Pavasarį pasitinkame efektyvia kardio treniruote

 (4)
Aerobikos grupinių užsiėmimų instruktorė V. Juknevičienė sveikina visas dailiosios lyties atstoves, sulaukus kalendorinio pavasario ir primena, kad pats laikas rimtai pradėti ruoštis vasaros sezonui.
© Shutterstock nuotr.

Ta proga, kviečiame pajudėti kartu su energingąja trenere Viktorija, kad būtumėte pačios geriausios formos šiais metais. Šįkart siūlome efektyvią riebalų deginimo bei kraujospūdžio ir medžiagų apykaitos gerinimo kardio treniruotę. Taip, treniruotė aktyvi, bet jūsų kūnas to vertas!

Judam kartu motyvacijos trenerė Viktorija Baltramiejūnienė kviečia nejausti kaltės dėl to, kad vis dar nesportuojate, nors sausio pradžioje buvote tvirtai nusprendę aktyviai gyventi.

Visų pirma, nesate vieni tokie.

Antra, dar viską galite suspėti.

Trečia, pripažinkite ir priimkite, kad anas pažadas neišpildytas būtent dėl jūsų neveikimo, bet nebarkite, o supraskite, kad viskas pataisoma ir duokite sau dar vieną šansą.

Nebaudžiant savęs, bus smagiau susitarti su vidiniais procesais ir pradėti judėti link norimų tikslų!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Sportas

Karšti lotyniški ritmai - norinčioms turėti dailią figūrą

Norite turėti dailią figūrą? Rinkitės karštus Lotynų Amerikos ritmus ir riebaliukai tirpte tirps!

Kaip išsirinkti gerą šalmą

Žiemos sporto entuziastai neretai šalmus bando skirstyti į šalmus „slidėms“ ir „snieglentei“, tačiau "Terrasport" direktorius Viktoras Zaubidovo pastebi, kad "visi šalmai yra sukurti vienintelei paskirčiai – žmonių galvoms apsaugoti". O kai su galva viskas gerai, galima pasigilinti ir kitus šalmų ypatumus. Tačiau akivaizdu, kad pagal savo atliekamą funkciją slidininkams ir snieglentininkams tinkami šalmai visiškai niekuo nesiskiria, nebent savo stiliumi, dizainu ar spalva.

Išjudino rekordiškai daug žmonių (1)

Lankų sukimo rekordas, jogos festivalis, rekordinis saulės pasveikinimas pajūryje – 52 tūkstančiai žmonių Baltijos šalyse šiemet prisijungė prie „Išjudink save“ renginių - „Coca-Cola HBC Lietuva" ir Lietuvos, Latvijos ir Estijos tautinių olimpinių komitetų programos, skatinančios daugiau judėti. Šie renginiai vyko net 35 miestuose ir miesteliuose visose Baltijos šalyse, kuriuos koordinavo Lietuvos olimpinis komitetas, sakoma pranešime spaudai.

Teisininkės karjerą į veido mankštas iškeitusi Viktorija tikina, kad atjauninti veidą yra realu (37)

„Veido mankštos mano gyvenime atsirado dėl dviejų priežasčių - mačiau nepatinkantį sau vaizdą veidrodyje bei norėjau keisti savo gyvenimo veiklos pobūdį“,- sako Viktorija Baltramiejūnienė, teisininkės karjerą iškeitusi į norą išmokyti moteris (ir ne tik) sustabdyti laiko pėdsakus veide. Su sertifikuota veido mankštų trenere kalbamės apie šių užsiėmimų teikiamą naudą.

Trenerė pataria: kaip pasiekti užsibrėžtus tikslus? (2)

Atėjus Naujiesiems Metams į kiekvieno galvą atėjo ir naujos mintys, nauji planai. Visi pažadėjome sau, kad pasikeisim, mesim žalingus įpročius, sveikai maitinsimės ir jau šiemet tikrai numesime tuos nereikalingus kilogramus.