Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (17)
Žvejyba
DELFI (M.Ažušilio nuotr.) / Žvejyba

Brangiausias pasaulio masalas: prieš sužinant jo kainą geriau atsisėsti

Tai, kad žvejyba tikrai nėra pigus malonumas, patvirtins kiekvienas šia liga susirgęs ir meškerės iš rankų paleisti nebegalintis žmogus. Tačiau kartais sumos, kurias aistringi žvejai išleidžia dėl savo hobio, peržengia sunkiai suvokiamas ribas, skelbia žvejams skirtas portalas KABLYS.lt.

Vienas milijonas dolerių – tiek daugiausia buvo sumokėta už vieną spiningo masalą. Paviršinis spiningo masalas „MacDaddy’s Million Dollar Lure“ (liet. – Milijono dolerių vertės masalas) buvo pristatytas ir neįvardintam pirkėjui parduotas 2006-ųjų pasaulinėje žūklės reikmenų parodoje ICAST.

Kodėl amerikiečio žūklės reikmenų gamintojo Maco McBurney sukurtas masalas buvo toks brangus? Na, todėl, kad buvo pagamintas iš maždaug pusantro kilogramo 14 karatų aukso ir platinos, o jį puošė 100 karatų deimantai ir rubinai. Tačiau neapsigaukite – juvelyrų kompanijos „Uneek Fine Jewelry“ pagamintas masalas tikrai nėra skirtas tik pakabinti ant sienos. Jis buvo sukurtas taip, kad juo išties būtų įmanoma žvejoti. Juo buvo žvejojama!

O kaip sekėsi žvejyba, galite paskaityti čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas