Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (9)
Lietuvio sugauta žuvis
KABLYS.lt nuotr. / Lietuvio sugauta žuvis

Žvejyba Norvegijoje: užkibo ir ypač egzotiškų laimikių

Žvejyba Norvegijos fjorduose – tikra kiekvieno žvejo svajonė. Juk čia gali nutverti ne tik smulkias žuvytes, bet ir egzotiškus jūrų monstrus, o kibimas niekada nesiliauja. Ne vienas mūsų tautietis žvejoti patraukia būtent į šią šalį, o vėliau su Lietuvoje likusiais gentainiais dalinasi įspūdingomis, pavydą keliančiomis nuotraukomis, rašo žvejams skirtas portalas KABLYS.lt.

KABLYS.lt komandai parašė vienas toks žvejys Juozas, laimę mėginantis prie Norvegijos krantų. Jis pradėjo savo pasakojimą, neslėpdamas džiugesio: „Jau vasario pradžioje visi čia skubėjo žvejoti šlakių. Aš pabandžiau pagauti, bet kol kas nepavyko, tačiau puikiai kibo plekšnės.“

Žinoma, jei vienos žuvys Norvegijoje kimba prastai, nusiminti neverta, nes netrukus užkibs kitoks laimikis. Juozas pasakojo, kad smagiausia gaudyti nemažas plekšnes. Vos per 30 minučių jam pavyko sugauti net 6 stambias žuvis.

„Žinoma, per sezoną pasitaikė ir dar įdomesnių laimikių. Žvejojant dugnine meškere pavyko pagauti vieną kitą krabą. O vienas įdomiausių laimikių – ciegorius. Jį sugavau rudenį. Spalio gale ir lapkričio pradžioje pavyko sučiupti net kelias vėgėles", - savo išvykų rezultatus išdidžiai vardijo meškeriotojas.

Daugiau skaitykite čia.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas