Lolitos prognozė savaitei (birželio 19–25 d.): gyvenimo kryžkelė

Šią savaitę galite jaustis atsidūrę gyvenimo kryžkelėje. Tai aktyvių veiksmų laikas, kai naujų galimybių ir įdomių susitikimų viesulo pagauti, galite būti įsukti į netikėtų įvykių situacijas ir turėsite rinktis. Kas – gyvenimo partnerį, su kuo sieti savo tolesnį likimą, o kas – gyvenimo kelią, kur toliau mokytis, dirbti ir gyventi.
© Shutterstock

Savaitė prasidės Mėnulio kelione Avino ženklu. Norėsis ryžtingų žingsnių ir greitų sprendimų, o Kylančio Mazgo Liūto ženkle įtakoje – įvertinimo ir pripažinimo.

Antradienis – tai diena, kai lengviau gali materializuotis jūsų mintys, ji šauni gražioms ateities vizijoms, svajonėms ir ateities sumanymams.

Trečiadienis, Saulei ir Merkurijui pradedant kelionę tuo pačiu Vėžio ženklo laipsniu, pasižymės stipriomis įžvalgomis, jautrumu, noru išgyventi ir patirti gilius meilės jausmus.

Ketvirtadienis puikus, norintiems gilini jausmus, ketinantiems susižadėti, kurti šeimą. Kartu ši diena patikrins jūsų planus. Kai kurie jų gali keistis. Venerai keliaujant Jaučio ženklu tai tinkamas metas darbų užbaigimui, Birželio 23 d. – aštresnio astrologinio fono 29-ji Mėnulio diena, kai būtinas didesnis atsargumas kelyje ir buityje. Rasų šventė suteiks progų susitikti su seniai matytais draugais, pasidžiaugti trumpiausia vasaros naktimi.

Birželio 24 d. – Mėnulio jaunatis. Tai savotiškas virsmo laikas, Ši diena tinkama sportui, aktyviai fizinei veiklai.

Sekmadienis – džiugi gausos diena, kai jūsų darbai duos konkrečius rezultatus, o Marso ir Neptūno harmoningi aspektai skatins fantaziją ir intuiciją, kas puikiai tiks kūrybai. Puiki diena sportininkams ir menininkams, romantiniams susitikimams ir svarbiems renginiams. Jūsų pozityvus požiūris į gyvenimą šiandien gausins laimę ir sėkmę, pagaliau išryškės siekiai ir troškimai, o į širdį pasibels ilgai laukta ramybė.

Šaunios ir sėkmingos jums savaitės!

Lolita Žukienė
Lolita Žukienė
© DELFI / Šarūnas Mažeika
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Astrologija

Lolitos prognozė savaitei (birželio 26 – liepos 2 d.): jautrių patyrimų savaitė

Gali atrodyti, kad įvykiai ir situacijos prisiliečia prie pat jūsų širdies, sukeldami gilius išgyvenimus ir jautrius patyrimus.

Astrologės Lolitos prognozė birželio 26 d.: aktyvios energijos diena

Spręsti visus klausimus padės jūsų iniciatyvumas, gebėjimas į problemas pažvelgti plačiau, ir tolesnių žingsnių apmąstymas.

Slaptos galios, kurias lovoje demonstruoja skirtingi zodiako ženklai (10)

Pasirodo, net ir įpročiai, preferencijos lovoje susijusios su zodiako ženklu. Womenshealthmag.com paprašė astrologo Matthew Currie‘o pakomentuoti, kuo garsėja vienas ar kitas zodiako ženklas lovoje.

Astrologės Lolitos prognozė birželio 25 d.: džiugi gausos diena

Jūsų pozityvus požiūris į gyvenimą šiandien gausins laimę ir sėkmę, pagaliau išryškės jūsų siekiai.

Astrologės Lolitos prognozė birželio 24 d.: ypatingas laikas (2)

Tai ypatinga Mėnulio Jaunaties diena. Prieš rytą prasidėjusi Mėnulio Jaunatis atvers kelius naujai pradžiai.