Irane sukurti du elektromobiliai

 (26)
Nuo šiol Iranas turės du studentų sukurtus elektromobilius – „Parax“ ir „Qasedak-e-Nasir“, skelbia portalas presstv.ir.
Irane sukurtas „Parax“ elektromobilis. presstv.ir nuotr.

Rugsėjo pradžioje pristatytas „Qasedak-e-Nasir“ yra dvivietis iš elektros tinklo įkraunamas automobilis, kurį pagamino 14-os studentų grupė. „Qasedak-e-Nasir“ sveria 700 kg, gali pasiekti 80 km/val. greitį ir nuvažiuoti apie 50 km.

Studentai elektromobilį sukūrė vadovaudamiesi devizu „mes taip pat galime tą padaryti“. Tai buvo tarsi atsakas kito universiteto studentų sukurtam elektromobiliui „Parax“.

Ši kiek anksčiau pristatyta transporto priemonė sveria tik 450 kg ir atrodo kiek „sportiškiau“ nei konkurentas. Su pilnai įkrautomis baterijomis automobilis gali nuvažiuoti apie 100 km ir pasiekti 110 km/val. maksimalų greitį.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

Realybės šou: kaip gimsta vairuotojas?

Kokių tik realybės šou nerodo Lietuvos televizijos... Visi tik šoka, dainuoja, laukus aria ar net mylisi. Tačiau dar niekas Marijos žemėje nerodė, kaip gimsta vairuotojas. Iki šiol. Mat tokį realybės šou rodo LNK laida „Ne vienas kelyje“, rašoma pranešime žiniasklaidai

Ar žaibuojant saugu sėdėti automobilyje? (5)

Su tikruoju pavasariu grįžta ir žaibai. Juos įdomu stebėti, tačiau reikia pasirūpinti tinkama apsauga. Specialistai visuomet pataria nestovėti prie aukštų medžių, elektros stulpų ir kitų objektų, kurie žaibą gali pritraukti. Tuo tarpu automobilis yra laikomas gana saugia vieta, nes yra gerai izoliuotas nuo žemės.

M. Schumacherio sūnui – išbandymas vairavimo mokykloje (2)

Legendinio „Formulės 1“ lenktynininko Michaelio Schumacherio sūnui Mickui šiemet sukako 18 metų. „Mercedes-Benz“ pasinaudojo šia proga ir sukūrė šmaikščią reklamą, informuoja autoevolution.com.

Naujasis „Nissan Micra“ reklamuojamas kaip tinkamiausias bankų plėšikų pasirinkimas

Kokį šiuolaikinį automobilį išsirinktų Boni ir Klaidas, jei iš praeito šimtmečio persikeltų į dabartį? Galbūt naująjį „Nissan Micra“? Bent taip, ko gero, mano automobilio kūrėjai. Mat „Nissan Micra“ reklaminiais veidais kaip tik ir pasirinkti Didžiosios depresijos laikais nusikalstama veika pagarsėjusios gangsterių poros prototipai.

Žaibiškos reakcijos vairuotojas pats nufilmavo savo antrąjį gimtadienį (10)

Akistata su sunkvežimiu – ko gero, vienas iš klaikiausių vairuotojo košmarų. Ne ką jaukiau pasijunti ir tada, kai prieš akis staiga iškyla nuo vilkiko atitrūkusi priekaba.
Facebook draugai