Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (14)
Aplinkosaugininkai miške užfiksavo betvarkę
Marijampolės RAAD nuotr. / Aplinkosaugininkai miške užfiksavo betvarkę

Po inspektorių vizito miške medžiotojas turės susimokėti baudą

Marijampolės RAAD aplinkosaugininkai kartu su Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriais surengė reidą, kurio metu tikrino, kaip medžiotojai laikosi nustatytų reikalavimų. Patikrinimo metu buvo užfiksuotas vienas pažeidimas ir medžiotojui teks susimokėti baudą.

Marijampolės regiono aplinkos apsaugos departamento Gyvosios gamtos apsaugos inspekcija kartu Marijampolės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnyba organizavo bendrą reidą, kurio tikslas buvo patikrinti, kaip laikomasi veterinarinių reikalavimų viliojant ir medžiojant medžiojamuosius gyvūnus (šernus) medžioklės plotų vienetuose, teigiama Marijampolės RAAD pranešime spaudai.

Reido metu tikrinimui buvo pasirinktas Buktos miškas, Marijampolės sav., kuriame yra „Dovinės“ ir „Buktos“ medžioklės plotų vienetai.

Patikrinus viliojimo vietas medžioklės ploto vienete „Bukta“, buvo nustatytas pažeidimas, kai medžiotojai viliojimo vietoje buvo išpylę daugiau kaip 100 kg pašarų vienoje vietoje.

Šiuo metu pagal galiojančias Medžioklės LR teritorijoje taisykles yra draudžiama šerti šernus, pilti pašarus ant žemės ir vienoje vietoje viliojant žvėris naudoti daugiau kaip 100 kg pašarų. Medžiotojui, pažeidusiam nustatytą tvarką, buvo surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas bei įpareigojimas pašalinti pažeidimą.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas