Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai
Tiltas per ledonešį
Stopkadras/Youtube.com / Tiltas per ledonešį

Minijos upės ledonešis vos nenunešė pėsčiųjų tilto

Pamaryje kai kurios upės jau veržiasi iš krantų, o susidariusios ledų sangrūdos kai kuriose vietose sunkiai skinasi kelią į Kuršių marias. Netoli Priekulės Minijos upės ledonešis vos nenunešė pėsčiųjų tilto.

Potvyniai Šilutės rajone – įprastas žiemos ar pavasario reiškinys, tačiau ledų sangrūdų užspaustą tiltą, priekuliškiai sako matantys tik gal kartą per dešimtmetį.

Medinis, prieš daugiau kaip du dešimtmečius suręstas, pėsčiųjų tiltas – tiesiausias kelias iš vieno kaimo į kitą. Tačiau juo naudotis gyventojai nebegali vos tik iš krantų išsiveržė Minija. Išgelbėti tiltą nuo ledų sangrūdų pagalbos kreiptasi į ugniagesius.

„Kvietėm, kadangi galvojom, kad galbūt šitą lieptą gali nuplėšti. Bet ir dabar dar budi ugniagesiai, laikas nuo laiko atvažiuoja, pasižiūri, jeigu reikia, medžius nupjauna atplukdytus ir bando išgelbėt tiltą“, – pasakoja Priekulės seniūnė Daiva Bliūdžiuvienė.

Pasak Priekulės seniūnės, kol kas didelio potvynio pamaryje nėra. Ledų sangrūdos Minijoje ir kitose upėse susidaro dėl to, kad ledas yra sukaustęs marias ties Nida, Juodkrante ir ledai negali laisvai išplaukti.

Mariose ledo storis vietomis siekia iki trisdešimties centimetrų. Todėl ir poledinės žūklės mėgėjai vis dar bando laimę, nors gelbėtojai įspėja, kad lipti ant suaižėjusio, suskilusio ledo – pavojinga.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas