Blogiausios kada nors sukurtos automobilių reklamos

 (34)
Nuo moterų nekenčiančio vairuotojo iki aplink mašiną besistaipančios Celine Dion – taip būtų galima trumpai apibendrinti „The Daily Telegraph“ sudarytą blogiausių per pastaruosius 40 metų sukurtų automobilių reklamų dešimtuką.
Datsun Black Gold. „Autoblog“ nuotr.

„Citroen C4“ – šokantis robotas

Ši reklama pasirodė 2006-iais ir daugelis manė, kad tai išties „kietas“ ir naujoviškas būdas pristatyti automobilį. Tačiau praėjus 3 metams ir reklaminį filmuką žiūrint iš naujo, atrodo, kad sumanymas transformuoti automobilį į miesto dykynėje šokantį robotą buvo prastas sumanymas.

„Renault 21“ – pagarba pabėgėliui

Kas nutiko prancūzams ir jų gaminamų automobilių reklamoms? Ši atrodo kiek trenktai ir grėsmingai. Joje rodoma, kaip mažyčio „Renault“ automobilio vairuotojas pabėga nuo blogą linkinčio „Pavojingojo žmogaus“ (8-ajame dešimtmetyje populiaraus TV serialo herojaus) spąstų.

„Plymouth Sundance/Dodge Shadow“ – Celine Dion pasirodymas

Reklamos siužetas primityvus – Celine Dion sukiojasi aplink bene nuobodžiausią visų laikų automobilį.

„Rover Austin“ – nevykęs britų aktoriaus vaidmuo

Šioje reklamoje žinomas britų aktorius Michaelas Barrymore'as suvaidino automobilių pardavėją ir greitakalbe bando išberti šio modelio privalumus – galinio lango valytuvas, stoglangis, radijas, kasečių grotuvas ir spalvų pasirinkimas nuo baltos iki pilkos.

„Datsun Black Gold 280“ – lengvo turinio erotika

Ūsuotas vyras, mergina, bučinys... Tai JAV susukta reklama, skatinanti pirkti Japonijoje pagamintą sportinį automobilį, tačiau iš tiesų vaizdas labiau primena erotinį filmuką.

„Ford“ – neaiškios paskirties reklama

1986 m. „Ford“ sukūrė reklamą, kurioje lieka neaišku, ką gamintojai norėjo pasakyti. Įdomu, ar kas nors galėjo ramiai ištverti šią nuobodybę vien tik tam, kad pabaigoje būtų pranešta, jog „Ford“ – automobiliai, turintys ateitį“?

„Plymouth Duster“ – automobilis čia nereikalingas

Peržiūrėjus reklamą, belieka spėlioti, ką jos kūrėjai norėjo pasakyti, tačiau dėl vieno aišku – automobilis čia nėra svarbiausias.

„Austin Montego 1.6 L“ – automobilio dvikova su sunkvežimiu

Reklamos kūrėjai bando parodyti, kad „Montego“ modelio vairuotojas yra arogantiškas, įžūlus ir nekenčiantis moterų. Ir dar – jis mėgsta lenktyniauti su sunkvežimiu.

„Ford Windstar“ – automobilis gali teleportuotis

Šis automobilis buvo blogas, bet reklama – dar baisesnė. Peržiūrėjus filmuką galima suprasti, kad modelį pristatanti Susan Lucci (TV serialo „Visi mano vaikai“ žvaigždė) visada norėjo būti teleportuota.

„Leyland“ – daugiau klausimų nei atsakymų

Šioje reklamoje galima rasti tiek daug klausimų ir labai mažai atsakymų. Kodėl žmogus, stovintis prie Eifelio bokšto, kalba itališku akcentu? Kodėl iš mažyčio automobiliuko išlipa keturi, arabų kraštus simbolizuojantys vyrai? Ar tikrai TR7 modelis skleidė tokį keistą garsą? Ar „Dolomite Sprint“ buvo už dviratį lėtesnis automobilis?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (5)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skraidantis automobilis „SureFly“: norint jį pilotuoti, nereikia piloto licencijos

Skraidančio automobilio „SureFly“ kūrėjai įsitikinę, kad jau po kurio laiko šis mažylis negrįžtamai pakeis asmeninio transporto sektorių. Dvivietis skraidantis aparatas, pilnai apsirūpinus energijos ištekliais, gali įveikti iki 100 kilometrų atstumą.

Paprastas sprendimas išsprendė didelę Kauno dviratininkų problemą (6)

Dviratininkų galvos skausmą, kaip nuo Jonavos gatvėje įsikūrusio Kauno kempingo nusigauti į Kleboniškio mišką, išsprendė nauja jungtis. 400 metrų ilgio asfaltuotas takas pakeitė iki tol krūmokšniais apaugusį nesvetingą šaligatvį, o dviratininkų saugumą užtikrina netoli tilto įrengta saugi perėja su įspėjamaisiais ženklais, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Aiškinosi, ar Europos vairuotojai pasiruošę persėsti į savivaldžius automobilius (3)

Sparčiai tobulėjančios technologijos suteiks galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Amerikietis parduoda vietą eilėje naujai „Teslai“ įsigyti (3)

„eBay“ atsirado skelbimas, kad parduodama vieta eilėje naujam elektromobiliui „Tesla Model 3“ įsigyti. Pirkėjas galės susikomplektuoti automobilį pagal savo skonį, kadangi šio modelio gamyba dar nepradėta, praneša motor.ru.
Facebook draugai