Avinas Nusimato energinga savaitė: būsite kupini jėgų, entuziazmo, minčių, idėjų, viską stengsitės atlikti greitai, ilgai nemąstydami, kas gali šiek tiek supykdyti antrąją pusę, tad nepamirškite tartis, net jei ir esate jau viską nusprendę.
© Shutterstock nuotr.

Rimti imsite antrąją savaitės pusę, tačiau savaitgalį rekomenduojame praleisti kuo linksmiau, tvirtinkite santykius ne tik dovanomis, bet ir pramogomis, jums reikia pabendrauti su žmonėmis, antrai pusei tai ypač svarbu. Vienišiams reikėtų susilaikyti nuo kritikos, net jei ji jums atrodo pelnyta ir pagrįsta - šiuo metu simpatiją suviliosite tik paploninę liežuvį.

Jautis

Sunkiai dirbsite ir per darbus galite pamiršti šeimą bei mylimus žmones. O kas būtų, jei tiek pat jėgų, kiek jų skiriate darbui, skirtumėte tarpusavio santykiams tobulinti? Pabandykite. Kitaip gali būti, kad savaitgalį liksite vieni ir nelaimingi, o juk to tikrai nenorite. Vienišiams patariama susikoncentruoti labiau į asmeninius pasiekimus, o ne į kitus žmones - kai imsite tobulėti patys, naujos pažintys ims megztis savaime.

Dvyniai

Šiuo metu esate kaip traukinys, greitai lekiantis per gyvenimą ir nuo savo kelio stumiantis visa, kas neleidžia važiuoti pirmyn. Ir nors toks veržlumas bei užsidegimas net ir patiems gali pasirodyti pernelyg didelis, tobulėdami kitose srityse, įgysite daugiau žinių, kurias sėkmingai panaudosite ir asmeniniame gyvenime. Antra pusė turės palaukti, tačiau savaitgalį dėl viso pikto nudžiuginkite ją miela smulkmena, kad įsitikintų, jog jos dar nepamiršote. Vienišiams žvaigždės žada ir naudingų, ir malonių pažinčių, kurios gali išaugti į rimtesnius santykius, jei tik neimsite kandžiai juokauti.

Vėžys

Jausitės energingi, mylintys ir mylimi, todėl spinduliuosite teigiama energija, kurią šią savaitę palanku nukreipti į šeimą. Kada paskutinį kartą lepinote namiškius išskirtiniais patiekalais? Ar esate atidūs bei rūpestingi visiems žmonėms, kuriuos mylite? Atiduokite duoklę jiems ir grąža netruks ateiti. Vienišiams reikėtų paanalizuoti, kas būtent neleidžia užmegzti ilgalaikius santykius - gal labai didelis jų troškimas ir iniciatyva, kuri ir išgąsdina?

Liūtas

Savaitę pradėsite oriai, mąstydami tik apie save ir bandydami pateisinti kiekvieną savo poelgį. Tačiau gyvenime būna akimirkų, kai laimėtoju pasijunti kitam nusileidęs. Leiskite bent kartą antrajai pusei pasijusti neginčijamai laimėtojai - tai atneš stulbinamų rezultatų santykiuose. Vienišiams reikėtų sulėtinti tempą ir atidžiau dairytis aplinkui, nes simpatijų yra daug, tačiau skubėdami jų tiesiog nepamatote.

Mergelė

Gera nuotaika lydės visą savaitę, tad patariama nuveikti kažką svarbaus, kam ruošėtės, bet vis atidėliojote - ar tai būtų pokalbis, ar nelabai mėgstamas darbas namuose. Viskas eisis kaip iš pypkės ir nustebins netikėtai teigiamu rezultatu, dėl kurio džiaugsitės ir pajusite impulsą judėti toliau. Vienišiams reikėtų atsipalaiduoti ir žvelgti ne į smulkmenas, o bendrą vaizdą - ar tikrai viskas yra taip blogai ir be perspektyvų? Leiskitės į nuotykius, veikite impulsyviai ir gyvenimas nušvis naujomis spalvomis!

Svarstyklės

Svarstysite ir sversite, bet tik ne save! O vertėtų labiau analizuoti savo elgesį -ar viską darote iš širdies, ar labai stengiatės, kad santykiai klostytųsi kuo geriau? Įsiklausykite, ką sako antroji pusė ir jei tai išgirsite, visos problemos išsispręs, o savaitgalis bus nuostabus. Kitu atveju laukia nesibaigiantys ginčai ir nekalbadieniai. Vienišiams reikėtų atidžiau vertinti kitus žmones, net jei tai darote su humoru - yra jautrių žmonių, ir tokių, kurie nesupranta juokų. Neatbaidykite jų.

Skorpionas

Jus verčia skubėti visi - ir darbe, ir namuose. Atsispirkite tam, nes sprendimai, kuriuos priimsite šią savaitę, turės didžiulės įtakos ateičiai. Savaitgalį pavyks sulėtinti tempą, o geriausia, jei jį praleisite tik su mylimiausiais žmonėmis kur nors atsiskyrę, jaukiai, romantiškai, toli nuo miesto šurmulio. Vienišiams rekomenduojama savaitgalį praleisti audringai, kad išsklaidytumėte atslenkančią rudeninę depresiją. Išlįskite iš namų, net jei labai tingėsite.

Šaulys

Skubų darbą velnias neša, sako senolių patirtis, bet šią savaitę jums norėsis viską daryti atmestinai, tiesiog užsidėti pliusą ir gyventi toliau. Neišeis, nes nekokybišką darbą pastebės darbdaviai, o nekokybišką bendravimą - namiškiai. Gali dėl to kilti nemažų ginčų, sulauksite priekaištų, tad labai gerai apgalvokite savo veiksmus. Vienišiai norės šėlioti, nors reikėtų susikaupti ir paanalizuoti kiekvieną, kuris jums nėra abejingas. Geriausias nebūtinai yra arčiausiai.

Ožiaragis

Nebandykite meluoti, nors progų bus, nes antroji pusė bus kaip niekad įžvalgi ir smalsi. Išsiaiškinkite tai, kas jau seniai neduoda ramybės, tik velkasi, įsisprausdama tarp jųdviejų lyg pleištas. Pokalbiui palankiausia antroji savaitės pusė. Savaitgalį ištrūkite pašėlti, prisiminkite studentų laikus, o jei tokie esate, pasilinksminkite, džiaukitės gyvenimu iš širdies! Vienišiams žvaigždės žada netikėtų pažinčių - visa, ko joms užmegzti reikia, tai jūsų pačių dėmesys ir atkaklumas.

Vandenis

Gali būti, kad šią savaitę pateksite į situaciją, kuomet jūsų veiksmai parodys, ar pasimokėte iš ankstesnių klaidų, ar visgi esate jas linkę kartoti. Kad ir koks masinantis būtų lengvesnis kelias, rinkitės sunkesnį. Ši savaitė - pokalbių, ginčų ir kompromisų metas. Tai, kaip klostysis ateitis - tik jūsų rankose. Tai galioja ir vienišiams, ypač tiems, kurie yra linkę kartoti senų santykių scenarijų naujuose.

Žuvys

Ar turite antrąją pusę, ar esate vieniši, mąstysite apie savo gyvenimą ir tai, koks jūsų tikslas. Vertėtų į diskusiją įtraukti ir artimuosius, nes gali pasirodyti, kad tikslai jūsų vienodi, tačiau jų siekiate skirtingomis priemonėmis, eidami skirtingais keliais. Ši savaitė - puikus metas sudėlioti visus taškus ant i, susitelkti ir atversti naują gyvenimo lapą. Savaitgalį ateis palengvėjimas, o kartu ir puiki nuotaika. Ištrūkite į gamtą - pakvėpuoti grynu miško oru ir pagrybauti gali būti tai, ko jums ir reikia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Perspėja: šių specialistų Lietuvoje jau ieškoma masiškai (73)

Nors valdžios atstovai vis kartoja, kad mokytojų skaičius Lietuvoje turi mažėti, situaciją darbo...

Naujoji Mokesčių inspekcijos vadovė žada išieškoti daugiau mokesčių (62)

„Šuniui uodegą geriau iš karto nukirsti, negu kapoti kelis kartus“, – apie būsimas...

Apklausa: gyventojai abejoja dėl koalicijos ateities (10)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos koalicija su socialdemokratais Lietuvos...

Kas apsaugos mūsų darbo vietas? (1)

JAV ir Europos politikos lyderiai nerimauja dėl kokybiškų darbo vietų likimo. Ta proga jiems...

Orai: vasarišką kaitrą vėl vainikuos neramumai (2)

Antroje savaitės pusėje didžiojoje šalies dalyje orai bus karšti, tačiau jau pirmoje...

Pasiūlė, kaip susigrąžinti lietuvių Lenkijoje paliekamus milijonus (121)

Šį pavasarį Lenkijos centrinis statistikos biuras paskelbė, kad lietuviai apsipirkdami pas...

Po rekonstrukcijos atidaromas Vilniaus oro uostas (1)

Ketvirtadienį Vilniaus oro uostas atnaujina savo veiklą po 35 dienas trukusios kilimo ir tūpimo...

„Real“ futbolininkai antrą kartą pranoko „Barceloną“ ir iškovojo Supertaurę

Ispanijos Supertaurės atsakomose rungtynėse Madrido „Santiago Bernabeu“ stadione vietos klubas...

Pakistanietis turi ką papasakoti apie gyvenimą Lietuvoje (2)

Į Lietuvą pakistanietis elektronikos inžinierius Muhammadas Rohanas atvyko patartas dėdės ir...

Lietuvio užfiksuoti vaizdai apie jo patirtis Šiaurės ir Pietų Korėjose užkariauja pasaulį: sunku sulaikyti ašaras (203)

Prieš metus DELFI publikuotas keliautojo Jokūbo Laukaičio sukurtas vaizdo reportažas apie...