Suderinamumo horoskopas

 (918)
Kiekvienas horoskopo ženklas turi savitą charakterį. Vienas - veržlus ir ugningas, kitas - tylus ir ramus, trečias - skrupulingas ir pedantiškas. Žinoma, kad ne visi jie gerai dera tarpusavyje. Per daug skirtingi - negerai, per daug panašūs ar vienodi - vėl ne kas. Kaip žinoti, ar Jūsų partneris Jums tinka? Astrologai, atidžiai išnagrinėję kiekvieną ženklą, sukūrė visą suderinamumo teoriją. Taigi, pažiūrėkite...
Horoskopo namas
Ji:Jis:


Norėdami sužinoti jūsų suderinamumą, pasirinkite atitinkamus ženklus ir paspauskite "Palyginti" mygtuką.
www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Astrologija

Lolitos horoskopas gegužei: labai audringas mėnuo (5)

Su pavasarinėmis nuotaikomis ir Motinos diena į mūsų širdis pasibeldusi gegužė pateiks nemažai aštrių situacijų, iššūkių ir staigmenų. Tai - gana audringas mėnuo, kai stiprių astrologinių rodiklių įtakoje gali imti ir iššauti tas kamštis, kuris laikė džiną butelyje.

Horoskopas savaitei (gegužės 2 - 8 d.): netikėtų situacijų savaitė (3)

Netikėtų situacijų savaitė. Kartu tai laikas, kai galėsite daug nuveikti pasirinkę vieną, konkrečią sritį. Sektųsi siekiantiems karjeros, kuriantiems nuosavą verslą, ieškantiems gero naujo darbo pasiūlymo. Patirsite, kad siekiant sėkmės, kaip ir ieškant vandens, kasti šulinį turi tol, kol jį randi. Negali pakasti truputį vienoje, po to truputį kitoje vietoje. Tad nuspręskite, kokią kryptį šią savaitę pasirinksite.

Kelionių horoskopas: kur planuoti atostogas kiekvienam zodiako ženklui (12)

Išsirinkti kelionių kryptį nėra lengva. Ar norėtumėte visas dienas gulėti paplūdimyje, o gal norite visą laiką tik vaikščioti, vaikščioti, vaikščioti?

Astrologės Lolitos prognozė gegužės 1 d.: puiki diena

Motinos diena. Tai nuostabi diena ir puiki šventė, kai galime išreikšti savo meilę ir dėkingumą jums gyvybę dovanojusiam žmogui.

Astrologės Lolitos prognozė balandžio 30 d.: kontrastų diena

Kontrastų diena. Venera, pradėjusi kelionę Jaučio ženklu, ragins atsisukti į materialaus pagrindo kūrimą, tik dėl emociškai sudėtingesnės 23-ios Mėnulio dienos norėsis darbuose labai greitų rezultatų.