Britai išleidžia mažiau automobilio išlaikymui

 (8)
Vėliausiais ekonominiais skaičiavimais, šiais metais Didžiosios Britanijos gyventojai leidžia mažiau pinigų savo automobilio priežiūrai. Karališkojo automobilių klubo (angl. Royal Automobile Club) duomenimis, beveik pusė respondentų tikino, kad šiais metais jie mėgino sumažinti savo išlaidas automobilio priežiūrai. 20 proc. apklaustųjų prasitarė, kad dėl padidėjusių išlaidų šeima turėjo apsiriboti vienu automobiliu.
© Corbis

Vidutinė automobilio išlaikymo kaina Didžiojoje Britanijoje per pastaruosius metus sumažėjo 5 proc. - nuo 2 342 (apie 9 017 Lt) iki 2 219 (apie 8 543 Lt) svarų sterlingų. Per paskutinius 12 mėnesių suma, kurią statistinis Didžiosios Britanijos gyventojas išleidžia benzinui, sumažėjo 10 proc. , arba 138 svarų sterlingų (apie 531 Lt) – iki 1184 svarų sterlingų (apie 4560 Lt) per metus.

Vairuotojai, turintys automobilius, kurie varomi dyzeliniu kuru, taupo dar labiau. Jų išlaidos sumažėjo 14 proc.

Apklausos duomenys parodė, kad išlaikyti naudotą mašiną kainuoja daugiau nei naują. Kiekvienam pavažinėtam automobiliui prižiūrėti per metus tenka 2 744 svarų sterlingų (apie 10 565 Lt), tuo tarpu naujai – 500 svarų sterlingų (apie 1 925 Lt) mažiau. Taip pat naudotiems automobiliams taikomas didesnis transporto mokestis ir brangiau tenka mokėti už automobilio draudimą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„Faraday Future FF91“ į šipulius sudaužė „Tesla Model S“ rekordą (18)

Tikriausiai nesuklysime sakydami, kad Paiko Viršukalnė (Pikes Peak) JAV yra geriau žinoma dėl ten rengiamų automobilių lenktynių, o ne gamtovaizdžio. Dabar „Faraday Future FF91“ elektromobilis nusprendė parodyti „Tesla Model S“, kas yra ateities elektromobilių karalius ir šią trasą įveikė net 23 sekundėmis greičiau.

Vilniaus centro ramybę sudrums egzotiški superautomobiliai (5)

Po ketverių metų pertraukos į Vilnių vėl trumpam užsuks galingiausių ir rečiausių pasaulio automobilių ralis „Gumball 3000“. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, kartu su tokiomis žvaigždėmis kaip reperė Eve, Ceelo Green ir didžėjumi „Afrojack“ jie sudrums sekmadienio popietę Gedimino prospekte.

Lietuvos darbdaviai: automobilių saugumas svarbiau už darbuotojus (6)

Lietuvos verslininkai skundžiasi kvalifikuotų darbuotojų stygiumi, tačiau įmonių turtu ir automobiliais rūpinasi labiau nei pas juos dirbančiais žmonėmis, rašoma pranešime žiniasklaidai. Mūsų šalies bendrovių vadovai net dvigubai dažniau draudžia bendrovių transporto priemones nei savo darbuotojus. Tai parodė draudimo bendrovės „Gjensidige“ užsakymu „Spinter tyrimai“ atlikta verslo atstovų nuomonės apklausa.

Naujas rekordas: „Tesla Model S“ vienu ypu nuriedėjo 900 kilometrų (111)

Belgijos piliečiai Stevenas Pitersas ir Joery Kulsas pasiekė naują pasaulio rekordą – „Tesla“ gaminamu „Model S P100D“ be papildomų įkrovimų nuvažiavo 901,2 kilometrą, o apie tai rašoma bendrovės „Silver Lining“ tinklaraštyje.

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (12)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai