Suderinamumo horoskopas

 (918)
Kiekvienas horoskopo ženklas turi savitą charakterį. Vienas - veržlus ir ugningas, kitas - tylus ir ramus, trečias - skrupulingas ir pedantiškas. Žinoma, kad ne visi jie gerai dera tarpusavyje. Per daug skirtingi - negerai, per daug panašūs ar vienodi - vėl ne kas. Kaip žinoti, ar Jūsų partneris Jums tinka? Astrologai, atidžiai išnagrinėję kiekvieną ženklą, sukūrė visą suderinamumo teoriją. Taigi, pažiūrėkite...
Horoskopo namas
Ji:Jis:


Norėdami sužinoti jūsų suderinamumą, pasirinkite atitinkamus ženklus ir paspauskite "Palyginti" mygtuką.
www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (918)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Astrologija

Horoskopas savaitei (gegužės 25-31 d.) (5)

Astrologė Lolita Žukienė atskleidžia, kas kiekvieno Zodiako ženklo laukia ateinančią savaitę.

Astrologės Lolitos Žukienės prognozė gegužės 22 d.: dovanų diena! (1)

Tai dovanų diena. Puikus laikas pradžiuginti jūsų brangius žmones netikėta dovanėle, parodančia, kad jūs apie ją/jį galvojate. Šiandien likimas linkęs mus apdovanoti, tad priimkime jo dovanas. Diena tinkama komandiruotėms, išvykoms, sportui ir fiziniam darbui gamtoje.

Astrologės L. Žukienės prognozė gegužės 25 d.: vanduo šiandien turi gydomąją galią

Kelionių, išvykų diena. Būtent šiandien raskite laiko savo sveikatos stiprinimui, ar tai būtų mankšta, joga, ar vandens procedūros. Šiandien reikėtų gerti pakankamai vandens, nes jis turės gydomųjų savybių. Tinka rinkti vaistažoles, raskite laiko pabūti gamtoje.

Astrologės Lolitos Žukienės prognozė gegužės 24 d.: tai meilės diena (5)

Meilės diena, skirta gailestingumui ir pasirūpinimui savo artimu.Būkite jautrūs kito skausmui, ištieskite pagalbos ranką prašančiam.Šią dieną nebūkite vieniši, būtinai pabendraukite su jus mylinčiais ir suprantančiais. Tai puikus laikas stiprinti tarpusavio santykius, puoselėkite meilę, o kai kuriems ši diena padovanos ilgai lauktą mažylį.

Astrologės Lolitos Žukienės prognozė gegužės 23 d.: diena, kai turėsime įveikti kliūtis (4)

Ši diena palanki drąsiems ir ryžtingiems. Ne mažiau svarbu parodyti atjautą ir gailestingumą kitiems. Tai nėra ta diena, kai nesutinkamos kliūtys – tai diena, kai turime jas įveikti.