Suderinamumo horoskopas

 (918)
Horoskopo namas

Kiekvienas horoskopo ženklas turi savitą charakterį. Vienas - veržlus ir ugningas, kitas - tylus ir ramus, trečias - skrupulingas ir pedantiškas. Žinoma, kad ne visi jie gerai dera tarpusavyje. Per daug skirtingi - negerai, per daug panašūs ar vienodi - vėl ne kas. Kaip žinoti, ar Jūsų partneris Jums tinka? Astrologai, atidžiai išnagrinėję kiekvieną ženklą, sukūrė visą suderinamumo teoriją. Taigi, pažiūrėkite...

Ji:Jis:


Norėdami sužinoti jūsų suderinamumą, pasirinkite atitinkamus ženklus ir paspauskite "Palyginti" mygtuką.
www.DELFI.lt
 
918
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Astrologija

Sveikatos horoskopas (gruodžio 22-28 d.)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 23:00
Sužinokite, ką žada jums sveikatos horoskopas šią savaitę.

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Liūtų 2015 m.: sėkmė ateis mažais žingsneliais (18)

2014 gruodžio mėn. 20 d. 13:03
Daugeliui Liūtų šie metai nebuvo labai lengvi. Dažnai jie galėjo jaustis nepripažintais, nepakankamai vertinamais. Kitais metais situacija žymiai palengvės, nors gal dar ne tokiais greitais tempais, kaip norėtųsi.

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Mergelių 2015 m.: norėsis daug, bus mažai (10)

2014 gruodžio mėn. 22 d. 10:17
Tai vienas iš tų ženklų, kuriuos ateinantys metai labiau palies. Kaip palies? Mergelėms norėsis perfekcionizmo, norėsis optimalaus rezultato visame, ką jos daro. Aplinkiniams nebus lengva jas suprasti, juolab kad joms smulkmenos klius labiau, negu bet kada.

Astrologinės prognozės: kokiems žmonėms tai reikalinga? (13)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 13:55
Prieš naujuosius metus plintančių astrologinių pranašysčių fenomeną Teorinės fizikos ir Astronomijos instituto astronomė Gražina Tautvaišienė aiškina tuo, kad silpniems žmonėms tai reikalinga. Psichoterapeutas Olegas Lapinas mano, kad tikėti astrologija yra geriau, nei nedaryti jokių žingsnių dvasinio tobulėjimo linkme.

Astrologė L. Žukienė. Kas laukia Vėžių 2015 m.: bus galima šiek tiek atsikvėpti (15)

2014 gruodžio mėn. 17 d. 16:33
Daugeliui Vėžiukų praeiti metai buvo ganėtinai sudėtingi. Ateinantys metai turi būti daug lengvesni ir ramesni. Sausį pamąstykite, ką norėtumėt pasiekti ateinančiais metais.