Seksualinis suderinamumas: mitas ar realybė?

 (19)
Seksualinis suderinamumas: tai mitas ar galima realybė? Kaip astrologija gali padėti tai išsiaiškinti? Kaip planetos įtakoja mūsų elgesį Žemėje?
Ką reiškia, kai astrologas žvelgia į jūsų personalinį horoskopą ir sako, kad jūsų Venera yra negatyvioje Marsui (jūsų meilužio planetai) pozicijoje bei aplinkybės nėra ypač palankios jūsų romanui? Arba tai, kad jūsų vyras ar žmona yra nepalankiame Saturnui periode, todėl jūs turėtumėte būti kantresni, jei jus seksualiai atstumia. (Todėl, kad, veikiant Saturnui jis arba ji paprasčiausiai laikinai užsisklendė savyje, nors vienas kitą vis dar myli.)

Visa tai paprasčiausiai reiškia, kad astrologija turi didelę reikšmę. Ji padeda jums susirasti tinkamą seksualinį partnerį. Interpretuodamas specifinį pavyzdį, kurios planetos apsprendžia jūsų pirminį horoskopą, astrologas gali išaiškinti Jums psichoseksualinį asmenybės individualumą, nes įvairios planetos veikia jūsų smegenis elektromagnetinių bangų dėka.

Iš to seka, kad studijuodami ir išaiškindami seksą, 12-os astrologinių valdančių ženklų įtaką jums, mes galime suformuluoti keletą astrologinių seksualinio suderinamumo direktyvų:

Ženklas				Valdanti planeta
Avinas				Marsas
Jautis				Venera
Dvyniai				Merkurijus
Vėžys				Mėnulis
Liūtas				Saulė
Mergelė				Merkurijus
Svarstyklės			Venera
Skorpionas			Marsas, Plutonas
Šaulys				Jupiteris
Ožiaragis			         Saturnas
Vandenis			         Uranas
Žuvys				Neptūnas

Kaip šios planetos įtakoja jus (fiziškai ir protiškai), labai paprastai galima paaiškinti, stebint Mėnulio įtaką. Mėnulis - ne planeta. Iš tikrųjų - tai Žemės palydovas, tačiau jo poveikis Žemės gyventojams yra didžiulis

Gravitacinė Mėnulio trauka veikia potvynius ir atoslūgius- tai mokslinis faktas. Ši trauka taip pat įtakoja visų gyvų padarų, gyvenančių planetoje, atsiradimą ir bendravimą. Astrologai mano, kad Mėnulis valdo visus skysčius Žemės paviršiuje, įskaitant ir žmogaus kraujotaką, vidaus sekrecijos liaukas ir lytinius organus. Tam tikri individai, kurių horoskopai yra didelėje Mėnulio įtakoje, įvairių Mėnulio fazių 26 dienų ciklo, ypač pilnaties, metu, būna intensyvaus seksualinio susijaudinimo periode.

Kada nors mokslininkai galės nustatyti, jog kai kurios psichinės ligos, iš tikrųjų Mėnulio nesukeliamos, dažnai yra veikiamos tam tikrų jo fazių metu. Turint minty astrologinius paskaičiavimus, daugeliui pasmerktų Mėnulio įtakai, gali būti suteikta pagalba. Tai gali būti ypač vertinga jauniems žmonėms, paaugliams.

Avinas- kovo 21- balandžio 20 (ametistas)
Jautis- balandžio 21- gegužės 20 (agatas)
Dvyniai- 21 gegužės- birželio 20 (berilis)
Vėžys birželio 21- liepos 22 (smaragdas)
Liūtas- liepos 23- rugpjūčio 22 (rubinas)
Mergelė- rugpjūčio 23- rugsėjo 23 (jaspis)
Svarstyklės- rugsėjo 24- spalio 23 
(deimantas, briliantas)
Skorpionas- spalio 24- lapkričio 21 (topazas)
Šaulys- lapkričio 22- gruodžio 21 (turkis)
Ožiaragis- gruodžio 22- sausio 19 (opalas)
Vandenis- sausio 20- vasario 18 (safyras)
Žuvys- vasario 19- kovo 20 (chrizolitas)

Bus tęsinys

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Astrologija

Astrologės Lolitos prognozė kovo 27 d.: jautri diena

Jautri diena. Mėnuliui ir Chironui keliaujant tuo pačiu Žuvų ženklo laipsniu, labai svarbūs tarpusavio santykiai, nuoširdus bendravimas, įsiklausymas į kito žmogaus nuomonę, jo pozicijos suvokimas.

Astrologės Lolitos prognozė kovo 26 d.: hobio diena

Hobio diena. Šiandien skirkite laiko tam, ką ypač mėgstate.

Lolitos horoskopas savaitei (kovo 27- balandžio 2 d.): aiškumo savaitė (4)

Aiškumo savaitė. Saulei, Uranui, ir Venerai keliaujant Avino ženklu, kaip nukritus visa ką dengusiai uždangai, situacijas pamatysite ryškioje šviesoje. Kai kuri informacija ir situacijos jus gerokai nustebins, aiškės anksčiau buvę paslėpti dalykai.

Astrologės Lolitos prognozė kovo 25 d.: kontrastų diena

Kontrastų diena. Tai diena, kai Mėnuliui pereinant iš Vandenio į Žuvų ženklą galimi netikėtumai, keistos situacijos.

Astrologės Lolitos prognozė kovo 24 d.: jautri diena

Jautri diena. Dėl Mėnulio ritmų įtakos šiandien gali būti sunkiau tinkamai pasirinkti, lengviau galite suklysti, tad šiandien svarbių sprendimų geriau nepriiminėti.