Suderinamumo horoskopas

 (918)
Kiekvienas horoskopo ženklas turi savitą charakterį. Vienas - veržlus ir ugningas, kitas - tylus ir ramus, trečias - skrupulingas ir pedantiškas. Žinoma, kad ne visi jie gerai dera tarpusavyje. Per daug skirtingi - negerai, per daug panašūs ar vienodi - vėl ne kas. Kaip žinoti, ar Jūsų partneris Jums tinka? Astrologai, atidžiai išnagrinėję kiekvieną ženklą, sukūrė visą suderinamumo teoriją. Taigi, pažiūrėkite...
Horoskopo namas
Ji:Jis:


Norėdami sužinoti jūsų suderinamumą, pasirinkite atitinkamus ženklus ir paspauskite "Palyginti" mygtuką.
www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Astrologija

Astrologė Lolita: laikotarpis kritiškas, turime nedelsiant ką nors keisti (20)

Paskutiniai pasaulio įvykiai kelia nerimą daugelio širdyse. Jau pasigirsta aiškiaregių perspėjimai, kad mūsų laukia III Pasaulinis karas. Teiraujamės astrologės Lolitos, kokią situaciją rodo žvaigždžių ir planetų išsidėstymas, kiek jis turi įtakos agresyviems veiksmams ir pasaulio politikai.

Didieji Evos gyvenimo pokyčiai - jau netrukus (14)

„Aš ryto nepradedu be horoskopų, bet tiesiog juos prisitaikau sau: jeigu tą dieną horoskopas geras, tai jis apie mane, jeigu negeras – tai čia ne mano prognozė“,- valiūkiškai šypsosi dainininkė Eva. Ir prisipažįsta tikinti labai įvairiais dalykais, taip pat tuo, kad gimdamas žmogus jau atsineša savo likimą.

Aiškiaregiai gąsdina: uždarius sienas III Pasaulinis karas prasidės 2016 m. birželį (374)

Garsūs ateities spėjikai, aiškiariagiai, žyniai ir ekstrasensai pasaulio ateitį spėjo kelias dešimtis kartų – vienos jų išsipildė, kitos ne. Tačiau tokių pranašų kaip Nostradamo ar Vangos pranašystės laikomos vienomis tiksliausių, mat dauguma jų vienaip ar kitaip išsipildė.

Astrologės Lolitos prognozė lapkričio 25 d.

Pasirūpinimo artimaisiais diena.

Lolitos horoskopas savaitei visiems Zodiako ženklams

Dėl prasidėjusios Nusileidusio Mazgo kelionės Žuvų ženklu šią savaitę gali išlikti nesaugumo, baimės ir nestabilumo jausmas. Todėl labai svarbu išlikti pozityviais ir imtis konkrečių veiksmų, siekiant suteikti savo gyvenimui stabilumą ir pasitikėjimą rytdiena.