Astrologinių ženklų portretai. Skorpionas

 (674)
Skorpiono asmenybė - tai antagonistinių jėgų nepastovus derinys. Dvasia ir kūnas nuolat tarpusavyje kovoja, todėl kartais Skorpionas atrodo tarsi pats velnias. Kartais netikėtai - šventasis. Tai stiprios valios žmonės, tokios stiprios, kad agresyvumas jų kelyje į sėkmę sukuria daug priešų. Už sėkmę gyvenime Skorpionai kovoja, ko gero su didesne energija, nei visi kiti ženklai kartu paėmus. Ir kaip meniškai!
Spalio 24 d.- lapkričio 21 d.

3- iasis Zodiako ženklas.

2- asis vandens ženklas.

3-iasis pastovusis ženklas.

Valdančioji planeta: Marsas ir Plutonas.

Laimingas skaičius: 9 ir visi skaičiai, kurie dalijasi iš 9.

Astrologinis simbolis: skorpionas ir erelis.

Astrologinės spalvos: ryškiai raudona,avietinė ir visos ugninės spalvos.

Astrologiniai akmenys: topazas ir mėnulio krištolas.

Skorpionas valdo 8 horoskopo namą.

Bendra asmenybės charakteristika

Nors daugelis Skorpionų nori daug pasiekti gyvenime, tik nedaugeliui tai pavyksta, nes tam, kad turėtų laimėtojo laurus, harmoniją ir meilę, materialines geroves, jie pirmiausiai privalo laimėti kovoje su savimi, tik tada pasieks tai, ko trokšta.

Skorpionai labai emocionalūs, jiems reikalinga meilė, jie trokšta jos, jie prašo jos, trumpiau sakant - meilė - tai gyvenimo kuras. Astrologai vieningai sutaria, kad Skorpionas - pats seksualiausias iš visų Zodiako ženklų.

Būdami karaliais visuose seksualiniuose reikaluose, Skorpionai prie sekso prieina lengvai ir dažniausiai juo užsiima ankstyvajame amžiuje, nes jie seksualiai atrodo. Netgi jei nėra ypač gražūs. Kiekvienas mato nuo jų sklindantį geismą, o jeigu nemato, tuomet jaučia. Žmonės nori juos mylėti, būti su jais kartu, nes jie kuria vidines jėgas, paslėptas aistringoje Skorpiono natūroje.

Egzistuoja du Skorpionų tipai: žemas, neišsivystęs, simbolizuojamas skorpiono tipas ir išsivystęs, dvasingas, erelio simbolizuojamas tipas. Retai galima rasti vidurį tarp šių kraštutinumų. Jie turi perdėtą sugebėjimą analizuoti beveik viską pasaulyje, išaiškinti kiekvieno reikalo esmę.

Kadangi Skorpionas pirmasis iš keturių pastoviųjų ženklų, jis užsispyręs kiekviename reikale, kol jis bus jo suprastas ir suvoktas. Iš tikrųjų, tai vienas charakteringų Skorpiono bruožų - kovoti iki galo, nekreipiant dėmesio į pasekmes. Jie ir toliau turi eiti šiuo keliu: užbaigti tai, ką pradėjo.

Skorpionai nemoka teisingai savęs išreikšti, be to, jie linkę nutylėti ir laikyti viską paslaptyje. Jie nori pasiekti savo tikslus be kitų pagalbos, todėl mažai kas gali teisingai suprasti jų veiksmus.

Psichoseksualinė charakteristika

Skorpionas- tai įasmenintas seksas. Jų ženklas valdo lytinius organus. Argi reikia dar ką nors sakyti? Agresyvioje Marso įtakoje jų smegenų ląstelės šio ženklo vyrus ir moteris apdovanoja didžiuliu seksualiniu apetitu. Čia nėra jokių moralinių apribojimų, nes į seksą Skorpionas žvelgia, kaip į nepriklausomą žmogiškų santykių sritį ir, be to, seksas atstato jų jėgas.

Visame Zodiake meilužių tarpe Skorpionai labai vertinami. Jie turi tokios patirties, kuri tinka ne tik savo norams patenkinti, bet ir įtikti savo partneriui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Astrologija

Astrologės Lolitos prognozė balandžio 29 d.: jausmų diena

Jausmų diena. Venerai keliaujant Avino ženklu, norėsis išreikšti savo jausmus.

Astrologės Lolitos prognozė balandžio 28 d.: pažinčių diena (1)

Pažinčių diena. Mėnuliui pradėjus kelionę Dvynių ženklu, kuriuo jau kuris laikas keliauja ir Marsas, laikas palankus dalykiniams kontaktams ir pažintims.

Astrologės Lolitos prognozė balandžio 27 d.: žodžio diena

Šiandien žodis turės ypač didelę galią. Merkurijui ir Uranui keliaujant tuo pačiu Avino ženklo laipsniu, atsirinkite žodžius. Neatsargiu žodžiu galite griauti tai, ką kūrėte, o švelniu – padėti pamatus draugystei ir meilei.

Astrologės Lolitos prognozė balandžio 26 d.: virsmo diena (1)

Virsmo diena. Šiandien 14 val. 18 min. keisis Mėnulio fazė: prasidės Jaunatis.

Astrologės Lolitos prognozė balandžio 25 d.: būkite atsargesni

Aštresnio astrologinio fono diena. Būtinas didesnis atsargumas keliuose ir buityje.