Genialus baltarusių planas: ims pinigus už galimybę padirbėti traktorių gamykloje

 (43)
Minsko traktorių gamykloje sugalvotas labai originalus naujos darbo jėgos pritraukimo būdas: pasukioti veržles prie konvejerio greitai galės bet kuris, to pageidaujantis. Už šį malonumą, beje, teks dar ir sumokėti, kad ir ne didelį, bet vis dėlto 9 Baltarusijos rublių (kiek daugiau nei 4 eurai) mokestį.
Traktoriai "Belarus"
© Stop kadras

Metų pradžioje Minsko traktorių gamykloje buvo inicijuota vadinamoji pramoninio turizmo programa. Pramoninį turizmą, pasirodo, noriai renkasi ne retas europietis, todėl Baltarusijos įmonės vadovai nutarė pasekti puikiu vakariečių patirties pavyzdžiu. Jų įsitikinimu, tokia iniciatyva padidins traktorių „Belarus“ populiarumą ir žinomumą – jie tikrai taps artimi liaudžiai, rašo zr.ru.

Kaip praneša agentūra TASS, cituodama iš gamyklos ryšių su visuomene atstovo Pavlo Tuchto gautą informaciją, netrukus gamykloje turistams bus siūlomos ne tik ekskursijos po cechus ir išsamios gatavos produkcijos apžiūros, bet ir galimybė bent trumpam pajusti gamybinio proceso naštą.

Norint įgyti trumpalaikės darbo patirties teks sumokėti. Tada pasidarbuoti trokštantis turistas bus supažindintas su darbo saugos reikalavimais, aprengtas specialia firmine darbo apranga ir, vadovaudamasis įteikta surinkimo schema, galės imtis darbo.

Jis turės atlikti penkias numatytas operacijas, tarp kurių – vairo pavaros ir valdymo mechanizmo sureguliavimas, taip pat priekinio krano sumontavimas. Visą turistų darbo procesą stebės daug patirties turintys gamyklos darbuotojai, kad pažangi pramoninio turizmo programa, neduokdie, neatsilieptų gaminių kokybei.

Turistas, sėkmingai atlikęs visas jam skirtas užduotis, gaus priminimo diplomą su traktoriaus, prie kurio surinkimo prisidėjo, serijos numeriu.

Į pramoginę turistams skirtą programą numatoma įtraukti ir pasivažinėjimą po paties galingiausio traktoriaus „Belarus“ gamyklos teritoriją.

Nuo metų pradžios Minsko traktorių gamykloje jau apsilankė daugiau kaip 1,2 tūkst. turistų iš 18 pasaulio šalių. Kai ekskursijos programa bus papildyta, turistų srautas turėtų dar suintensyvėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (5)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skraidantis automobilis „SureFly“: norint jį pilotuoti, nereikia piloto licencijos

Skraidančio automobilio „SureFly“ kūrėjai įsitikinę, kad jau po kurio laiko šis mažylis negrįžtamai pakeis asmeninio transporto sektorių. Dvivietis skraidantis aparatas, pilnai apsirūpinus energijos ištekliais, gali įveikti iki 100 kilometrų atstumą.

Paprastas sprendimas išsprendė didelę Kauno dviratininkų problemą (6)

Dviratininkų galvos skausmą, kaip nuo Jonavos gatvėje įsikūrusio Kauno kempingo nusigauti į Kleboniškio mišką, išsprendė nauja jungtis. 400 metrų ilgio asfaltuotas takas pakeitė iki tol krūmokšniais apaugusį nesvetingą šaligatvį, o dviratininkų saugumą užtikrina netoli tilto įrengta saugi perėja su įspėjamaisiais ženklais, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Aiškinosi, ar Europos vairuotojai pasiruošę persėsti į savivaldžius automobilius (3)

Sparčiai tobulėjančios technologijos suteiks galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Amerikietis parduoda vietą eilėje naujai „Teslai“ įsigyti (3)

„eBay“ atsirado skelbimas, kad parduodama vieta eilėje naujam elektromobiliui „Tesla Model 3“ įsigyti. Pirkėjas galės susikomplektuoti automobilį pagal savo skonį, kadangi šio modelio gamyba dar nepradėta, praneša motor.ru.
Facebook draugai