Vieta V.Aleknos automobiliui – nelegali

 (28)
Lengvosios atletikos maniežo vadovai pasirūpino, kad į treniruotę atvykusiam legendiniam disko metikui Virgilijui Aleknai nereikėtų ieškoti vietos automobiliui – jam numatyta speciali, netgi vardinė automobilio stovėjimo vieta, rašo „Lietuvos rytas“.
Virgilijus Alekna prie "Mercedes Benz 500 ML"
© Gamintojo nuotr.

Dukart pasaulio ir dukart olimpinis disko metimo čempionas V.Alekna tvirtino, kad lentelė su jo vardu pastatyta lengvosios atletikos maniežo administracijos iniciatyva, tačiau policijos pareigūnų teigimu, V.Aleknai skirtoje vietoje automobilius statantys vairuotojai elgiasi visiškai teisėtai.

„Numatyti konkrečias vietas automobiliams galima tik uždaroje ar privačioje teritorijoje“, – aiškino Lietuvos policijos Eismo priežiūros tarnybos viršininkas Gintaras Aliksandravičius.

Vietas automobiliams viešoje vietoje galima rezervuoti, tačiau būtina gauti vietos savivaldybės leidimą. Tuomet statomas specialus ženklas, tačiau visi papildomi užrašai su įstaigų pavadinimais, žmonių vardais ar pavardėmis, mašinų numeriais yra nelegalūs.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (10)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skraidantis automobilis „SureFly“: norint jį pilotuoti, nereikia piloto licencijos (1)

Skraidančio automobilio „SureFly“ kūrėjai įsitikinę, kad jau po kurio laiko šis mažylis negrįžtamai pakeis asmeninio transporto sektorių. Dvivietis skraidantis aparatas, pilnai apsirūpinus energijos ištekliais, gali įveikti iki 100 kilometrų atstumą.

Paprastas sprendimas išsprendė didelę Kauno dviratininkų problemą (6)

Dviratininkų galvos skausmą, kaip nuo Jonavos gatvėje įsikūrusio Kauno kempingo nusigauti į Kleboniškio mišką, išsprendė nauja jungtis. 400 metrų ilgio asfaltuotas takas pakeitė iki tol krūmokšniais apaugusį nesvetingą šaligatvį, o dviratininkų saugumą užtikrina netoli tilto įrengta saugi perėja su įspėjamaisiais ženklais, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Aiškinosi, ar Europos vairuotojai pasiruošę persėsti į savivaldžius automobilius (3)

Sparčiai tobulėjančios technologijos suteiks galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Amerikietis parduoda vietą eilėje naujai „Teslai“ įsigyti (3)

„eBay“ atsirado skelbimas, kad parduodama vieta eilėje naujam elektromobiliui „Tesla Model 3“ įsigyti. Pirkėjas galės susikomplektuoti automobilį pagal savo skonį, kadangi šio modelio gamyba dar nepradėta, praneša motor.ru.
Facebook draugai