Suderinamumo horoskopas

 (918)
Horoskopo namas

Kiekvienas horoskopo ženklas turi savitą charakterį. Vienas - veržlus ir ugningas, kitas - tylus ir ramus, trečias - skrupulingas ir pedantiškas. Žinoma, kad ne visi jie gerai dera tarpusavyje. Per daug skirtingi - negerai, per daug panašūs ar vienodi - vėl ne kas. Kaip žinoti, ar Jūsų partneris Jums tinka? Astrologai, atidžiai išnagrinėję kiekvieną ženklą, sukūrė visą suderinamumo teoriją. Taigi, pažiūrėkite...

Ji:Jis:


Norėdami sužinoti jūsų suderinamumą, pasirinkite atitinkamus ženklus ir paspauskite "Palyginti" mygtuką.
www.DELFI.lt
 
918
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Astrologija

Sveikatos horoskopas (lapkričio 24 - 30 d.)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 13:34
Sužinokite, ką žada sveikatos horoskopas šiai savaitei:

V. Budraitytė: karma nulemia žmogaus polinkį geriems ar blogiems dalykams (31)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 00:01
Turbūt ne kartą teko girdėti frazę: „Nėra laimės šiame pasaulyje.“ O ar kada pagalvojote, kad laimė – tai nebūtinai Dievo dovana? Žydroji laimės paukštė dažnai būna panaši į pilką žvirblį, kuriam tereikia ištiesti ranką su duonos trupiniais, kad jis patikliai nutūptų ant delno. Deja, žmogus to nesugeba pamatyti, jis tik pavydžiai žvalgosi į padangėse išdidžiai skraidančias svetimos laimės gerves.

Laimė ir sėkmė: ką išduoda mūsų veido bruožai (19)

2014 lapkričio mėn. 27 d. 00:01
Kinai nuo seno tiki, kad veidas perteikia tikrąjį žmogaus charakterį, o galvos kaulų struktūra gali atskleisti asmens likimą. Pagal kinų tradicijas, galva – tai jang energijos simbolis, o kaukolės kaulai – šios energijos šaltinis. Jei jang energija stipri, tuomet žmogus gali tikėtis itin sėkmingo gyvenimo.

Gimimo data atskleidžia poros suderinamumą (19)

2014 lapkričio mėn. 21 d. 15:39
Tiksli gimimo data atskleidžia informaciją ne tik apie žmogaus charakterį, pomėgius, bet ir rodo, kaip jis myli. Sužinoti, ar įsimylėjėlių pora suderinama, reikia vos kelių minučių. Visų pirma būtina parašyti savo ir partnerio gimimo datas: minutes, valandas, dieną, mėnesį, metus. Tada išrašyti vienetus ir dvejetus. Tuomet suskaičiuoti, kuris jų dominuoja kiekvieno partnerio gimimo datoje.

Horoskopas savaitei (lapkričio 23-30 d.) (7)

2014 lapkričio mėn. 23 d. 00:00
Sužinokite, kas Jūsų laukia kitą savaitę.