Ir aš papasakosiu savo istoriją, kaip aš pamečiau (ir radau) vestuvinį žiedą. Prie žiedo taip pripranti, kad net nepastebi, kad jis yra ant piršto (nebent, jei būni tik ką susituokęs – tada jį tikrai matai ir jauti).
Jaunavedžiai
© Shutterstock nuotr.

Vieną dieną, žvilgt į ranką – nėra žiedo. Kur jis dingo? Aš juk jo niekada nenusimaunu – nei gamindama valgyt, nei tvarkydama namus. Išieškojau visus namus, iškilojau visus daiktus, prie kurių tą dieną galėjau liestis. O jų buvo daug... Mat, tą dieną tvarkiau namus. Nėra.

Dingo. Kaip vandenį. Kai po kelių dienų vėl susiruošiau tvarkyti namus, maunuosi gumines pirštines... o gi kas čia pirštinės piršte? Mano žiedas. Taigi, kai praėjusį kartą tvarkiau namus, jis nejučia nuslydo nuo piršto kai nusimoviau pirštines ir liko joje. Nuo to karto mūviu du žiedus: vestuvinį ir kitą – puse dydžio mažesnį.

Rūta

******

Sveiki, trumpai papasakosiu savo tėvelių vestuvinių žiedų istoriją. Po mėnesio laiko nuo tuoktuvių, tėvai nuvyko pas savo tėvelius trumpų atostogų į gimtinę. Močiutė mamos paprašė pasimatuoti žiedelį. Po kiek laiko, mama, atsiminusi, kad neturi žiedo ir davusi močiutei, paprašė jį grąžinti. Ogi močiutė jo neturiu, žiedelio nebėra... (kaip mes galvojame, matyt močiutė užsidėjo, pasukinėjo, buvo nepratus prie žiedų ir kažkaip pametė jį nuo piršto). Oi kiek ašarų būta, kiek ieškota...

Bet veltui. Iš likusio antro žiedo, kurį nešiojo tėtis, tėvai persidarė 2 mažesnius vestuvinius žiedelius.

Po lygiai 20 metų, giminaičiai kaime kasė bulves. Mamos sesuo pamatė ant bulvės daigo apsiviniojusį kažkokį metalą, grįžo namo, nuvalė jį ir pamatė žiedą, su kitoje pusėje išgraviruotu mano tėvelio vardu :))) Taip taip, po 20 metų jis vėl atsirado, buvo nušlifuotas, atnaujintas, ir vėl blizga ant mamos pirštelio :)

Indrė

******

Paskaičiusi istorijas apie pamestus vestuvinius žiedus, panorau ir aš pasidalinti savo nelaime. Buvo toks laikas,kai mūsų šeima augino kiaules,nes mes gyvename kaime. Tuo metu mūsų knyslėms buvo įverti į nosis tokie "dratai", kad neknistų. Atėjus vakarui, aš ėjau apsiruošti. Aš su dešine ranka vienai savo "gražuolei" sudaviau per nosį, kad nešoktų į viršų ir nepajutau, kaip nusimovė žiedas.

Parėjusi namo, nuėjau į vonią nusiplauti rankų, pamačiau, kad nebėra žiedo ant piršto. Labai išgyvenau, o vyrui bijojau pasakyti. Nubėgau pas kaimynę ir papasakojau, kas nutiko. Tuo metu pas mus šviesa, tai atsiranda, tai pranyksta. Abi nutarėm eiti ieškoti.

Aš parlėkiau namo: pasiėmiau prožektorių, samtį ir abi - į ūkinį pastatą. Na, ir prasidėjo pats smagumas. Mūsų ūkinis buvo išklotas plytelėmis. Susivarėm "knysles" į vieną kampą, o aš pasišviesdama su prožektoriumi kiekvieną centimetrą apžiūrinėjau, bet neradau. Ištraukėm lovį ir su samčiu sėmėm jų ėdalą.

Tuo metu atėjo mano vyras ir sako: „Na,čia dabar kas?“ Aš jam sakau, kad ieškom aukso, kurį pametėm, bet jis nesuprato apie ką kalbu. Sako: „Galvas abi išsiplaukit, kas per nesąmonės?“ Pabaigusios „juodą“ darbą, nes ir ten neradom, dėjau lovį atgal ir tuo metu pamačiau žiedą už gardo ir iš džiaugsmo surikau "EURIKA". Puoliau paimti, kad nenukristų į kanalizacijos duobę, nes netoli buvo ir parodžiau vyrui, kokio aukso ieškojom.Nuo to karto padėjau į seifą, bet jis vis tiek dingo. Štai tokia mano istorija, kurią dažnai prisimindavom.

Irena K.

*********

Tai nutiko prieš 6 metus. Mes buvome jau metus susituokę ir turėjome dukrytę. Vieną rytą įsodinau dukrytę į vežimėlį ir abi nuėjome į Žaliakalnio turgų apsipirkti. Gyvenome prie pat turgaus. Kaip tyčia, turguj neradau nieko, ko norėjau, tad dar užsukome į nedidelę parduotuvę, esančią šalia ir į vaisių ir daržovių kioskelį.

Apsipirkę grįžom namo. Mergaitė ėmė žaisti, o aš puoliau daryti valgyti ir... O siaube, pamačiau, kad ant piršto nebeturiu vestuvinio žiedo. Puoliau visur ieškoti, bet, deja, jo niekur nebuvo. Supanikavau. Vėl įsodinau dukrytę į vežimėlį ir patraukėm tuo pačiu keliu atgal.

Pagalvojau, kad žiedą pamečiau kažkur prie turgaus. Praėjom visą kelią per turgelį. Aišku, žiedo niekur nesimatė. Buvo taip negera ant dūšios. Galvojau, juk aišku, jei kas pamatė auksinį žiedą, tikrai pasiėmė, be to Žaliakalnio turguj pilna asocialių asmenų, pagalvojau parduos už pora butelių ir viskas. Akyse kaupėsi ašaros.

Apėjau krautuvėlę, paklausiau pardavėjos, ar kas nerado pamesto vestuvinio žiedo. Aišku ji atsakė neigiamai. Paskutinė viltis buvo daržovių kioskas kur dirbo senyva moteriškė. Priėjau prie jos, paklausiau, bet, deja, ir ji jo nematė. Visiškai sugniuždyta grįžau su dukryte namo. Vėl puoliau visur iekoti, bet jau supratau, kad viskas. Neberasiu.

Mergaitė pavalgė ir jau norėjo miego, tad paguldžiau ją ant lovos, kad pakeisčiau sauskelnes. Ir, o Dieve, savo didžiausiai nuostabai ir džiaugsmui, sauskelnėse suspindo mano vestuvinis žiedas. Kokia buvau tada laiminga, išbučiavau meragitę ir negalėjau patikėti. Tikriausiai ryte, bemaunant sauskelnes, žiedas nukrito nuo piršto ir čia įkrito...

Žiedas jau prieš vestuves buvo sumažintas, nes smuko nuo piršto. Bet negalvojau, kad kada nors jį pamesiu.

Po to karto iš pradžių žiedą nešiojau ant didžiojo piršto, kad nepamesčiau, Po to vėl užsidėjau ant bevardžio ir iki šiol jį tebenešioju.

Roberta

***********

Vieną rudens dieną vyras su draugais išėjo žvejoti. Susirinko meškeres, kitus atributus ir įsitaisė paupy.

Vyras paėme žuvų "pašaro", padarė rankomis tokį gniužulėlį, priėjo prie vandens ir metė jį į vandenį. Tik žiūri, žiedas nuskrido iš paskos ir pliumptelėjo į vandenį.

Aišku, vyras susinervino, vanduo nebuvo labai skaidrus, todėl nepamatysi taip paprastai. Tai pamąstęs nulekė į garažą, pasiėmė grėblį ir vielinį tinkliuką. Pritaisė tą tinkliuką prie grėblio ir vėl nulekė į žvejybos vietą. Užsidėjo žvejybinius guminius ilgais aulais ir lipo į vandenį. Su tuo savo įrankiu sėmė dumblą iš upės ir jame ieškojo žiedo. Ilgai traukė tą dumblą, bet vis nieko.

Jau buvo palaidojęs tą žiedą, kai ištraukus paskutini dumblo "gabalą" ant vielos kraštelio pamatė kabantį savo žiedą.

Šitas vaizdas sutraukė kone visus žvejus žvejojančius aplinkui. Bet smagu, kad viskas gerai baigėsi.

Rasa

*********

Istorijų, kaip buvo pamestas vestuvinis žiedas, yra pačių įvairiausių, kaip ir jų pabaigų. Ar jums yra tekę prarasti vestuvinį žiedą? Kaip? Ar jis atsirado?

DALYVAUKITE konkurse, papasakokite savo istoriją (publikuojamos TIK LIETUVIŠKOMIS RAIDĖMIS parašytos istorijos, siųsti iki spalio 5 d.) mums ir gaukite dovanų 150 Lt vertės SOTHYS čekį, kurį galėsite išleisti grožio priemonėms ar procedūrai.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

Ispanijoje įvykdyta dar viena ataka, penki teroristai nušauti sužeisti septyni žmonės (23)

Ispanijos pajūrio kurorte Kambrilse penktadienį paryčiais automobiliui „Audi“ įsirėžus į...

Orai: po tikros karščio bangos vėl teks ieškotis megztinio (13)

Vasara tempo nemažina ir jau artimiausiomis dienomis vėl sulauksime tikros karščio bangos: oras...

„Lietuvos įtakingiausieji 2017“: žurnalistai (15)

Ir šalies elitas, ir visuomenė vieningai sutaria dėl įtakingiausių šalies žurnalistų. Sąrašo...

Teroristinis išpuolis Barselonoje: aukų skaičius dramatiškai išaugo nuolat pildoma (789)

Turistų pamėgto Ramblos rajono pagrindinėje gatvėje Barselonoje, į žmonių minią įvažiavo...

Išpuolis Barselonoje: sulaikyti du įtariamieji (270)

Ispanijos saugumo tarnybos paskelbė įtariamojo, kurio vardu išnuomotas incidente panaudotas...

Liudininkas apie kraupų išpuolį Barselonoje: jis per žmonių minią lėkė visu greičiu, nė nebandė stabdyti (29)

Ketvirtadienio vakarą Barseloną sukrėtė kraupi teroro ataka – į minią žmonių įsirėžė...

Barselonos centre gyvenantis lietuvis: nejauku ir pikta, bet tenka priimti tokią realybę (43)

Apie šešerius metus Katalonijos sostinėje Barselonoje gyvenantis kaunietis Eduardas Žigunovas...

„Sūduva“ po pertraukos neatlaikė Bulgarijos čempionų spaudimo (175)

Bulgarijos čempionai parodė savo meistriškumą. Paskutinio UEFA Europos lygos atrankos varžybų...

Lietuvoje pristatyta įspūdinga aukštosios mados Indijos kolekcija (15)

Vilniuje ketvirtadienio vakarą įvyko neeilinis mados renginys. Indijos nepriklausomybės dienos...