Senutėlį „Rolls-Royce“ tikimasi parduoti už rekordinę sumą

 (11)
Automobilių kolekcionierius iš Vokietijos Hansas Guntheris Zachas jau kitą savaitę sužinos, už kiek jam pavyks parduoti vieną vertingiausių savo kolekcijos eksponatų – 1934 m. pagamintą „Rolls Royce Phantom II 40/50 HP Continental“.
Rolls Royce Phantom II. „worldcarfans.com“ nuotr.

Pradinė modelio kaina – 8 mln. svarų sterlingų (apie 32 mln. Lt), tačiau manoma, kad rugsėjo 15 d. įvyksiančiame aukcione bus pasiūlyta didesnė suma, kuri gali siekti 8,5 mln.

Šafrano spalvos automobilis su nuleidžiamu stogu yra varomas 7,7 l, V8 variklio. Modelio priekyje – net 14 įvairių žibintų.

Prieš 75 m. pagamintas „Rolls Royce Phantom II 40/50 HP Continental“ buvo sukurtas specialiai vienam Indijos turtuoliui ir neoficialiai pakrikštytas „Indijos žvaigžde“.

Jeigu prabangų senutėlį „Rolls Royce Phantom II 40/50 HP Continental“ pavyktų parduoti už 8 mln. svarų sterlingų, tai būtų didžiausia suma, kada nors sumokėta už automobilį. Dabartinis rekordas priklauso 1957 m. pagamintam „Ferrari 250 Testa Rossa“, kuris šiemet viename aukcione parduotas už 7,2 mln. svarų sterlingų (apie 28,8 mln. Lt).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„CityBee“ vairuotojams pasiūlė išbandyti Ch. Norriso reklamuojamą automobilį

Automobilių ir dviračių dalinimosi paslauga „CityBee“ pristatė naujausius automobilių parko būrį papildžiusius automobilius – tai pikapai „Fiat Fullback“, kurie dėl savo universalumo tiks įvairesnėms kelionėms. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, šie automobiliai paslaugos vartotojams leis įveikti sunkiai pravažiuojamus kelius ir taps pagalbininkais vežant krovinius.

Kauno autobusų stotyje nufilmuotas „Warner Music“ išleidžiamo kūrinio klipas

Kauno autobusų stotis kiekvieną dieną priima šimtus autobusų ir tūkstančius keleivių. Šįkart stotis priėmė kiek neįprastus svečius – čia buvo filmuojamas atlikėjos Beatrich muzikinis klipas, skirtas dainai „Superstar“. Šį kūrinį išleidžia „Warner Music“ įrašų kompanija.

Pastaba dėl Lietuvos automobilių parko feisbuke pasidalinęs B. Vanagas sudirgino internautus (150)

Pastaba dėl lietuviško automobilių parko problemų socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalinęs žinomas lenktynininkas Benediktas Vanagas sulaukė netikėto piktokų ir kandžių komentarų pliūpsnio. Sportininkas nufotografavo Klaipėdoje, Jakų žiede, stovintį ne pirmos jaunystės „Mitsubishi Galant“, su akivaizdžiai kitu keliu nei automobilis „pasukusiu“ ratu ir retoriškai paklausė, ar tokie dalykai yra normalūs.

Lyg biblinė nelaimė: sunkvežimio vairuotojas Rusijoje nufilmavo įspūdingą šėlsmą (6)

Vairuotojai iš Rusijos, atrodo, itin mėgsta pasidalyti automobilių vaizdo kameromis užfiksuotais kadrais, bylojančiais apie neįprastas gimtosios šalies keliuose pasitaikančias situacijas. Jau teko regėti ir kelią perbėgančių gyvūnų, ir miesto vaizdų pro 200 km/val. lekiančio automobilio langą, ir ant šono virstančių transporto priemonių po nesėkmingų manevrų stovėjimo aikštelėje, ir net iš kosmoso atskriejančių objektų.

Kinijoje nubaustas gyvai savo kelionę transliavęs ir greitį viršijęs vairuotojas

Kinijoje, Anžui provincijoje policija sulaikė dideliu greičiu važiavusį vairuotoją. Šis, priešingai nei dauguma pažeidėjų, tiesiogiai transliavo internetu, kaip viršija greitį savo milijono juanių kainuojančiu automobiliu.
Facebook draugai