Lolitos horoskopas savaitei (gegužės 15–21 d.): įdomus metas

 (2)
Įdomi savaitė. Jos pradžioje norėsis kurti planus ateičiai, apmąstyti kelius į sėkmę, o gyvenimas gali stebinti netikėtumais. Būkite atidūs prisiimdami įsipareigojimus, bendraudami.
© Shutterstock nuotr.

Savaitės pradžioje, Urano ir Merkurijaus tranzitų Avino ženklu įtakoje, neatsargiai ištartas žodis gali sukelti visą kalnų griūtį. Šiomis dienomis jaustis galime, kaip atrakcionų parke – dienos bus savotiški amerikietiški kalneliai: tai mes nusiminę apačioje – tai vėl džiugūs kylame į viršų.

Antradienis dėl Mėnulio, Veneros ir Jupiterio harmoningų aspektų įtakos bus palankus meilei, gausai ir santarvei.

Trečiadienį, Mėnuliui tebekeliaujant Vandenio ženklu, gali kilti puikių kūrybinių idėjų, o pasaulis, kaip veidrodis, atspindės jūsų troškimus bei veiksmus ir gražins jums tai, ką būsite pasiruošę dovanoti kitiems. Lengviau sektųsi taikytis, atrasti širdyje gerumą, norą padėti, o kartu vidinę ramybę ir harmoniją.

Ketvirtadienį lengviau rasite tinkamus sprendimus, o Saturno ir Urano konfigūracijos padės realizuoti originalias praktines idėjas.

Penktadienis – emociškai sudėtingesnis, gali byrėti tai, kas buvo laikina. Vertėtų atsigręžti į svarbiausius dalykus, skirti daug meilės, šilumos artimiesiems.

Šeštadienis – Saulei perėjus į Dvynių ženklą, ypatingas laikas, siekiantiems pergalių moksle ir profesiniame tobulėjime. Diena puiki susitikimams, renginiams, bendravimui, draugystei ir meilei.

O sekmadienį dėl Mėnulio ir Urano susijungimo Avino ženkle įtakos svarbu būtų ieškoti kompromiso, susilaikyti nuo aštresnių žodžių , stengiantis išgirsti tai, ką pašnibždės jūsų intuicija.

Džiugių patyrimų jums šią savaitę linki astrologė Lolita Žukienė!

Lolitos horoskopas savaitei (gegužės 15–21 d.): įdomus metas
© DELFI / Karolina Pansevič
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Astrologija

Astrologės Lolitos prognozė gegužės 30 d.: įkvėpimo ir harmonijos diena

Mėnuliui keliaujant Liūto ženklu, laikas palankus meilei, harmonijos kūrimui, puikus kūrybai, sportui, meniniams mažųjų atradimams.

Astrologės Lolitos prognozė gegužės 29 d.: svarbių sprendimų diena

Harmoningų Mėnulio, Saulės ir Jupiterio aspektų įtakoje, savaitės pradžia tinkama svarbiems gyvenimo įvykiams, sprendimams, pavyzdžiui, sužadėtuvėms, juridinių dokumentų tvarkymui.

Lolitos horoskopas savaitei (gegužės 29 – birželio 4 d.): susitikimų savaitė (1)

Tai išties ypatingas laikas, kai lengviau galėsite tartis ir rasti jus suprantančius ir palaikančius, o kai kuriems likimas padovanos – tarsi loterijos laimingą bilietą – tą vienintelį žmogų, kuris taps pačiu svarbiausiu jūsų gyvenime.

Astrologės Lolitos prognozė gegužės 28 d.: šeimos diena

Šią dieną skirkite šeimos nariams, savo mylimiesiems ir artimiesiems.

Astrologės Lolitos prognozė gegužės 26 d.: gausos diena

Šiandien kurkite materialųjį pagrindą, realizuokite gerovę gausinančias mintis.