Astrologinių ženklų portretai. Avinas

 (205)
Marsas, valdančioji Avino planeta, nukreipia šio ženklo žmones aktyviam gyvenimui, nuolat jiems suteikdamas energijos atsargai, darydamas juos neramiais, nenurimstančiais, garbėtroškomis ir lenktyniaujančiais su kitais.
Kovo 21d.- balandžio 20 d.

1-asis pagrindinis ženklas.

1-asis Zodiako ženklas.

1-asis ugnies ženklas.

Valdančioji planeta: Marsas.

Laimingas skaičius: 9 ir visi skaičiai, kurie dalinasi iš 9.

Astrologinis simbolis: avinas.

Astrologinės spalvos: avietinė, raudona, auksaspalvė- geltona ir visos blizgančios spalvos.

Astrologiniai akmenys: deimantas, akvamarinas, ametistas.

Avinas valdo 1 horoskopo namą.

Bendra asmens charakteristika

Šio ženklo vieta horoskope yra numeris 1 ir šio ženklo žmonės taipogi nori visada pirmauti. Avinas - labai egoistiškas ženklas.

Avino simbolis- avis, gyvulys, kuris visur eina galva ir kiekvienas, kas turėjo reikalų su Avinu, žino, kad jie, kaip ir avys, eina tiesiai į tikslą.

Avinas taip pat pirmasis ugninis Zodiako ženklas ir tai padidina jo aktyvumą. Valdančioji planeta Marsas turi teigiamos įtakos, darydama šiuos žmones pasitikinčiais ir atkakliais. Skirtingai nuo kito ženklo, valdomo Marso - Skorpiono - Avinas yra jaunas karys, nenurimstantis ir besiveržiantis į kovą, netgi jei jam ir nepakanka patirties.

Jo asmenyje yra tam tikras jaunatviškas naivumas, kuris jam atneša daug nusivylimų, nes jis nori, kad viskas vyktų greitai ir retai turi kantrybės, dažnai pradeda spręsti užduotį, o užbaigti palieka kitiems. Taip jie suranda savo karjerą dar iki atrasdami savo vietą gyvenime. Jiems dažnai prireikia mažiau aistringų ir veržlių žmonių patarimo. Jie idealistiški ir romantiški.

Deja, Avinas retai prisimena savo patirtį ir dažnai net po keleto įžeidimų ir nesėkmių išlieka pasitikintis savimi. Jis gabus profesijoms (ypač teatrui), kai yra dėmesio centre ir aplinkui yra daug besižavinčių žmonių. Po šiuo ženklu gimė daug kino žvaigždžių. Avinas taip pat gabus prekybai, draudimui, namo vidiniam apipavidalinimui ir puošimui, visoms sritims, kur jis turi asmeninių su klientu kontaktų.

Šio ženklo žmonės yra daugelio sričių atradėjai. Jie turi nepaaiškinamo originalumo, kuris visuomet užkariauja sėkmę. Avinas - ne gilus, ne išmintingas ženklas, bet nuoširdus ir lojalus. Jauni žmonės dažnai įtraukiami į muštynes, jaunos moterys taip pat parodo panašią jėgą ir siautulį sporte ir darbe, kovodamos už savo aukštą postą. Avinas mėgsta savo nepriklausomybę. Kviečiamas nuotykiui jis greitai atsiliepia, nesvarbu kiek tai kainuotų.

Skiriamoji detalė- jų sugebėjimas eiti toliau (praeiti pro kai kuriuos dalykus). Netgi kai jie įsižeidę ir įpykę, jie tai pamirš greitai, jau kitą dieną. Atstumti (dalykinėje aplinkoje ir meilėje), jie retai eikvoja laiką apmąstymams, greitai blaškosi, kad juos priimtų kitoje vietoje. Avinas mėgsta būti kompanijoje ir pats rengia vakarėlius.

Tai garbingi žmonės ir nelaimės atveju negali kam nors ateiti į pagalbą. Avino vyrai- tai vyrai sero Voltero Relejaus tipo. Moterys nepakenčia visko šlykštaus ir vulgaraus. Avinas labai mėgsta demonstracijas ir išsakyti savo pažiūras. Savyje emocijas jie laiko retai.

Psichoseksualinė charakteristika

Avinas aktyvus sekso srityje. Šie žmonės priskiriami “karšto kraujo” žmonių kategorijai. Kadangi jų “aš” niekada nepamirštamas, netgi erotinės aistros metu, egzistuoja rizika turėti tokius santykius, kuriuose nėra dvasinio pasitenkinimo.

Skirtingai nei Skorpionas arba Jautis, kuriems patinka ilgalaikis lytinis santykiavimas, Avinas visai tai atlieka greitai, netgi antrą ir trečią kartą jis labai aistringas ir nekantrus. Lytinio akto metu Avinas taip šėlsta, kad partneris linkęs manyti, jog jis baigs dar iki orgazmo. Šio ženklo vyrai lytinio akto metu dažnai savo emocijas reiškia dejuodami ir šaukdami. Labai susijaudinusios šio ženklo moterys pamiršta išauklėtos moters pozą ir imasi vyro rolės.

Kaip jau buvo minėta anksčiau, planetų įtakoje išsiskiriančios ženklų charakteristikos gali susilpnėti, būti nuslopintos. Avinas visur turi pirmauti, ir protinga būtų manyti, jei jis agresyvus pokalbiuose bei kitais atvejais, tai toks bus ir lovoje.

Viena tik aišku: Avinai nori būti agresyvūs, nori būti laimėtojais. Kaip vaidinamas šis vaidmuo ir kokie jo rezultatai, priklauso nuo planetų įtakos individualiam horoskopui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata

Astrologija

Astrologės Lolitos prognozė liepos 27 d.: įdomių patyrimų diena

Mėnuliui keliaujant Mergelės ženklu, tarsi iš mažų dėlionės gabalėlių galėsite susidėlioti pilną situacijos vaizdą.

Astrologės Lolitos prognozė liepos 26 d.: klausykite intuicijos

Diena, kai patartina mažiau planuoti, o labiau įsiklausyti į tai, ką pataria jūsų intuicija.

Astrologės Lolitos prognozė liepos 25 d.: spręsis esminiai klausimai

Tai laikas, kai jūsų aktyvūs ryžtingi veiksmai pagaliau gali atnešti ilgai lauktus rezultatus, ženkliai keisti jūsų gyvenimą.

Astrologija Astrologės Lolitos prognozė liepos 24 d.: proga atsiskleisti talentams (1)

Saulei ir Mėnuliui keliaujant Liūto ženklu, pagrindinį dėmesį skirkite saviraiškai, savo gabumų atskleidimui.

Astrologės Lolitos prognozė liepos 23 d.: jautri diena

Mėnulio ritmų ir fazės kitimo diena. Tai aštresnio astrologinio fono diena, reikalaujanti iš mūsų didesnio atidumo keliuose ir jautraus bendravimo.