir pirmam, trečiadienį „Žinių radijui“ sakė Vedų astropsichologė Eglė Giedrienė.

Astrologės Lolitos prognozė rugsėjo 3 d.: naujų darbų diena

Permainų diena. Šiandien gerai pradėti naujus darbus, mokslus ir kitus projektus. Tinkama diena naujoms pažintims ir kontaktams. Būtina lanksčiai reaguoti į besikeičiančią situaciją, greitai priiminėti sprendimus.

Astrologės L. Žukienės horoskopas rugsėjui: prireiks kantrybės ir atkaklumo (8)

Rugsėjo mėnesį Saulės kelionė Mergelės ženklu parodys, kad mūsų gyvenime svarbios yra ir smulkmenos, detalės, kiekvienas pasakytas žodis. O jei jis pasakytas vietoje ir laiku, Jupiterio tranzitas tuo pačiu Mergelės ženklu padės jį įgyvendinti.

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė (4)

Netikėtumų kupina savaitė, praskaidrins nuotaiką susitikimais su seniai matytais draugais, naujais darbų pasiūlymais ir geromis galimybėmis imtis savo svajonių įgyvendinimo.