„Audi“ vadovas: „Chevrolet Volt“ – kvailiams

 (67)
Vokietijos automobilių gamintojo „Audi“ JAV padalinio prezidentas Johanas de Nysschenas konkurentų iš „General Motors“ elektromobilį „Chevrolet Volt“ pavadino „mašina kvailiams“, skelbia portalas „Autocar“.
Johanas de Nysschenas. „Autocar“ nuotr.

Jis šiuos žodžius ištarė kalbėdamas su amerikiečių žurnalistu Lawrence'u Ulrichu. J.de Nysschenas teigė, kad nemaža dalis potencialių „Chevrolet Volt“ pirkėjų pasiruošę sumokėti sumą, prilygstančią 100 tūkst. Lt., nors Europoje tas pats automobilis bus parduodamas kaip „Opel Ampera“ modelis.

„Nėra daug kvailių, kurie ją pirktų“, – sakė „Audi“ JAV padalinio vadovas.

„Audi“ JAV padalinio vadovas įsitikinęs, kad „Chevrolet Volt“ JAV bus prastai perkamas, tačiau jo teigimu, šį automobilį, kaip ir „General Motors“ elektromobilių gamybą, bandys išgelbėti šalies vyriausybės išmokos žmonėms, perkantiems ekonomiškus automobilius.

Jis pripažino, kad elektromobiliai yra geras sumanymas koncepciniu atžvilgiu ir turi pranašumą prieš dyzelinius variklius tik automobiliui „sustojus-pradėjus važiuoti“, tačiau tai esą tik žodžiai, kurie realybėje nieko nereiškia.

„Elektromobiliai yra intelektualiam elitui, norinčiam parodyti savo išsilavinimą“, – teigė J.de Nysschenas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

Lyg biblinė nelaimė: sunkvežimio vairuotojas Rusijoje nufilmavo įspūdingą šėlsmą (3)

Vairuotojai iš Rusijos, atrodo, itin mėgsta pasidalyti automobilių vaizdo kameromis užfiksuotais kadrais, bylojančiais apie neįprastas gimtosios šalies keliuose pasitaikančias situacijas. Jau teko regėti ir kelią perbėgančių gyvūnų, ir miesto vaizdų pro 200 km/val. lekiančio automobilio langą, ir ant šono virstančių transporto priemonių po nesėkmingų manevrų stovėjimo aikštelėje, ir net iš kosmoso atskriejančių objektų.

Kinijoje nubaustas gyvai savo kelionę transliavęs ir greitį viršijęs vairuotojas

Kinijoje, Anžui provincijoje policija sulaikė dideliu greičiu važiavusį vairuotoją. Šis, priešingai nei dauguma pažeidėjų, tiesiogiai transliavo internetu, kaip viršija greitį savo milijono juanių kainuojančiu automobiliu.

Per naktį aplėkė visą Lietuvą: pasiektas naujas rekordas (25)

Keliautojai bei įvairių rekordų vairuojant automobiliu siekėjai Vitoldas Milius ir Aidas Bubinas ką tik grįžo iš dar vieno išbandymo. Penktadienį vakare jiedu išvyko iš Palangos, visą naktį pasikeisdami vairavo miesto visureigį „Jaguar F-Pace“ ir įveikė 1243 kilometrus. Šį atstumą keliautojai nuvažiavo per 13 valandų ir 56 minutes. V. Milius ir A. Bubinas buvo užsibrėžę per vieną naktį aplankyti labiausiai į vakarus, šiaurę, rytus bei pietus nutolusius Lietuvos geografinius taškus.

„Eneos 1006 km lenktynių“ išvakarėse – naktinis Lietuvos rekordo siekis (5)

„Eneos 1006“ lenktynių išvakarėse, nurimus trasos paruošimo šurmuliui, o varžybų dalyviams nugrimzdus į gilų miegą, įvairių rekordų važiuojant automobiliu siekėjai Vitoldas Milius ir Aidas Bubinas nemiegos. Abu jie pasikeisdami vairuos naująjį miesto visureigį „Jaguar F-Pace“, per naktį apkeliaus Lietuvą ir įveiks daugiau nei 1200 kilometrų, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Palangiškius nustebino J. Valančiūno automobilis (174)

Likus 41-ai dienai iki Europos krepšinio čempionato starto į pirmąją Lietuvos rinktinės stovyklą renkasi geriausi šalies žaidėjai.
Facebook draugai