„Audi“ vadovas: „Chevrolet Volt“ – kvailiams

 (67)
Vokietijos automobilių gamintojo „Audi“ JAV padalinio prezidentas Johanas de Nysschenas konkurentų iš „General Motors“ elektromobilį „Chevrolet Volt“ pavadino „mašina kvailiams“, skelbia portalas „Autocar“.
Johanas de Nysschenas. „Autocar“ nuotr.

Jis šiuos žodžius ištarė kalbėdamas su amerikiečių žurnalistu Lawrence'u Ulrichu. J.de Nysschenas teigė, kad nemaža dalis potencialių „Chevrolet Volt“ pirkėjų pasiruošę sumokėti sumą, prilygstančią 100 tūkst. Lt., nors Europoje tas pats automobilis bus parduodamas kaip „Opel Ampera“ modelis.

„Nėra daug kvailių, kurie ją pirktų“, – sakė „Audi“ JAV padalinio vadovas.

„Audi“ JAV padalinio vadovas įsitikinęs, kad „Chevrolet Volt“ JAV bus prastai perkamas, tačiau jo teigimu, šį automobilį, kaip ir „General Motors“ elektromobilių gamybą, bandys išgelbėti šalies vyriausybės išmokos žmonėms, perkantiems ekonomiškus automobilius.

Jis pripažino, kad elektromobiliai yra geras sumanymas koncepciniu atžvilgiu ir turi pranašumą prieš dyzelinius variklius tik automobiliui „sustojus-pradėjus važiuoti“, tačiau tai esą tik žodžiai, kurie realybėje nieko nereiškia.

„Elektromobiliai yra intelektualiam elitui, norinčiam parodyti savo išsilavinimą“, – teigė J.de Nysschenas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

Ar žaibuojant saugu sėdėti automobilyje? (3)

Su tikruoju pavasariu grįžta ir žaibai. Juos įdomu stebėti, tačiau reikia pasirūpinti tinkama apsauga. Specialistai visuomet pataria nestovėti prie aukštų medžių, elektros stulpų ir kitų objektų, kurie žaibą gali pritraukti. Tuo tarpu automobilis yra laikomas gana saugia vieta, nes yra gerai izoliuotas nuo žemės.

M. Schumacherio sūnui – išbandymas vairavimo mokykloje (2)

Legendinio „Formulės 1“ lenktynininko Michaelio Schumacherio sūnui Mickui šiemet sukako 18 metų. „Mercedes-Benz“ pasinaudojo šia proga ir sukūrė šmaikščią reklamą, informuoja autoevolution.com.

Naujasis „Nissan Micra“ reklamuojamas kaip tinkamiausias bankų plėšikų pasirinkimas

Kokį šiuolaikinį automobilį išsirinktų Boni ir Klaidas, jei iš praeito šimtmečio persikeltų į dabartį? Galbūt naująjį „Nissan Micra“? Bent taip, ko gero, mano automobilio kūrėjai. Mat „Nissan Micra“ reklaminiais veidais kaip tik ir pasirinkti Didžiosios depresijos laikais nusikalstama veika pagarsėjusios gangsterių poros prototipai.

Žaibiškos reakcijos vairuotojas pats nufilmavo savo antrąjį gimtadienį (10)

Akistata su sunkvežimiu – ko gero, vienas iš klaikiausių vairuotojo košmarų. Ne ką jaukiau pasijunti ir tada, kai prieš akis staiga iškyla nuo vilkiko atitrūkusi priekaba.

Lenktyniauti negalintys „Shelby Mustang GT350“ savininkai padavė gamintojus į teismą (10)

Automobilių „Ford Mustang Shelby GT350“ savininkai Jungtinėse Valstijose pateikė kolektyvinį ieškinį prieš bendrovę „Ford“, esą pastaroji sukčiavo ir pažeidė garantijas, nes galinguoju automobiliu nesaugu lenktyniauti.
Facebook draugai