Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (12)
Aplinkosaugininkų reidas
T. Janonio nuotr. / Aplinkosaugininkų reidas

Brakonierių amunicijoje – ir pultais valdomos povandeninės raketos

Žiema – snaudulio metas. Bet brakonieriai tikrai nemiega. Vilniaus apskrityje, kur gyvena ketvirtadalis Lietuvos gyventojų, o miškai ir ežerai rajonuose užima daugiau nei pusę jų teritorijos, brakonieriai yra kasdienis pareigūnų galvos skausmas.

Norėdami išvengti susidūrimo su pareigūnais, brakonieriai kartais būna išties kūrybingi. Sigitas Mikėnas, Gyvosios gamtos apsaugos inspekcijos viršininkas, laidos „Misija: Vilnija“ žurnalistams parodė įrankių kolekciją, konfiskuotą iš pažeidėjų.

Joje galima rasti įvairiausių „ginklų“ – nuo pultais valdomų poledinių raketų, skirtų tinklams pritaisyti, iki įmantriai apdirbtų metalinių padangų pjaustytuvų, per kuriuos pervažiavusio pareigūno automobilio padangos dažniausiai būna išmetamos lauk. Ir tai tik maža dalis to, kaip yra vykdomi pažeidimai ir kokių priemonių imamasi, bandant apsisaugoti nuo pareigūnų.

„Pastato budinčius asmenis. Arba, jei pastato tinklus arba kilpas miške, tai ant visų priėjimo takelių ištempia nematomus siūlus ir po dienos kitos ateina pasižiūrėti, ar kas stebi tą jų vietą. Jei siūlas nutrauktas, jie būna atsargūs“, – pasakoja S. Mikėnas.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas