Penktadalis Didžiosios Britanijos moterų vairuodamos dažosi

 (12)
Naujas tyrimas parodė, kad Didžiojoje Britanijoje penktadalis moterų vairuodamos dažosi, o jaunosios vairuotojos pirmenybę teikia savo grožiui, bet ne eismo saugumui, skelbia „The Daily Telegraph“.
Vairuotoja
© Corbis

Draudimo kompanijos „Diamond“ apklausoje dalyvavo 4 tūkst. moterų. Apklausa daryta praėjus metams po to, kai Didžiojoje Britanijoje įsigaliojo įstatymas, pagal kurį dėl aplaidaus vairavimo kilusios avarijos kaltininkui gresia kalėjimas.

Anksčiau dėl aplaidaus vairavimo (dažymosi, valgymo ir naudojimosi žemėlapiu prie vairo) kilusios avarijos kaltininkas gaudavo tik piniginę baudą.

Apklausa parodė, kad maždaug penktadalis moterų vairuotojų mėgsta dažytis blakstienas vairuodamos. Iš jų trys procentai nurodė, kad yra sukėlusios avariją, kai naudojosi kosmetika.

Jaunos merginos (17-21 m.) įvardijamos kaip labiausiai linkusios sukelti avarijas, nes, pasak apklausos rengėjų, joms grožis svarbiau negu eismo saugumas. 27 proc. šio amžiaus grupei priskiriamų vairuotojų naudojasi kosmetika prie vairo.

Vyresnės kartos vairuotojos yra žymiai atsargesnės – tik 6 proc. 56 m. ar vyresnių moterų nurodė, kad dažosi vairuodamos.

„Visi esame užsiėmę ir nuolat skubame, tačiau reikia suprasti, kad naudojantis kosmetika prie vairo, pagrindinis dėmesys tenka ne vairavimui. Ar tikrai blakstienos yra svarbiau nei kitų eismo dalyvių saugumas? Moteris galima pagirti už sugebėjimus vienu metu daryti kelis darbus, tačiau vairavimas yra nesuderinamas su kitais užsiėmimais“, – sakė „Diamond“ vadovė Sian Lewis.

Didžiojoje Britanijoje gyvena 15 mln. vairuojančių moterų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„Faraday Future FF91“ į šipulius sudaužė „Tesla Model S“ rekordą (2)

Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad Paiko Viršukalnė (Pikes Peak) JAV yra geriau žinoma dėl ten rengiamų automobilių lenktynių, o ne gamtovaizdžio. Dabar „Faraday Future FF91“ elektromobilis nusprendė parodyti „Tesla Model S“, kas yra ateities elektromobilių karalius ir šią trasą įveikė net 23 sekundėmis greičiau.

Vilniaus centro ramybę sudrums egzotiški superautomobiliai (5)

Po ketverių metų pertraukos į Vilnių vėl trumpam užsuks galingiausių ir rečiausių pasaulio automobilių ralis „Gumball 3000“. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, kartu su tokiomis žvaigždėmis kaip reperė Eve, Ceelo Green ir didžėjumi „Afrojack“ jie sudrums sekmadienio popietę Gedimino prospekte.

Lietuvos darbdaviai: automobilių saugumas svarbiau už darbuotojus (5)

Lietuvos verslininkai skundžiasi kvalifikuotų darbuotojų stygiumi, tačiau įmonių turtu ir automobiliais rūpinasi labiau nei pas juos dirbančiais žmonėmis, rašoma pranešime žiniasklaidai. Mūsų šalies bendrovių vadovai net dvigubai dažniau draudžia bendrovių transporto priemones nei savo darbuotojus. Tai parodė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „Spinter tyrimai“ atlikta verslo atstovų nuomonės apklausa.

Naujas rekordas: „Tesla Model S“ vienu ypu nuriedėjo 900 kilometrų (112)

Belgijos piliečiai Stevenas Pitersas ir Joery Kulsas pasiekė naują pasaulio rekordą – „Tesla“ gaminamu „Model S P100D“ be papildomų įkrovimų nuvažiavo 901,2 kilometrą, o apie tai rašoma bendrovės „Silver Lining“ tinklaraštyje.

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (12)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai