Pirmoji vasario savaitė (vasario 3-9) bus kupina svarbių įvykių, susitikimų, todėl daugeliui atrodys reikšminga. Aplinkinių įtaka šįkart bus teigiama – jūs jausite palaikymą, postūmį teisinga linkme, sulauksite vertingų patarimų.
© Shutterstock nuotr.

Pasistenkite dažniau bendrauti su giminėmis ir įtakingais žmonėmis ir įsiklausykite į viską, ką jie pasakys.

Be to, šiuo laikotarpiu daugelis gali susidomėti naujais hobiais, tai padės nusiraminti, pakels savivertę, praturtins dvasinį gyvenimą. Tačiau nepamirškite ir savo tiesioginių įsipareigojimų, kitaip apie juos jums gali būti priminta ne pačiu maloniausiu būdu.

Šią savaitę suaktyvės bendravimas, jis bus produktyvesnis, t. y., sugebėsite susitarti su tais, su kuriais anksčiau jūsų nuomonės išsiskyrė. Be to, jūs tapsite artimesni su kai kuriais žmonėmis, nes pastebėsite, kad jus supa įdomios asmenybės.

Vasario mėnesio horoskopą galite perskaityti paspaudę šią nuorodą.

Avinas

Šią savaitę jums teks užleisti savas lyderio pozicijas. Gali būti, kad jums ims rodyti savo valdžią tie, nuo kurių esate priklausomi. Gali būti, kad teks atsakyti už kažkokius išleistus pinigus ar vykdyti skubius įsipareigojimus. Nevenkite daryti tai, ko iš jūsų reikalaujama, kitaip galite prarasti pasitikėjimą ir tų žmonių, kurie jus paprastai palaiko.

Jautis

Šią savaitę greta jūsų atsiras gudrus ir gerą nuojautą turintis žmogus. Gali būti, kad tas žmogus jus pažįsta labai gerai, todėl jo rekomendacijos bus objektyvios. Neignoruokite jo patarimų, taip jūs galėsite greičiau įgyvendinti savo planus ir atsikratyti jus seniai kamavusių problemų. Be to, jūs susirasite naują draugą.

Dvyniai

Šią savaitę jūsų laukia bendravimas su žmogumi, kuris lengvai išspręs kažkokias materialines jūsų problemas. Gali būti, kad jis paskolins ar net padovanos jums reikalingą pinigų sumą, tai leis įgyvendinti kažkokį seną sumanymą ar troškimą. Be to, bus galimybė apsilankyti kažkokiame svarbiame ir įdomiame renginyje, kuriame susitiksite su kažkokiais įtakingais asmenimis.

Vėžys

Šią savaitę jums tikriausiai teks pildyti kažkokių pagyvenusių giminaičių įgeidžius arba pasiduosite vyresnio žmogaus įtakai. Gali būti, kad toks elgesys bus savotiškas skolų grąžinimas, tai yra, savo kantriu elgesius jūs atsidėkosite už tai, ką tas asmuo jums yra padaręs gero. Be to, jums nerekomenduojama prasidėti su žmonėmis, turinčiais blogą reputaciją.

Liūtas

Šią savaitę jūsų laukia kažkoks naudingas pasiūlymas. Gali būti, kad jums kažką pasiūlys žmogus, susijęs su jūsų kilimu tarnyboje. Neatsisakykite, jūs gausite ne tik materialinę naudą, bet pajusite pasitenkinimą. Be to, jūsų laukia susitikimas su tuo žmogumi, kurio jūs seniai nematėte. Jis irgi jums pasiūlys kažką tokio, kas padės rasti dar vieną saviraiškos būdą.

Mergelė

Šią savaitę jūsų laukia bendravimas su energingu, bet neapdairiu žmogumi. Gali būti, kad jis bandys įtraukti jus į kažkokią neracionalią veiklą. Tačiau jeigu sutiksite, turėsite galimybę priversti jį elgtis pagal savo taisykles, šioks toks sukrėtimas jums bus tik į naudą. Be to, galimas susitikimas su asmeniu, kuris neseniai padarė kažkokią klaidą. Greičiausiai sulauksite pagalbos.

Svarstyklės

Šią savaitę jūs tikriausiai turėsite atsakyti už poelgius tų žmonių, kuriuos dažniausiai užstojate. Gali būti, kad kažkas perpildys jūsų kantrybės taurę ir jūs nuspręsite, kad daugiau tam žmogui nebepadėsite. Be to, jūs sugebėsite atidėti savo reikalus ir užsiimti kažkuo maloniu. Tačiau to geriau nedaryti, nes galite išprovokuoti aplinkinių nepasitenkinimą, susikaupę darbai gali užgriūti kaip sniego lavina.

Skorpionas

šią savaitę greta jūsų gali atsirasti pakankamai įtakingas žmogus, kuris pasiūlys jums prisijungti prie jo komandos. Gali būti, kad jis supažindins jus su naujais žmonėmis, ir tai atvers jums naujas galimybes. Be to, jums teks parodyti iniciatyvą sprendžiant kažkokią užduotį, atliekant darbą, kuris ilgai nejudėjo iš vietos. Tai atneš jums ir piniginės naudos.

Šaulys

Šią savaitę jums teks kovoti už teisę į saviraišką ir norą būti nepriklausomam. Gali būti, kad jūs pradėsite kažkokį naują projektą, tačiau kai kam iš aplinkinių jis nepatiks. Tačiau jūs lengvai pasieksite užsibrėžtą tikslą. Be to, šiuo laikotarpiu jūs gausite kažkokią piniginę ar moralinę kompensaciją. Tai bus susiję su įvykiais, kurie vyko prieš 1,5-2 mėnesius.

Ožiaragis

Šią savaitę jums teks susidurti su kažkokių veiksmų pasekmėmis. Jeigu jos bus teigiamos, jūs galėsite pereiti į kažkokį naują lygį, pradėti įgyvendinti naujus tikslus. Jeigu rezultatai nedžiugins, jums teks kažką staigiai keisti savo gyvenime. Viskas priklausys nuo to, ką naudingo jūs nuveikėte praėjusį pusmetį.

Vandenis

Šią savaitę jūs tikriausiai į savo gyvenimą pasižiūrėsite nauju žvilgsnius, atsiras naujų planų ir idėjų. Gali būti, kad jūs nuspręsite pagerinti savo gyvenimą ir pradėsite aktyviai veikti ta linkme. Be to, greta jūsų atsiras žmonių, kurie padės jums žengti pirmuosius žingsnius, padės naujai įvertinti realią padėtį.

Žuvys

Šią savaitę nepatartina iškilusių problemų atidėlioti vėlesniam laikui. Nenoras ir atsisakymas jas spręsti gresia papildomais sunkumais. Be to, jūsų pagalbininkai vargu ar sugebės tinkamai susitvarkyti su darbu ir jums teks dirbti papildomai.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Ar tai jau ženklas? „Valstiečių“ ministerijoje atsirado postas buvusiai V. Tomaševskio bendražygei (17)

Žemės ūkio ministro, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ( LVŽS ) atstovo Broniaus...

Pasiruoškite: vaizdas sostinės gatvėse skirsis kaip diena ir naktis (10)

Pirmąsias rugsėjo savaites eismas sostinėje taps kur kas intensyvesnis – į gatves išvažiuos...

Laukiniai reklamos vakarai: feisbuko žvaigždėms – savos taisyklės (35)

Praėjusią savaitę nuskambėjusi istorija, kai Lietuvos bankas viešai pabarė feisbuko...

Kraupi moters išpažintis: brolis pirma pardavė kiemo draugams, o toliau prievartavo pats (198)

Nuo savo praeities ji bėgo ilgai ir baisią paslaptį slėpė ir nuo mylimųjų, ir nuo vaikų,...

„Islamo valstybės“ rėmėjai švenčia: juos žudydami mes darome jų vaikams paslaugą (117)

Naujienų agentūra „Amaq“ išplatino pranešimą, kuriame rašoma, kad teroristinė organizacija...

Darbdavių patyčias kentęs jaunuolis turi svarbų patarimą siekiantiems karjeros (21)

Sezoninis darbas jaunuoliams yra puiki galimybė užsidirbti, be to, anot specialistų tai labai...

K. Maksvytis: lietuviai Europos čempionate laimės medalius (2)

Europos krepšinio čempionatui besiruošianti Lietuvos rinktinė artėja link pasirengimo ciklo...

Mokslininkai išsiaiškino „magiškųjų grybų“ paslaptį (5)

Tyrėjams pavyko perprasti psichoaktyvios „ magišk ųjų grybų“ medžiagos – psilocibino –...

Jauniausia someljė Lietuvoje: senajai kartai alkoholis lygu girtuoklystei (24)

Jauniausia Lietuvos someljė Silvija Umaraitė jaučia, kaip auga konkurentų gretos. „Anksčiau...