Senutėlį „Rolls-Royce“ tikimasi parduoti už rekordinę sumą

 (11)
Automobilių kolekcionierius iš Vokietijos Hansas Guntheris Zachas jau kitą savaitę sužinos, už kiek jam pavyks parduoti vieną vertingiausių savo kolekcijos eksponatų – 1934 m. pagamintą „Rolls Royce Phantom II 40/50 HP Continental“.
Rolls Royce Phantom II. „worldcarfans.com“ nuotr.

Pradinė modelio kaina – 8 mln. svarų sterlingų (apie 32 mln. Lt), tačiau manoma, kad rugsėjo 15 d. įvyksiančiame aukcione bus pasiūlyta didesnė suma, kuri gali siekti 8,5 mln.

Šafrano spalvos automobilis su nuleidžiamu stogu yra varomas 7,7 l, V8 variklio. Modelio priekyje – net 14 įvairių žibintų.

Prieš 75 m. pagamintas „Rolls Royce Phantom II 40/50 HP Continental“ buvo sukurtas specialiai vienam Indijos turtuoliui ir neoficialiai pakrikštytas „Indijos žvaigžde“.

Jeigu prabangų senutėlį „Rolls Royce Phantom II 40/50 HP Continental“ pavyktų parduoti už 8 mln. svarų sterlingų, tai būtų didžiausia suma, kada nors sumokėta už automobilį. Dabartinis rekordas priklauso 1957 m. pagamintam „Ferrari 250 Testa Rossa“, kuris šiemet viename aukcione parduotas už 7,2 mln. svarų sterlingų (apie 28,8 mln. Lt).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

Realybės šou: kaip gimsta vairuotojas?

Kokių tik realybės šou nerodo Lietuvos televizijos... Visi tik šoka, dainuoja, laukus aria ar net mylisi. Tačiau dar niekas Marijos žemėje nerodė, kaip gimsta vairuotojas. Iki šiol. Mat tokį realybės šou rodo LNK laida „Ne vienas kelyje“, rašoma pranešime žiniasklaidai

Ar žaibuojant saugu sėdėti automobilyje? (5)

Su tikruoju pavasariu grįžta ir žaibai. Juos įdomu stebėti, tačiau reikia pasirūpinti tinkama apsauga. Specialistai visuomet pataria nestovėti prie aukštų medžių, elektros stulpų ir kitų objektų, kurie žaibą gali pritraukti. Tuo tarpu automobilis yra laikomas gana saugia vieta, nes yra gerai izoliuotas nuo žemės.

M. Schumacherio sūnui – išbandymas vairavimo mokykloje (2)

Legendinio „Formulės 1“ lenktynininko Michaelio Schumacherio sūnui Mickui šiemet sukako 18 metų. „Mercedes-Benz“ pasinaudojo šia proga ir sukūrė šmaikščią reklamą, informuoja autoevolution.com.

Naujasis „Nissan Micra“ reklamuojamas kaip tinkamiausias bankų plėšikų pasirinkimas

Kokį šiuolaikinį automobilį išsirinktų Boni ir Klaidas, jei iš praeito šimtmečio persikeltų į dabartį? Galbūt naująjį „Nissan Micra“? Bent taip, ko gero, mano automobilio kūrėjai. Mat „Nissan Micra“ reklaminiais veidais kaip tik ir pasirinkti Didžiosios depresijos laikais nusikalstama veika pagarsėjusios gangsterių poros prototipai.

Žaibiškos reakcijos vairuotojas pats nufilmavo savo antrąjį gimtadienį (10)

Akistata su sunkvežimiu – ko gero, vienas iš klaikiausių vairuotojo košmarų. Ne ką jaukiau pasijunti ir tada, kai prieš akis staiga iškyla nuo vilkiko atitrūkusi priekaba.
Facebook draugai