Suderinamumo horoskopas

 (918)
Horoskopo namas

Kiekvienas horoskopo ženklas turi savitą charakterį. Vienas - veržlus ir ugningas, kitas - tylus ir ramus, trečias - skrupulingas ir pedantiškas. Žinoma, kad ne visi jie gerai dera tarpusavyje. Per daug skirtingi - negerai, per daug panašūs ar vienodi - vėl ne kas. Kaip žinoti, ar Jūsų partneris Jums tinka? Astrologai, atidžiai išnagrinėję kiekvieną ženklą, sukūrė visą suderinamumo teoriją. Taigi, pažiūrėkite...

Ji:Jis:


Norėdami sužinoti jūsų suderinamumą, pasirinkite atitinkamus ženklus ir paspauskite "Palyginti" mygtuką.
www.DELFI.lt
 
918
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Astrologija

Oras, sezonas, paros metas, kada jūs gimėte: sužinokite, kokią įtaką tai turi jūsų gyvenimui (18)

2014 balandžio mėn. 22 d. 00:00
Gimimo laikas daro didelę įtaką žmogaus likimui. Pagal jį galima apibūdinti asmens charakterį, jo pomėgius, talentus, nuspėti meilės ryšius ar net sveikatos problemas. Tačiau šį kartą apie tai prabils ne gimimo data ar valanda, o metų laikai ir oras, kuriuo džiaugėsi ar kurį keikė artimieji, kai išvydote šį pasaulį.

Ką žada žvaigždės: horoskopas savaitei (balandžio 21 - 27 d.) (4)

2014 balandžio mėn. 20 d. 00:01
Sužinokite, ką Jūsų Zodiako ženklui žada žvaigždės!

Ką žada žvaigždės: horoskopas savaitei (balandžio 14-20 d.) (7)

2014 balandžio mėn. 13 d. 00:01
Savaitė nuo balandžio 14 iki 20 dienos kažin ar bus rami ir sėkminga. Daugelio laukia ne visada teigiamos permainos, situacijos nestabilumas ir neapsisprendimas, susijęs su tuo, kas vyksta aplinkui. Teks atsisakyti kažkokių savo planų arba juos pakoreguoti pagal naujas aplinkybes. Gali nepasiteisinti kažkokie finansiniai lūkesčiai.

Kaip išsirinkti talismaną? (13)

2014 balandžio mėn. 5 d. 00:01
Išsirinkti tinkamą talismaną – sudėtinga ir atsakinga užduotis. Pasirinktas netinkamai gali pritraukti tai, ko tuo metu visiškai nepageidaujate. Tad kaip tinkamai jį išsirinkti?

Rytų horoskopas savaitei (balandžio 7-13 d.) (3)

2014 balandžio mėn. 6 d. 00:00
Sužinokite, ką kitai savaitei Jums žada žvaigždės, kurios dienos - palankiausios, kur sutelkti dėmesį, kam palankus laikas atskleisti sugebėjimus.