Statydamos automobilį moterys nervinasi dažniau nei vyrai

 (30)
Dailiosios lyties vairuotojos žymiai dažniau patiria stresą manevruodamos parkingo aikštelėje negu vyrai, rašo dienraštis „The Daily Telegraph“.
Vairuotoja
© Corbis

Remiantis nauju tyrimu, moterys vairuotojos yra itin linkusios daryti staigius judesius statydamos automobilį jeigu yra stebimos ir dvigubai dažniau aplinkinių prašo pagalbos parkuojantis.

Trys ketvirtadaliai apklaustųjų moterų pripažino, kad automobilio statymas galu kartais yra per sudėtinga užduotis net jeigu vietos tam yra pakankamai, o 22 proc. respondenčių neslėpė esančios beviltiškos parkuojantis, kad ir kokios sąlygos tam būtų.

Apklausa parodė, kad vyrai žymiai labiau pasitiki savo jėgomis – tik 9 proc. pripažino, kad turi sunkumų statant automobilį paraleliai kelkraščio. Beje, pusė apklaustų vyrų teigė, kad kartais jie vengia parkuoti automobilį dėl nepakankamos erdvės.

75 proc. moterų sakė, kad joms žymiai sunkiau manevruoti parkuojantis, kai kas nors jas stebi. Apie tokį pat nepatogumą pripažino ir 47 proc. vyrų.

Draudimo bendrovės „elephant.co.uk“ apklausoje dalyvavo 4,2 tūkst. vairuotojų – 1428 vyrai ir 2772 moterų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

V. Matijošaitis sulaukė pasidovanoto dar vieno prabangaus automobilio (258)

Visvaldas Matijošaitis balandžio 14-ąją atšventė 60-ąjį jubiliejų. Kauno meras save sukakties proga pamalonino išskirtine dovana – nauju prabangiu „Porsche“ rautomobiliu. Išskirtinė transporto priemonė merą pasiekė prieš keletą dienų.

Išmanusis duobių žymėjimas pasiteisino (4)

Sostinės vairuotojai šiemet išmaniai sužymėjo duobes ir sulaukė greitų Vilniaus savivaldybės veiksmų, teigiama pranešime žiniasklaidai. Šį pavasarį pavojingų duobių sutvarkyta 4 kartus daugiau nei pernai.

„Faraday Future FF91“ į šipulius sudaužė „Tesla Model S“ rekordą (20)

Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad Paiko Viršukalnė (Pikes Peak) JAV yra geriau žinoma dėl ten rengiamų automobilių lenktynių, o ne gamtovaizdžio. Dabar „Faraday Future FF91“ elektromobilis nusprendė parodyti „Tesla Model S“, kas yra ateities elektromobilių karalius ir šią trasą įveikė net 23 sekundėmis greičiau.

Vilniaus centro ramybę sudrums egzotiški superautomobiliai (5)

Po ketverių metų pertraukos į Vilnių vėl trumpam užsuks galingiausių ir rečiausių pasaulio automobilių ralis „Gumball 3000“. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, kartu su tokiomis žvaigždėmis kaip reperė Eve, Ceelo Green ir didžėjumi „Afrojack“ jie sudrums sekmadienio popietę Gedimino prospekte.

Lietuvos darbdaviai: automobilių saugumas svarbiau už darbuotojus (6)

Lietuvos verslininkai skundžiasi kvalifikuotų darbuotojų stygiumi, tačiau įmonių turtu ir automobiliais rūpinasi labiau nei pas juos dirbančiais žmonėmis, rašoma pranešime žiniasklaidai. Mūsų šalies bendrovių vadovai net dvigubai dažniau draudžia bendrovių transporto priemones nei savo darbuotojus. Tai parodė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „Spinter tyrimai“ atlikta verslo atstovų nuomonės apklausa.
Facebook draugai