Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (3)
Liūtas miega su antklode
DELFI montažas / Liūtas miega su antklode

Stebėtinas prisirišimas: su antklode užaugęs liūtas negali be jos užmigti

Mažas išgelbėtas liūtukas iš pradžių atrodė labiau kaip šuniukas, o ne kaip liūtas. Dėl to šeima jį laikė kaip augintinį. Vėliau gyvūnas buvo paimtas iš šeimos ir išgelbėtas, dabar jis jau užaugęs, skelbia portalas boredpanda.com.

„Prieš tai buvę šeimininkai gyvūną įsigijo nelegaliai kaip augintinį savo mažam vaikui. Jie teigė, kad vaikas norėjo tokio liūtuko kaip iš animacinio filmo“, - pasakojo prieglaudos darbuotoja.

Liūtukas miegodavo ant lovos ir būdavo apsiklojęs antklode. Toks įprotis nedingo net gyvūnui užaugus. Nors dabar jis yra didelis liūtas, jis vis dar miega su antklode.

Dabar liūtas gyvena laukinių žvėrių prieglaudoje.

Once a blankie baby, always a blankie baby! Lambert, it does not matter whether you are 2 or 22, we will make sure you have a nice clean, warm blankie! <3Posted by In-Sync Exotics Wildlife Rescue and Educational Center on 2016 m. kovo 22 d.

Wednesday/Hump Day is nearly over - thank goodness. Now, we just all need to settle down, relax and enjoy this little video of Lambert with his blankie!Video by Vicky KeaheyPosted by In-Sync Exotics Wildlife Rescue and Educational Center on 2015 m. birželio 17 d.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas