Samoa saloje keičiama eismo tvarka kelia sumaištį

 (15)
Ramiajame vandenyne esančios Samoa salos vadovybė nusprendė pakeisti kelių eismo tvarką – automobiliai nuo šiol turės važinėti ne dešiniąja, bet kairiąja kelio puse, skelbia BBC.
Eismo kryptys
© Corbis

Šis pakeitimas patvirtintas nepaisant grupės „People Against Switching Sides“ (PASS) teisinio protesto, kuriame tvirtinama, jog tai sukels chaosą kelyje. Vyriausybė nusprendė žengti šį žingsnį, kad susilygintų su kitomis Ramiojo vandenyno šalimis.

Samoa yra pirmoji valstybė nuo 1970 m., apsisprendusi įvesti tokius pokyčius ir pakeisti 100 m. vairavimo tradiciją.

Pakeitimas įsigalios pirmadienį 05:50 val. vietos laiku. Transliuojami radijo pranešimai vairuotojams įsakys sustoti ir pasirengti eismo pasikeitimams. Po to bus paskelbtas antrasis nurodymas – persirikiuoti iš dešinės į kairę pusę.

Salos gyventojai, kurie nepritaria šiam planui, teigia, jog tai sukels sąmyšį atokios Ramiojo vandenyno salos greitkeliuose ir keliuose.

Autobusų vairuotojai taip pat protestuoja ir teigia, kad viešojo transporto durys dabar atsidarys neteisingoje pusėje.

Siekiant sumažinti eismo chaosą, saloje paskelbtos dvi laisvos dienos. Be to, šalies bažnyčiose medžiamasi už šio pokyčio palaiminimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„CityBee“ vairuotojams pasiūlė išbandyti Ch. Norriso reklamuojamą automobilį

Automobilių ir dviračių dalinimosi paslauga „CityBee“ pristatė naujausius automobilių parko būrį papildžiusius automobilius – tai pikapai „Fiat Fullback“, kurie dėl savo universalumo tiks įvairesnėms kelionėms. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, šie automobiliai paslaugos vartotojams leis įveikti sunkiai pravažiuojamus kelius ir taps pagalbininkais vežant krovinius.

Kauno autobusų stotyje nufilmuotas „Warner Music“ išleidžiamo kūrinio klipas

Kauno autobusų stotis kiekvieną dieną priima šimtus autobusų ir tūkstančius keleivių. Šįkart stotis priėmė kiek neįprastus svečius – čia buvo filmuojamas atlikėjos Beatrich muzikinis klipas, skirtas dainai „Superstar“. Šį kūrinį išleidžia „Warner Music“ įrašų kompanija.

Pastaba dėl Lietuvos automobilių parko feisbuke pasidalinęs B. Vanagas sudirgino internautus (150)

Pastaba dėl lietuviško automobilių parko problemų socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalinęs žinomas lenktynininkas Benediktas Vanagas sulaukė netikėto piktokų ir kandžių komentarų pliūpsnio. Sportininkas nufotografavo Klaipėdoje, Jakų žiede, stovintį ne pirmos jaunystės „Mitsubishi Galant“, su akivaizdžiai kitu keliu nei automobilis „pasukusiu“ ratu ir retoriškai paklausė, ar tokie dalykai yra normalūs.

Lyg biblinė nelaimė: sunkvežimio vairuotojas Rusijoje nufilmavo įspūdingą šėlsmą (6)

Vairuotojai iš Rusijos, atrodo, itin mėgsta pasidalyti automobilių vaizdo kameromis užfiksuotais kadrais, bylojančiais apie neįprastas gimtosios šalies keliuose pasitaikančias situacijas. Jau teko regėti ir kelią perbėgančių gyvūnų, ir miesto vaizdų pro 200 km/val. lekiančio automobilio langą, ir ant šono virstančių transporto priemonių po nesėkmingų manevrų stovėjimo aikštelėje, ir net iš kosmoso atskriejančių objektų.

Kinijoje nubaustas gyvai savo kelionę transliavęs ir greitį viršijęs vairuotojas

Kinijoje, Anžui provincijoje policija sulaikė dideliu greičiu važiavusį vairuotoją. Šis, priešingai nei dauguma pažeidėjų, tiesiogiai transliavo internetu, kaip viršija greitį savo milijono juanių kainuojančiu automobiliu.
Facebook draugai