Amuletai: kaip prisivilioti meilę?

 (38)
Apskritai mylimieji – tai ne pelės. Taip paprastai jie namuose nesiveisia. Tam reikia ypatingos gudrybės. Sūris ir dešra netiks. O štai amuletas – pats tas.
Pora
Pora
© Corbis

Senolių išmintis: į dešinįjį kambario kampą pastatykite vazą su raudona gėle. Tai, kad ši kompozicija suveiks jau po poros savaičių, esą gali patvirtinti ne vienas šį būdą išbandęs žmogus. Bėda tik ta, kad jei po kurio laiko įsimylėjęs vyriškis jums ims nebepatikti, atsikratyti jo bus ne taip paprasta. Nepadės nei gėlės išmetimas, nei vazos sudaužymas. Teks kviesti draugus, kad jie su „mylimuoju“ pasikalbėtų vyriškai.

Jei šis būdas nepatiko, pasidarykite vieną iš amuletų, kuriuos naudojo mūsų protėviai.

Klasikinis meilės talismanas

Jame yra keturių evangelistų – Mato, Morkaus, Luko ir Jono – vardai. Jis daugelį metų buvo naudojamas meilei pritraukti.

Jausmų talismanas

Kitas meilės talismanas kildinamas iš Viduramžių. Jis simbolizuoja žiedą, kuris juosdavo riterio kardą. Žiedas priklausydavo mylimajai damai, todėl simbolis buvo naudojamas santykiams ir stipriems meilės jausmams išsaugoti. Į talismaną įdėkite savo inicialus, pakeiskite J ir K raides jais.

Meilės talismanas

Vienas populiariausių visų laikų meilės talismanų, skirtų suvilioti mylimą žmogų. Reverso pusėje reikėtų užrašyti žodžius „Jeora de Nona“.

Ševos meilės talismanas


Ševa buvo magiškoji meilės motina. Tai dar vienas meilės amuletas, kurio galią verta išbandyti.

Karalienės pentagrama

Šis simbolis buvo naudojamas kaip moneta, tačiau gali būti naudojamas kaip klasikinis meilės talismanas. Jo nereikėtų nešiotis su savimi, geriau jį įdėti į savo simpatijos kišenę.

Egiptietiškas meilės amuletas

Tai meilę nuo išdavystės, apgavysčių ir sudaužytų širdžių saugantis amuletas.

Palestiniečių meilės amuletas

astateofmind.eu nuotraukos

Populiarus Palestinoje sukurtas meilės amuletas, skirtas daugiausia moterims.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Astrologija

Lolitos horoskopas savaitei (rugpjūčio 31–rugsėjo 6 d.): permainų savaitė (2)

Netikėtumų kupina savaitė, praskaidrins nuotaiką susitikimais su seniai matytais draugais, naujais darbų pasiūlymais ir geromis galimybėmis imtis savo svajonių įgyvendinimo.

Ar mokate skaityti kitų mintis? (5)

Gebėti skaityti mintis arba mokėti jas perduoti kitam, išties išskirtinė savybė. Atrodo, viskas būtų daug paprasčiau: žinotume, ką apie mus galvoja viršininkas arba bendradarbis, iškart suprastume, kodėl nuliūdęs mylimasis ir ko galime tikėtis iš bičiulių. Tad kaip išmokti skaityti kitų žmonių mintis ir ar iš tiesų tai yra privalumas?

Sekso horoskopas rugsėjui: kas nuobodžiaus, o kas linksminsis (18)

Rugsėjis meilės fronte žada būti pakankamai įvairiapusis. Tikėtini tarnybiniai romanai, damos aktyviai rodys iniciatyvą, atsiras slaptų seksualinių ryšių. Net iš pirmo žvilgsnio padorūs žmonės sieks patirti pikantiškų malonumų. Ir jei vieniems tai pasireikš tiesiog virtualia meile tolimose šalyse gyvenančioms personoms, tai kiti pasiduos visokeriopoms kūniškoms pagundoms.

Astrologės Lolitos prognozė rugpjūčio 30 d.: pasirinkite teisingai (1)

Pasirinkimų ir atsakomybės diena. Šiandien teisingai pasirinkite tikslus, gyvenimo kryptį ir žmones, su kuriais jums tiktų bendrauti.

Astrologės Lolitos prognozė rugpjūčio 29 d.: puoselėkite santykius

Santarvės diena. Dienos užduotis: kurti ir palaikyti harmoningus tarpusavio santykius.