„Volkswagen Polo“ reklamuoja latvių grupės daina

 (6)
Kaip įkalbėti Baltijos šalių gyventojus net ir sunkmečiu pirkti naują automobilį? „Volkswagen“ gamintojai nusprendė, kad puikus masalas bus populiarios latvių grupės „Brainstorm“ daina, rašo „Lietuvos rytas“.
Volkswagen Polo
© Gamintojo nuotr.

Lietuvos, Latvijos ir Estijos televizijų žiūrovai jau keletą savaičių mato reklamos klipus, kuriuose automobilis „Volkswagen Polo“ rieda skambant latvių grupės „Thunder Without Rain“.

Toks muzikinis fonas pasirinktas tik Baltijos šalyse rodomam klipui – kitose valstybėse pirkti mašiną ragina garsios JAV dainininkės Pink kūrinys.

„Rėmėmės skaičiais. Pavyzdžiui, Pink koncertas Latvijoje surinko apie dešimt tūkstančių žiūrovų, „Volkswagen“ produktus reklamavusio garsaus britų dainininko Sealo – apie 7 tūkstančius. Į „Brainstorm“ koncertą atėjo 45 tūkstančiai“, – tautiečius gyrė „Volkswagen“ Baltijos šalių rinkodaros vadovė Anda Budlevska.

„Lietuvos rytas“ rašo, kad reklamuoti „Volkswagen Polo“ pretendavo ir lietuviai bei estai, tačiau po apklausos paaiškėjo, kad „Brainstorm“ – vienintelė Baltijos šalių grupė, gerai žinoma visose trijose valstybėse.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (10)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skraidantis automobilis „SureFly“: norint jį pilotuoti, nereikia piloto licencijos (1)

Skraidančio automobilio „SureFly“ kūrėjai įsitikinę, kad jau po kurio laiko šis mažylis negrįžtamai pakeis asmeninio transporto sektorių. Dvivietis skraidantis aparatas, pilnai apsirūpinus energijos ištekliais, gali įveikti iki 100 kilometrų atstumą.

Paprastas sprendimas išsprendė didelę Kauno dviratininkų problemą (6)

Dviratininkų galvos skausmą, kaip nuo Jonavos gatvėje įsikūrusio Kauno kempingo nusigauti į Kleboniškio mišką, išsprendė nauja jungtis. 400 metrų ilgio asfaltuotas takas pakeitė iki tol krūmokšniais apaugusį nesvetingą šaligatvį, o dviratininkų saugumą užtikrina netoli tilto įrengta saugi perėja su įspėjamaisiais ženklais, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Aiškinosi, ar Europos vairuotojai pasiruošę persėsti į savivaldžius automobilius (3)

Sparčiai tobulėjančios technologijos suteiks galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Amerikietis parduoda vietą eilėje naujai „Teslai“ įsigyti (3)

„eBay“ atsirado skelbimas, kad parduodama vieta eilėje naujam elektromobiliui „Tesla Model 3“ įsigyti. Pirkėjas galės susikomplektuoti automobilį pagal savo skonį, kadangi šio modelio gamyba dar nepradėta, praneša motor.ru.
Facebook draugai