Pavasarį pasitinkame efektyvia kardio treniruote

 (4)
Aerobikos grupinių užsiėmimų instruktorė V. Juknevičienė sveikina visas dailiosios lyties atstoves, sulaukus kalendorinio pavasario ir primena, kad pats laikas rimtai pradėti ruoštis vasaros sezonui.
© Shutterstock nuotr.

Ta proga, kviečiame pajudėti kartu su energingąja trenere Viktorija, kad būtumėte pačios geriausios formos šiais metais. Šįkart siūlome efektyvią riebalų deginimo bei kraujospūdžio ir medžiagų apykaitos gerinimo kardio treniruotę. Taip, treniruotė aktyvi, bet jūsų kūnas to vertas!

Judam kartu motyvacijos trenerė Viktorija Baltramiejūnienė kviečia nejausti kaltės dėl to, kad vis dar nesportuojate, nors sausio pradžioje buvote tvirtai nusprendę aktyviai gyventi.

Visų pirma, nesate vieni tokie.

Antra, dar viską galite suspėti.

Trečia, pripažinkite ir priimkite, kad anas pažadas neišpildytas būtent dėl jūsų neveikimo, bet nebarkite, o supraskite, kad viskas pataisoma ir duokite sau dar vieną šansą.

Nebaudžiant savęs, bus smagiau susitarti su vidiniais procesais ir pradėti judėti link norimų tikslų!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Sportas

3 šokiai, padėsiantys džiaugtis tobula figūra

Profesionalių šokėjų teigimu, teisingai atliekami judesiai padeda suformuoti grakščias kūno linijos, stiprina raumenis ir netgi pakelia nuotaiką.

5 mitai apie raumenų auginimą (10)

Kai kalba pasisuka apie raumeninės masės auginimą, galime išgirsti keletą neteisingų dalykų. Sklando tiek daug informacijos, kuri nėra paremta niekuo kitu kaip tik asmenine kelių žmonių patirtimi (būtų gerai, jei visi būtume vienodi).

Burlenčių aistruoliai: šio sporto laukia šviesi ateitis

Burlenčių sportas sėkmingai gyvuoja jau 50 metų. Vos burlentėms atsiradus, vieną jų įsigijęs vokietis Calle`as Schmidtas neabejoja, kad šio sporto dar tik laukia aukso amžius.

Asmeninis treneris: išpuoselėtas kūnas – labiau trūkumas nei privalumas (4)

Pagal Lietuvoje galiojančius įstatymus steigti trenerių mokyklas ir dalinti sertifikatus gali beveik bet kas. Taip sako LRT TELEVIZIJOS laidos „Svarbios detalės“ pašnekovai. Jų teigimu, savo darbą išmanančių asmeninių trenerių Lietuvoje yra nedaug, o sportuojant netaisyklingai galima rimtai susižaloti.

Sportas prieš miegą. Ką reikia žinoti? (4)

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių klausimų apie sportą kartu su „kiek laiko geriausia sportuoti?“ yra „kada yra geriausia sportuoti?“. Iš ryto? Vakare?