Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (10)
Aplinkosaugininkai tikrino žvejus
Šiaulių RAAD nuotr. / Aplinkosaugininkai tikrino žvejus

Po netikėto aplinkosaugininkų vizito plačiai pinigines atvers tiek žvejai, tiek ir vairuotojai

Šiaulių regiono aplinkos apsaugos departamento gyvosios gamtos apsaugos inspektoriai kartu su neetatiniais inspektoriais surengė reidą ir tikrino Šiaulių miesto, Šiaulių ir Radviliškio rajonų vandens telkinius. Patikrinus daugiau kaip pusšimti žvejų surašyta 10 protokolų, du iš jų vairuotojams, kurie važinėjo ledu.

Aplinkosaugininkai kartu su neetatiniais inspektoriais šeštadienį tikino vandens telkinius. Apvažiavus daugiau kaip 10 vandens telkinių pareigūnai patikrino daugiau kaip 50 žvejų. Kaip paaiškėjo, nevisi iš jų paiso mėgėjų žvejybos taisyklių. Trys žvejai neturėjo smaigų, o penki žvejojo be bilietų.

Vienas be bilieto žvejojęs vyras atsakomybės bandė išvengti sprukdamas. Aplinkosaugininkus pamatęs šiaulietis papustė padus ir bandė pasislėpti melduose, deja, nesėkmingai. Vyrui surašytas protokolas (ATPK 87 str. 1 d.).

Aplinkosaugininkai tikrino žvejus
Aplinkosaugininkai tikrino žvejus
© Šiaulių RAAD nuotr.

Du iš pažeidėjų į aplinkosaugininkų akiratį pateko jau ne pirmą kartą. Abu be bilietų žvejoję vyrai pavasarį aplinkosaugininkų buvo sulaikyti gaudantys lydekas draudžiamu metu. Tad ne pirmą kartą nusižengusiems vyrams gresia baudos iki 57 eurų.

Reido metu rastos ir dvi bešeimininkės palaidinės meškerės su gyvomis žuvelėmis. Šiuo metu gyvą žuvelę masalui naudoti draudžiama, o šio draudimo nepaisantiems žvejams gresia baudos iki 289 eurų.

Tikrindami vandens telkinius aplinkosaugininkai Radviliškio rajone, Verdulių karjere, ant ledo, rado važinėjančius automobilius. Tokia žiemos pramoga leidžiama tik gavus specialų savivaldybės leidimą. Leidimas važinėti šio karjero ledu nėra išduotas, tad vairuotojams surašyti protokolai (ATPK 78/1 str. 1 d.). Administracinių teisęs pažeidimų kodeksas už motorinių transporto priemonių važinėjimą ledu numato bauda iki 144 eurų.

Sužinoję, kad ant šio karjero įrengta nelegali trasa darbo ėmėsi ir policijos pareigūnai. Nuo šiol ši vieta bus dažniau tikrinama, o nedrausmingiems vairuotojams bus rašomi protokolai.

Aplinkosaugininkai tikrino žvejus
Aplinkosaugininkai tikrino žvejus
© Šiaulių RAAD nuotr.
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas