Spausdinti Informuoti redakciją Komentarai (9)
Žvejas Edvardas
E. Kniežausko nuotr. / Žvejas Edvardas

Atsiras daugiau vietų, kur žvejoti mėgėjams

Vyriausybė posėdyje pritarė Aplinkos ministerijos pateiktam žuvininkystės vandens telkinių, į kuriuos leidimai naudoti žvejybos plotą neišduodami, sąrašo pakeitimui. Šis sąrašas papildytas maždaug 200 vandens telkinių.

Į sąrašą įtraukti rekreacijai svarbūs savivaldybių pasiūlyti vandens telkiniai ir kiti minėtą kriterijų atitinkantys mėgėjų žvejybos plėtrai ir vietos gyventojų poilsiui svarbūs vandens telkiniai, kuriuose žuvų išteklių atkūrimas vykdomas arba numatomas vykdyti valstybės lėšomis.


Tik nedidelė dalis į sąrašą įtrauktų vandens telkinių yra naudojami kaip žvejybos plotai (išnuomoti). Šių telkinių nuomininkai neturėtų nuogąstauti, nes leidimai naudoti žvejybos plotus galios iki juose nurodyto termino pabaigos. Pasibaigus terminui tokie leidimai nebebus išduodami.

Atsižvelgiant į Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos prie Aplinkos ministerijos siūlymą, į sąrašą įtraukti vandens telkiniai, svarbūs vertingų gamtinių kompleksų ir biologinės įvairovės išsaugojimui, žuvų migracijai ir nerštui.

Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Skaitomumo indikatorius

157417893
Tiek kartų perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaičiuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaitė publikacijų nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)

Apklausa

Copyright © 1999-2016 DELFI. All rights reserved.  Atsakomybės apribojimas