Savaitė daugumai padovanos galimybę išspręsti iškilusias problemas ir pabaigti susikaupusius darbus. Tačiau situaciją reikėtų vertinti adekvačiai ir stenktis atsikratyti tik to, kas jums tikrai trukdo. Venkite impulsyvių sprendimų, kitaip sugriausite dabartinės savo egzistencijos pamatus.
© Shutterstock nuotr.

Be to, šiuo laikotarpiu kažkokie įvykiai parodys, ar jūs priartėjote prie siekiamo tikslo. Gali būti reikalinga veiklos metodų korekcija. Tikėtina, kad jums dėl to teks pasimokyti ar ieškoti žmonių, turinčių didesnę gyvenimišką ir profesinę patirtį būtent toje srityje, kuria jūs dabar užsiimate.

Šią savaitę sužinosite ir naujos informacijos. Gali pasikeisti valstybinės tendencijos, ir nuo gebėjimo susiorientuoti permainų metu priklausys, ar šios permainos jums į naudą, ar ne. Gali būti, kad nepatenkinti įvykių tėkme žmonės mitinguos ar kitokiais būdais išsakys savo požiūrį į valdžios sprendimus.

Avinas

Šią savaitę gali imti strigti jums svarbūs reikalai. Gali būti, kad dėl nežinomų jums priežasčių teks atidėti kai kurių planų realizavimą. Be to, galimi sunkumai bendraujant su aplinkiniais – ypač su verslo partneriais ir artimais giminaičiais. Viską, ko jūs norite iš jų, jūs gausite, tik tai pareikalaus žymių pastangų.

Jautis

Šią savaitę jūsų laukia bendravimas su išmintingu žmogumi, kuris patars jums, kaip rasti išeitį iš sunkios padėties. Tačiau jūs tikriausiai nepaklausysite šio patarimo, nenorėsite pakeisti savo nusistatymo dėl kažkokių savų principų. Be to, galimos pajamos, įgytos ne visai teisėtu būdu.

Dvyniai

Šią savaitę į pirmą vietą iškils kažkokie namų (buitiniai) rūpesčiai. Gali būti, kad jums teks skubiai keisti savo planus dėl to, kad išspręstumėte netikėtai atsiradusias problemas. Be to, šiuo laikotarpiu jums reikėtų susilaikyti nuo neapgalvotų sprendimų ir poelgių. Galimas daiktas, kad jūs, pasidavę impulsui, sugriausite tai, ką ilgą laiką kūrėte.

Vėžys

Šią savaitę itin didelį dėmesį skirsite siekimui praturtėti. Gali būti, kad dėl pinigų jūs sutiksite bendradarbiauti su abejotinos reputacijos žmogumi ir pasielgsite neapgalvotai, vien savų principų vedami. Be to, šiuo laikotarpiu jūsų laukia vertybių perkainojimas. Tai jus privers siekti dvasinio augimo arba, atvirkščiai, regresuoti.

Liūtas

Šią savaitę jums teks užsiimti reikalais, kurių jūs anksčiau neužbaigėte. Gali būti, kad tai sukels jums nepatogumų ar netgi skausmą. Tikėtina,kad jums teks kreiptis pagalbos į kažkokių specifinių profesijų atstovus. Be to, šiuo laikotarpiu galite tikėtis nemalonių naujienų, susijusių su tolimais giminaičiais.

Mergelė

Šią savaitę jums teks daug ir sunkiai padirbėti. Tačiau tai duos vaisių – arba svarių pajamų, arba sėkmingų sutarčių. Be to, pasistūmės į priekį kažkokie jums svarbūs reikalai – gali būti, kad pagaliau kažkas pajudės iš mirties taško ir padės jums atsakingiau planuoti jūsų ateitį. Šis periodas atneš jums ir gerų naujienų, gėrybių, susijusių su giminėmis.

Svarstyklės

Šią savaitę jums teks apsišarvuoti kantrybe, prireiks daugiau atkaklumo siekiant kažkokio tikslo. Gali būti, kad jums stengsis sutrukdyti kažkoks pedantiškas ir užsispyręs žmogus, tačiau jums pavyks jį „neutralizuoti“. Be to, jūs galite tapti priklausomi nuo kažkokių žmonių ar aplinkybių, tačiau ir tuo atveju sėkmingai rasite išeitį iš susiklosčiusios padėties, pademonstruosite savo įgimtą diplomatiškumą.

Skorpionas

Šią savaitę būkite atsargesni tvarkydami piniginius reikalus – jums gresia finansiniai nuostoliai. Galite susidurti su apgavystėmis, pvz., nusipirkti falsifikatą, o ne originalą. Be to, šiuo laikotarpiu galite išprovokuoti konfliktą su žmogumi, kuris jums anksčiau kažkuo padėjo.

Šaulys

Šią savaitę jūsų siekimą gyventi be rūpesčių gali apsunkinti sąstingis,susijęs su jūsų veikla. Neatidėliokite savo pareigų vykdymo dėl noro pailsėti ir prasiblaškyti. Tai išprovokuos konfliktus ir sukels finansinių nemalonumų. Be to, šiuo laikotarpiu jūsų laukia susidūrimas su žmogumi, kuris jums kenkia vien dėl to, kad nenori naujovių.

Ožiaragis

Šią savaitę ankstesni jūsų pasiekimai bus dabartinio pelno priežastimi. Gali būti, kad dėl savo ankstesnių pasiekimų ir geros tarnybinės reputacijos sulauksite naudingo pasiūlymo. Be to, šiuo laikotarpiu sulauksite palankaus aplinkybių susiklostymo,kuris leis išspręsti kažkokias jus seniai kamavusias problemas.

Vandenis

Šią savaitę galimi materialiniai nuostoliai. Gali būti, kad jūs sugadinsite kažkokį vertingą daiktą arba jums jį pavogs. Būkite atsargesni. Be to, šiuo laikotarpiu gresia sunkumai darbe – galimi grupinių interesų susidūrimai, išprovokuosiantys nesantaiką ir susiskaldymą kolektyve. Pasistenkite išlikti neutralūs.

Žuvys

Šią savaitę jūsų laukia sėkmingas kažkokio naujo darbo užbaigimas ir senos problemos atsikratymas. Gali būti, kad vienas taps kito priežastimi. Taip pat su šiais įvykiais bus susijusi ir naujos veiklos pradžia. Be to, šiuo laikotarpiu jūsų laukia malonus bendravimas su jums artimais žmonėmis. Greičiausiai jūs nuspręsite atšvęsti pergalę ir surengsite sau nedidelę šventę.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Taikinyje atsidūrusioje Lietuvos darbo biržoje vyksta tikrai keisti dalykai (12)

Lietuvos darbo biržoje vyksta keisti dalykai. Ši svarbi institucija, turinti rūpintis šalies...

Nors mirk iš juoko: lietuvė surinko absurdiškiausius darbo pasiūlymus (60)

Minimalus atlyginimas už pilną darbo dieną penkerių metų darbo patirtį turinčiam buhalteriui,...

A. Vaišnys. Tarp rugpjūčio vardų ir ženklų – apie dramą, kuri nestatoma (1)

„ Kultūros ministerija skelbia Dalios Tamulevičiūtės lietuvių autorių scenos meno kūrinių...

Butų nuoma Klaipėdoje ir Šiauliuose – miestai pajuto studentų mažėjimą (16)

Klaipėdos ir Šiaulių universitetuose mažėja studentų ir pokyčius jau pajuto šiuose miestuose...

Šiurpą kelianti istorija: dingusios švedų žurnalistės kūnas rastas smarkiai sudarkytas (49)

Jūroje netoli Kopenhagos rasti moters palaikai priklauso Švedijos žurnalistei Kim Wall, praeitą...

Dėl sukčiavimo teisiamam Mios vyrui – dar vienas smūgis (14)

Dainininkės Vilijos Pilibaitytės-Antanavičienės ( Mia ) vyras Nerijus Antanavičius ,...

Kaip per savaitę sureguliuoti cholesterolio kiekį kraujyje (14)

Mokslininkai tvirtina, jog cholesterol io lygį galima sureguliuoti be jokių vaistų - tiesiog...

Naudinga žinoti: skaičiai parodantys telefono patvarumą (1)

Perkant naujus mobilius prietaisus jų popieriuose visuomet rasite IP reikšmę. Tikriausiai daugelis...