Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (5)
Konfiskuotos žvejybos priemonės ir sugauta lydeka
Vilniaus RAAD nuotr. / Konfiskuotos žvejybos priemonės ir sugauta lydeka

Draudimų nepaisęs brakonierius patirs didelius nuostolius

Vykdydami reidą aplinkosaugininkai pastebėjo įtartiną asmenį ir galiausiai įtarimai pasitvirtino. Sučiuptas taisykles pažeidęs žvejas turės kaip reikiant paploninti piniginę.

Vilniaus regiono aplinkos apsaugos departamento Širvintų rajono agentūros pareigūnai su neetatiniais aplinkos apsaugos inspektoriais vykdomo gamtos apsaugos reido metu, vasario 10 d. apie 13 val. 30 min., pastebėjo, kad Bartkuškio ežere vykdoma galimai neteisėta žvejyba.

Agentūros pareigūnai nustatė, kad pilietis A.S. vykdė poledinę žvejybą keturis kartus viršydamas leistinų žvejybos įrankių skaičių (žvejojo šešiolika šakotinių), o masalui naudojo gyvą žuvelę. Sulaikymo metu turėjo sugavęs vieną lydeką. Už tai jam surašytas administracinių teisės pažeidimų protokolas pagal ATPK 87 str. 3 d. Gresia bauda nuo 115 iki 289 eurų, ir 145 eurų ieškinys už neteisėtai sugautą lydeką bei bus konfiskuoti žvejybos įrankiai.

Visiems piliečiams, kurių laisvalaikio praleidimo būdas yra žvejyba, aplinkosaugininkai primena, kad nuo sausio 1 d. iki balandžio 20 d. draudžiama žvejoti masalui naudoti gyvą žuvelę (išskyrus žvejyba Kuršių mariose ir žvejyba žuvies gabalėliu), o nuo vasario 1 d. draudžiama dar ir lydekų žvejyba.

Apie pastebėtus aplinkosauginius pažeidimus galima informuoti aplinkos apsaugos pareigūnus bendruoju pagalbos tel. 112.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas