Automodeliai prekybos centre lėkė 63 km/val. greičiu

 (8)
Daugiau nei penkiasdešimt dalyvių iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos praėjusį savaitgalį Vilniuje varžėsi radijo bangomis valdomų automodelių lenktynėse. Tarptautinės „HobbyShop Cup 2009“ varžybos vyko prekybos ir laisvalaikio centre „Panorama“, rašoma pranešime spaudai.
Radijo bangomis valdomų automodelių varžybos
© Organizatorių archyvas

Radijo bangomis valdomų automodelių lenktynės prekybos centre buvo surengtos pirmą kartą Baltijos šalyse. Specialiai šiam renginiui buvo įrengta 350 kv. m. ploto, 110 metrų ilgio trasa. Automodelių greitis nuolat buvo fiksuojamas greičio matuokliu ir rodomas žiūrovams matuoklio ekrane.

Tiesiojoje trasos dalyje modeliukai pasiekė 63 km/val. greitį! „HobbyShop Cup 2009“ lenktynių dalyviai varžėsi elektra varomais automodeliais. Žiūrovų šūksniais ir plojimais palaikomi dalyviai įveikdavo trasos ratą vidutiniškai per 12 sek. Kaip ir tikrose varžybose čia pasitaikė susidūrimų bei automodelių gedimų. Organizatorių teigimu, per dvi dienas renginį aplankė 20 tūkst. žiūrovų.

Dalyviai lenktyniavo atskirose klasėse, o varžybų nugalėtojais tapo Donatas Katilauskas (Lietuva, „15 min. Stock“ klasėje), Mindaugas Ambrasas (Lietuva, „ONE.LT GT10“ klasėje), Lukaszas Kowalczykas (Lenkija, „ZIP FM 1:12“ klasėje), Konstantinas Ceinorius (Lietuva, „Standart“ klasėje), Renatas Montvilas (Lietuva, „HPI Firebolt“ klasėje).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (11)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Senovinių automobilių kolekcininkas Sirijoje patyrė rimtų nuostolių (1)

Karinių negandų niokojamame Alepe gyvenantis ir senovinius automobilius kolekcionuojantis garbaus amžiaus vyras neišsižadėjo savo svajonės, nors jo kolekcija iš dalies buvo apgadinta.

Skraidantis automobilis „SureFly“: norint jį pilotuoti, nereikia piloto licencijos (2)

Skraidančio automobilio „SureFly“ kūrėjai įsitikinę, kad jau po kurio laiko šis mažylis negrįžtamai pakeis asmeninio transporto sektorių. Dvivietis skraidantis aparatas, pilnai apsirūpinus energijos ištekliais, gali įveikti iki 100 kilometrų atstumą.

Paprastas sprendimas išsprendė didelę Kauno dviratininkų problemą (6)

Dviratininkų galvos skausmą, kaip nuo Jonavos gatvėje įsikūrusio Kauno kempingo nusigauti į Kleboniškio mišką, išsprendė nauja jungtis. 400 metrų ilgio asfaltuotas takas pakeitė iki tol krūmokšniais apaugusį nesvetingą šaligatvį, o dviratininkų saugumą užtikrina netoli tilto įrengta saugi perėja su įspėjamaisiais ženklais, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Aiškinosi, ar Europos vairuotojai pasiruošę persėsti į savivaldžius automobilius (3)

Sparčiai tobulėjančios technologijos suteiks galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai