Girta tikybos mokytoja įvažiavo į policijos automobilį, bet darbo neprarado

 (20)
Didžiosios Britanijos Cardiffo miesto mokyklos tikybos mokytoja Cerys Thomas girta sėdo prie vairo ir nuvažiavusi apie 100 metrų atsitrenkė į policijos automobilį. Už šią nuodėmę jai 16 mėnesių buvo atimta teisė vairuoti automobilį, rašo „The Daily Telegraph“.
© Corbis

Po avarijos 27-erių C.Thomas organizme nustatytas dvigubai didesnis nei leistinas girtumo laipsnis (Didžiojoje Britanijoje leistina riba vairuoti – 0,8 promilės). Susidūrimo metu buvo sužeistas policijos pareigūnas, o avarijos kaltininkė susižalojo petį.

Nustatyta, kad tikybos mokytoja ne tik vairavo išgėrusi, bet ir viršijo greitį bei nebuvo įjungusi šviesos žibintų.

„Panelė C.Thomas gyvena kartu su vyresne seserimi. Tąkart jos laiką leido mieste ir šiek tiek apsipyko, jos sesuo nesusivaldė ir ėmėsi fizinio smurto. Tuomet C.Thomas nusprendė, kad geriausia jai būtų judėti namo, tačiau ji suklydo sėsdama prie vairo“, – sakė kaltinamosios atstovas Hywelas Jamesas.

Nors C.Thomas buvo atimta teisė vairuoti 16 mėnesių, tačiau mokyklos, kurioje ji dirba, vadovybė nusprendė, kad tikybos mokytoja toliau tinkama eiti šias pareigas, todėl iš darbo neišmetė ir skyrė jai tik papeikimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (5)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skraidantis automobilis „SureFly“: norint jį pilotuoti, nereikia piloto licencijos

Skraidančio automobilio „SureFly“ kūrėjai įsitikinę, kad jau po kurio laiko šis mažylis negrįžtamai pakeis asmeninio transporto sektorių. Dvivietis skraidantis aparatas, pilnai apsirūpinus energijos ištekliais, gali įveikti iki 100 kilometrų atstumą.

Paprastas sprendimas išsprendė didelę Kauno dviratininkų problemą (6)

Dviratininkų galvos skausmą, kaip nuo Jonavos gatvėje įsikūrusio Kauno kempingo nusigauti į Kleboniškio mišką, išsprendė nauja jungtis. 400 metrų ilgio asfaltuotas takas pakeitė iki tol krūmokšniais apaugusį nesvetingą šaligatvį, o dviratininkų saugumą užtikrina netoli tilto įrengta saugi perėja su įspėjamaisiais ženklais, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Aiškinosi, ar Europos vairuotojai pasiruošę persėsti į savivaldžius automobilius (3)

Sparčiai tobulėjančios technologijos suteiks galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Amerikietis parduoda vietą eilėje naujai „Teslai“ įsigyti (3)

„eBay“ atsirado skelbimas, kad parduodama vieta eilėje naujam elektromobiliui „Tesla Model 3“ įsigyti. Pirkėjas galės susikomplektuoti automobilį pagal savo skonį, kadangi šio modelio gamyba dar nepradėta, praneša motor.ru.
Facebook draugai