Amuletai: kaip prisivilioti meilę?

 (38)
Apskritai mylimieji – tai ne pelės. Taip paprastai jie namuose nesiveisia. Tam reikia ypatingos gudrybės. Sūris ir dešra netiks. O štai amuletas – pats tas.
Pora
Pora
© Corbis

Senolių išmintis: į dešinįjį kambario kampą pastatykite vazą su raudona gėle. Tai, kad ši kompozicija suveiks jau po poros savaičių, esą gali patvirtinti ne vienas šį būdą išbandęs žmogus. Bėda tik ta, kad jei po kurio laiko įsimylėjęs vyriškis jums ims nebepatikti, atsikratyti jo bus ne taip paprasta. Nepadės nei gėlės išmetimas, nei vazos sudaužymas. Teks kviesti draugus, kad jie su „mylimuoju“ pasikalbėtų vyriškai.

Jei šis būdas nepatiko, pasidarykite vieną iš amuletų, kuriuos naudojo mūsų protėviai.

Klasikinis meilės talismanas

Jame yra keturių evangelistų – Mato, Morkaus, Luko ir Jono – vardai. Jis daugelį metų buvo naudojamas meilei pritraukti.

Jausmų talismanas

Kitas meilės talismanas kildinamas iš Viduramžių. Jis simbolizuoja žiedą, kuris juosdavo riterio kardą. Žiedas priklausydavo mylimajai damai, todėl simbolis buvo naudojamas santykiams ir stipriems meilės jausmams išsaugoti. Į talismaną įdėkite savo inicialus, pakeiskite J ir K raides jais.

Meilės talismanas

Vienas populiariausių visų laikų meilės talismanų, skirtų suvilioti mylimą žmogų. Reverso pusėje reikėtų užrašyti žodžius „Jeora de Nona“.

Ševos meilės talismanas


Ševa buvo magiškoji meilės motina. Tai dar vienas meilės amuletas, kurio galią verta išbandyti.

Karalienės pentagrama

Šis simbolis buvo naudojamas kaip moneta, tačiau gali būti naudojamas kaip klasikinis meilės talismanas. Jo nereikėtų nešiotis su savimi, geriau jį įdėti į savo simpatijos kišenę.

Egiptietiškas meilės amuletas

Tai meilę nuo išdavystės, apgavysčių ir sudaužytų širdžių saugantis amuletas.

Palestiniečių meilės amuletas

astateofmind.eu nuotraukos

Populiarus Palestinoje sukurtas meilės amuletas, skirtas daugiausia moterims.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (38)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Astrologija

Horoskopas savaitei (gegužės 25-31 d.) (4)

Astrologė Lolita Žukienė atskleidžia, kas kiekvieno Zodiako ženklo laukia ateinančią savaitę.

Astrologės Lolitos Žukienės prognozė gegužės 22 d.: dovanų diena! (1)

Tai dovanų diena. Puikus laikas pradžiuginti jūsų brangius žmones netikėta dovanėle, parodančia, kad jūs apie ją/jį galvojate. Šiandien likimas linkęs mus apdovanoti, tad priimkime jo dovanas. Diena tinkama komandiruotėms, išvykoms, sportui ir fiziniam darbui gamtoje.

Astrologės Lolitos Žukienės prognozė gegužės 24 d.: tai meilės diena (5)

Meilės diena, skirta gailestingumui ir pasirūpinimui savo artimu.Būkite jautrūs kito skausmui, ištieskite pagalbos ranką prašančiam.Šią dieną nebūkite vieniši, būtinai pabendraukite su jus mylinčiais ir suprantančiais. Tai puikus laikas stiprinti tarpusavio santykius, puoselėkite meilę, o kai kuriems ši diena padovanos ilgai lauktą mažylį.

Astrologės Lolitos Žukienės prognozė gegužės 23 d.: diena, kai turėsime įveikti kliūtis (4)

Ši diena palanki drąsiems ir ryžtingiems. Ne mažiau svarbu parodyti atjautą ir gailestingumą kitiems. Tai nėra ta diena, kai nesutinkamos kliūtys – tai diena, kai turime jas įveikti.

Astrologės Lolitos Žukienės prognozė gegužės 20 d.: puiki diena svarbiems darbams pradėti (6)

Puiki diena kolektyvinei veiklai. Šiandien pradėkite svarbius gerus projektus. Tai ką nuveiksite gero šiandien, turės perspektyvą jūsų ateičiai.