Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (18)
Žvirbliams vasarą taip pat norisi deserto
DELFI skaitytojo nuotr. / Žvirbliams vasarą taip pat norisi deserto

Žvirbliai baigė laikytis dietos – slėpkite tortus!

GRYNAS.lt skaitytoja Eglė, pietaudama kavinėje užfiksavo neįprastą reiškinį:  užsisakyto torto likučiais panoro pasimėgauti įžūlokas žvirblis. Paukštelis atsargiai prisiartino prie lėkštės ir ėmė taip įnirtingai lesti tortą, jog išsiterliojo visą snapą.

Eglė teigia paukščio nevaikiusi. O žvirblis tuo naudojosi – kuo toliau, tuo greičiau ir didesniais gabalėliais lesė tortą. Žvirbliai maitinasi ne tik įvairiais vabzdžiais, tačiau smaguriauja ir vyšniomis, trešnėmis. Matyt, todėl neatsisako ir torto su uogomis.

„Sėdėjome kavinėje prie Baltojo tilto su kolega ir jo dukra. Mergaitė paprašė užsakyti desertą, bet, kaip ir visi vaikai, truputį pakramsnojusi nubėgo žaisti. Kadangi tortas buvo mergaitės, niekas jo nelietė, bet atskrido žvirblis ir visiškai nesibaimindamas aplink sėdinčių žmonių ėmė lesti torto trupinėlius, - pasakoja GRYNAS.lt skaitytoja.- Jis rijo gabalais! Net stebėjausi, kad toks mažas, o toks besotis. Nevaikėm, nes labai gražiai atrodė: toks savimi patenkintas žvirblis. Ir nulesė jis nulesė nemažai, kokį ketvirtadalį likusio torto.“

Žvirbliai maitinasi ne tik įvairiais vabzdžiais, tačiau smaguriauja ir vyšniomis, trešnėmis. Matyt, todėl neatsisako ir torto su uogomis.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas