Stilingi deriniai rudeniui X

 (17)
"Kodėl laimėti turėčiau aš? Ogi todėl, kad mada yra mano didžiausia aistra. Jeigu esu kažkuo "užsidegusi" padarysiu viską, kad sužinočiau, pamatyčiau ir išgirsčiau kuo daugiau apie tai, kas man svarbu ir įdomu. Šiuo atveju tai mada", - konkurso anketoje teigė Toma Muznikaitė, rašanti blogą apie asmeninį stilių, įvairius renginius, susijusius su mada, grožiu ir menu, kurie vyksta Vilniuje.
Stilingi deriniai I, Toma Muznikaitė
© Asmeninio archyvo nuotr.

"Domiuosi mados istorija ir naujienomis, nes visų mūsų stilių tai vienaip ar kitaip nulemia, bet didžiausia klaida - 100% atsiduoti mados tendencijoms, svarbiausia pasilikti plačią erdvę saviems stiliaus eksperimentams. Mano nuomone, žmogaus išvaizda ir drabužiai yra geriausia jo saviraiškos forma, tad mano dėvimi drabužiai visuomet atskleidžia esamą nuotaiką, išgyvenamas emocijas, o kartais jie tiesiog padeda pabėgti nuo pilkos mus supančios rutinos. Tad jeigu Jūs ieškote charizmatiškos, žingeidžios, drąsios, energingos ir komunikabilios asmenybės - aš jums puikiai tiksiu!", - rašo Toma.

Pirmasis mano pasirinktas derinys puikiai tiktų pasivaikščiojimams su drauge ar dienai universitete, o šiltos drabužių spalvos ir gėlėti audiniai neleis pasiduoti rudeniškai depresijai.

Antrasis derinys - drąsiai merginai! Išdrįskime pabėgti nuo juodos klasikos.

Trečias derinys puikiai tiks apsilankymui teatre, parodoje ar romantiškai vakarienei. Audinių ir tekstūrų žaismas suteikia įvaizdžiui savitumo.


Asmeninio archyvo nuotraukos

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 
Naujienų prenumerata