Suderinamumo horoskopas

 (918)
Horoskopo namas

Kiekvienas horoskopo ženklas turi savitą charakterį. Vienas - veržlus ir ugningas, kitas - tylus ir ramus, trečias - skrupulingas ir pedantiškas. Žinoma, kad ne visi jie gerai dera tarpusavyje. Per daug skirtingi - negerai, per daug panašūs ar vienodi - vėl ne kas. Kaip žinoti, ar Jūsų partneris Jums tinka? Astrologai, atidžiai išnagrinėję kiekvieną ženklą, sukūrė visą suderinamumo teoriją. Taigi, pažiūrėkite...

Ji:Jis:


Norėdami sužinoti jūsų suderinamumą, pasirinkite atitinkamus ženklus ir paspauskite "Palyginti" mygtuką.
www.DELFI.lt
 
918
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Astrologija

Ką žada žvaigždės: horoskopas savaitei (balandžio 14-20 d.) (7)

2014 balandžio mėn. 13 d. 00:01
Savaitė nuo balandžio 14 iki 20 dienos kažin ar bus rami ir sėkminga. Daugelio laukia ne visada teigiamos permainos, situacijos nestabilumas ir neapsisprendimas, susijęs su tuo, kas vyksta aplinkui. Teks atsisakyti kažkokių savo planų arba juos pakoreguoti pagal naujas aplinkybes. Gali nepasiteisinti kažkokie finansiniai lūkesčiai.

Kaip išsirinkti talismaną? (13)

2014 balandžio mėn. 5 d. 00:01
Išsirinkti tinkamą talismaną – sudėtinga ir atsakinga užduotis. Pasirinktas netinkamai gali pritraukti tai, ko tuo metu visiškai nepageidaujate. Tad kaip tinkamai jį išsirinkti?

Rytų horoskopas savaitei (balandžio 7-13 d.) (3)

2014 balandžio mėn. 6 d. 00:00
Sužinokite, ką kitai savaitei Jums žada žvaigždės, kurios dienos - palankiausios, kur sutelkti dėmesį, kam palankus laikas atskleisti sugebėjimus.

Rytų horoskopas savaitei (kovo 31 d. - balandžio 6 d.) (13)

2014 kovo mėn. 29 d. 00:00
Kitą savaitę žvaigždės vieniems žada galimybę palypėti karjeros laiptais, kitiems - įtemptą laikotarpį. Pristatome horoskopą 12-ai Zodiako ženklų.

Horoskopas savaitei (kovo 24-30 d.) (17)

2014 kovo mėn. 23 d. 00:01
Ateinanti savaitė bus gana sėkminga, tačiau neišvengsime šiokių tokių nemalonumų. Galimi nedideli nesusipratimai, trumpalaikiai barniai su aplinkiniais bei organizmo funkcijų sutrikimai.