Numeris su E – nepatvarus

 (38)
Gatvėse daugėja automobilių, kurių valstybiniai numeriai nusilupę taip smarkiai, kad yra neįžiūrimi, rašo „Lietuvos rytas“.
Valstybiniai numeriai
© DELFI skaitytojo nuotr.

Per pastaruosius porą mėnesių gatvėse gerokai padaugėjo automobilių, kurių numerių dažai nusilupę, nematyti raidžių ar skaičių, o visi pažeisti valstybiniai numeriai prasideda raide E.

„Mes irgi tai pastebime. Pareigūnai tokius vairuotojus perspėja, kad pasikeistų numerius, nes kitaip gali gauti baudą“, – sakė Vilniaus kelių patrulių rinktinės vadas Marius Putrimas.

Vairuotojams, kurių mašinos numeriai uždengti sąmoningai arba naudojami kitai transporto priemonei, gresia bauda nuo 800 iki 1200 litų arba vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo pusės metų iki metų, o jeigu numeriai purvini, surūdiję ar nusilupę, vairuotojui gali būti skirta bauda nuo 20 iki 40 litų.

Prastos kokybės valstybinius numerius galima nemokamai pasikeisti valstybės įmonėje „Regitra“ arba numerius gaminančios įmonės „Baltic Sign“ atstovybėse.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

Paprastas sprendimas išsprendė didelę Kauno dviratininkų problemą (5)

Dviratininkų galvos skausmą, kaip nuo Jonavos gatvėje įsikūrusio Kauno kempingo nusigauti į Kleboniškio mišką, išsprendė nauja jungtis. 400 metrų ilgio asfaltuotas takas pakeitė iki tol krūmokšniais apaugusį nesvetingą šaligatvį, o dviratininkų saugumą užtikrina netoli tilto įrengta saugi perėja su įspėjamaisiais ženklais, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Aiškinosi, ar Europos vairuotojai pasiruošę persėsti į savivaldžius automobilius (3)

Sparčiai tobulėjančios technologijos suteiks galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Amerikietis parduoda vietą eilėje naujai „Teslai“ įsigyti (3)

„eBay“ atsirado skelbimas, kad parduodama vieta eilėje naujam elektromobiliui „Tesla Model 3“ įsigyti. Pirkėjas galės susikomplektuoti automobilį pagal savo skonį, kadangi šio modelio gamyba dar nepradėta, praneša motor.ru.

Motociklas vaiduoklis šiurpino praeivius: o kur jo vairuotojas? (29)

Nufilmuotas neįprastas vaizdelis – Paryžiaus greitkeliu skrieja motociklas, tačiau nematyti jo vairuotojo, skelbia „The Daily Mail“. Motociklą be vairuotojo įamžino pro šalį važiavusio automobilio keleivis.

Genialus baltarusių planas: ims pinigus už galimybę padirbėti traktorių gamykloje (43)

Minsko traktorių gamykloje sugalvotas labai originalus naujos darbo jėgos pritraukimo būdas: pasukioti veržles prie konvejerio greitai galės bet kuris, to pageidaujantis. Už šį malonumą, beje, teks dar ir sumokėti, kad ir ne didelį, bet vis dėlto 9 Baltarusijos rublių (kiek daugiau nei 4 eurai) mokestį.
Facebook draugai