Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (18)

Ledu sukaustytas pajūris iš paukščio skrydžio

Atėjusi žiema padabino Kuršių neriją. Ledas ir sniegas sukūrė tikrą gamtos stebuklą, kuriuo šiuo metu mėgaujasi žvejai, iš visos Lietuvos atvažiavę gaudyti agurkais kvepiančių stintų. GRYNAS.lt TV reportaže ir nuotraukų galerijoje – dieviško grožio gamta ir žvejų pasakojimai apie tai, kaip sekasi žvejyba.

Kai tik marias padengė ledas, žiemos pasiilgę poledinės žūklės entuziastai ėmė traukti į pamarį. Šiuo metu jų daugiausia ties Preila. Vis dėlto gausiu stintų laimikiu šios savaitės viduryje gyręsi žvejai, šiuo metu pagauna šiek tiek kukliau.

Bet tai jų nuotaikos negadina. Žvejai sako, kad ir koks laimikis būtų, ant Kuršių marių ledo atvažiuoti verta. Be to, jie nepraranda vilties ir tikisi, kad jiems vis dar nusišypsos sėkmė.

Kai GRYNAS.lt komanda atvyko ant Kuršių marių ledo filmuoti TV reportažą, pakilo didžiulis vėjas. Bet užsispyrę žvejai nebijo nei vėjo, nei šalčio. Gamtos išdaigos jų negąsdina.

Vis dėlto dabar pats darbymetis aplinkosaugininkams. Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas Vitalis Marozas GRYNAS.lt sakė, kad aplinkosaugininkai pastoviai ant ledo organizuos reidus ir tikrins, ar žvejai laikosi nustatytų reikalavimų.

Kviečiame peržiūrėti TV reportažą ir pasigėrėti nuostabiais pajūrio vaizdais.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas