Astrologinių ženklų portretai. Mergelė

 (326)
Greitakojis Dievų pasiuntinys Merkurijus valdo Mergelę ir Dvynius, bet šiuos ženklus įtakoja skirtingai. Mergelė - žemės ženklas, ir, įtakodamas Mergelę, Merkurijus elgiasi praktiškiau, nei su oro ženklu Dvyniais, kuomet jis vėjavaikiškas ir nepriklausomas.
Rugpjūčio 23 d.- rugsėjo 23 d.

6- asis Zodiako ženklas.

2- asis žemės ženklas.

2-asis nepastovusis ženklas.

Valdančioji planeta: Merkurijus.

Laimingas skaičius: 5 ir visi skaičiai, kurie dalijasi iš 5.

Astrologinis simbolis: Mergelė.

Astrologinės spalvos: balta, šviesiai žydra ir žalia.

Astrologiniai akmenys: agatas, jaspis, smaragdas ir topazas.

Mergelė valdo 6 horoskopo namą.

Bendra asmenybės charakteristika

Mergelės ženklo žmonės turi stipriai išvystytą analitinį mąstymą, stengiasi viską priderinti prie savo pagrindinių poreikių ir klijuoja etiketes viskam, ką jie mato. Jie turi subtilų skonio, laiko, klausos ir nuovokos jausmą. Ženklas simbolizuojamas Mergele. Tai nereiškia, kad jie švarūs ir aukščiau visko, kas žemiška, tačiau jų puikūs sugebėjimai stebėti leidžia jiems matyti visus žmogiškuosius trūkumus. Dažniausiai jiems nepatinka viskas, ką jie mato.

Jie dažnai pasineria į darbą. Taip, darbas - tai Mergelės Dievas. Jie gabūs logikai, nuoseklumui ir disciplinai.

Skirtingai, nei kiti ženklai, oro kalviai - Dvyniai, Mergelė nelengvai išvedama iš pusiausvyros. Ji labai uždara ir, galbūt, pernelyg atsargi. Dauguma Mergelės ženklo žmonių yra labai nepriklausomi ir tikintys, kad pasitikėjimas savo jėgomis ir pagarba sau suteikia žmogui laimę ir proto ramybę. Jų elgesyje dominuoja intelektualūs interesai. Jų “rojaus kampelis” egzistuoja tik proto srityje, jo paslaptyse ir pasiekimuose.

Mergelė - apsigimusi kritikė. Mergelės kritika dažniausiai teisinga, tačiau ji giliai žeidžianti. Šio ženklo žmonėms vertėtų suprasti, kad nemaloni ir giliai žeidžianti kritika retai pasiekia savo tikslą. Jie retai giria. Sunkiausia kova jiems yra kova prieš kompromisus. Jiems, matyt, vertėtų užsidėti akinius rožiniais stiklais ir į gyvenimą žvelgti ne taip ciniškai, nes jiems egzistuoja pavojus tapti mizantropais.

Kadangi Mergelės ženklo žmonės apdovanoti tokiomis aštriomis analitinėmis galimybėmis, jie turi daugiau nei kiti kovoti už savo šviesias asmenybės puses. Praeidami pro vertingesnius dalykus, jie dažnai tampa namų ir nereikšmingų detalių vergais. Kai jie sugebės prilaikyti savo analitinius ir kritinius sugebėjimus, pasieks aukščiausias viršūnes. Jie gimdo gabius organizatorius, talentingus administratorius, valdytojus ir stambių gamyklų vadovus. Didžiausias pavojus, esantis jų kelyje į sėkmę - tai, kad gali prarasti paprasčiausią sugebėjimą džiaugtis gyvenimo malonumais.

Dar yra galimybė tapti šaltu ir negailestingu. Mergelė retai priima pagalbą ir simpatiją, kad išvengtų tokio pavojaus, nes savikontrolės išorė slepia vidinę netvarką. Valdančioji planeta Merkurijus savo pavaldiniams skiria ilgą gyvenimą, dauguma Mergelių atrodo jaunesnės.

Psichoseksualinė charakteristika

Mergelės ženklo žmonės gana šalti ir santūrūs meilės malonumams. Jie tarsi atskleidžia smegenyse savo ir partnerio elgesį. Apskritai, svaiginančiam meilės sužavėjimui atsiduoda vienąkart gyvenime, dažniausiai, kai būna dar labai jauni, o patirtis mus moko, kad retai kada jaunatviški idealistiniai romanai ištveria laiko patikrinimą.

Po pirmo nusivylimo meile, Mergelės priima tvirtą požiūrį: tai nereikalingas, nemadingas mitas! Baimė nusivilti paaiškina atsargų Mergelės požiūrį į meilę ir seksą. Dėl savo pernelyg kritinės, viršanalitinės, perdaug numatančios ir išrankios asmenybės, Mergelės seksą laiko gamtos juokeliu, duotu žmogui giminei pratęsti. Kai užima tokią negatyvią, atsiskyrėlišką poziciją, jie meilėje mato tik kančios skausmą ir mažai džiaugsmo bei susižavėjimo. Gaila, bet būtent šios nepasiekiamos Mergelės normos privertė astrologus šį ženklą simbolizuoti Mergele.

Tokiu būdu zodiakų šeimoje Mergelės yra tarpe didžiųjų “vienišių”, kurie dažnai meilės malonumus priskiria prie retų izoliuotų momentų, vykstančių tik esant būtinumui.

Kai Mergelė vis tik randa bendrą kalbą su priešinga lytimi, ji retai kada būna širdinga ir aistringa. Šie žmonės greičiau snobai, kurie bendraus saugioje, intelektualioje zonoje ir meilės srityje bus pertraukiami klinikinio Mergelės griežtumo.

Mergelės visuomet subtilios (jei jos pačios to pageidauja), netgi sekse. Tačiau šiais atvejais, kai nutaria pademonstruoti savo meistriškumą, tai paprasčiausia tik bravūra dėl pagyrų. Jos nori įtikinti save ir žmones, kad irgi gali būti aistringos ir žmogiškos.

Tačiau, galbūt, mes pernelyg atšiaurūs Mergelėms. Dauguma jų žino apie savo šaltą susilaikymą ir stengiasi parodyti prieraišumą, savo darbui suteikia ugnelės. Mergelės gali neapkęsti išpūstų meilės pasireiškimų ir mylavimo.

Mergelės viską gerai mato ir pastebi, ir deja, negalvodamos apie pasekmes, negali to neišsakyti kitiems žmonėms. Mergelės retai meluoja ir niekada nemeluoja sau.

Tačiau pažvelkime į teigiamus Mergelės bruožus. Kai santuokoje pastebimas šis Mergelės šaltumas ir priimamas teigiamai, jos lieka ištikimos ir patikimos sutuoktinės. Mergelės vyrai gerai aprūpina šeimą, o moterys tampa tiksliomis, vykdančiomis žmonos pareigas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Astrologija

Astrologės Lolitos prognozė liepos 26 d.: klausykite intuicijos

Diena, kai patartina mažiau planuoti, o labiau įsiklausyti į tai, ką pataria jūsų intuicija.

Astrologės Lolitos prognozė liepos 25 d.: spręsis esminiai klausimai

Tai laikas, kai jūsų aktyvūs ryžtingi veiksmai pagaliau gali atnešti ilgai lauktus rezultatus, ženkliai keisti jūsų gyvenimą.

Astrologija Astrologės Lolitos prognozė liepos 24 d.: proga atsiskleisti talentams (1)

Saulei ir Mėnuliui keliaujant Liūto ženklu, pagrindinį dėmesį skirkite saviraiškai, savo gabumų atskleidimui.

Astrologės Lolitos prognozė liepos 23 d.: jautri diena

Mėnulio ritmų ir fazės kitimo diena. Tai aštresnio astrologinio fono diena, reikalaujanti iš mūsų didesnio atidumo keliuose ir jautraus bendravimo.

Astrologės Lolitos prognozė liepos 22 d.: aktyvi diena

Aktyvi, stiprių energijų diena, tinkama tiek susikaupusių klausimų sprendimui, tiek ir aktyviam poilsiui.