12 kvailiausių situacijų, nufilmuotų automobilių stovėjimo aikštelėse

 (66)
Kiekvienas vairuotojas kartais susiduria su sunkumais bandydamas pastatyti automobilį. „The Daily Telegraph“ išrinko 12 filmukų, kuriuose įamžintos kvailiausios situacijos automobilių stovėjimo aikštelėse.
© A.Didžgalvio nuotr.

1. BMW vairuotojas nesėkmingai pabandė pastatyti automobilį ir visureigiu užvažiavo ant kitų automobilių. Ką daryti toliau? Kviesti policiją? Laukti kol grįš aplamdytų mašinų savininkai? Tačiau vairuotojas nusprendė apsisukti ir kuo greičiau dingti tikėdamasis, kad niekas šio manevro nepastebėjo.

2. Suirzęs vyras padeda moteriai pastatyti automobilį.

3. Moteris nesėkmingai bandė susimokėti už automobilio stovėjimą neišlipusi iš mašinos ir sugebėjo išversti kelio užkardą.

4. Pasirodo, užsukus į servisą automobilio apžiūrai, iš ten galima ir nebeišvažiuoti.

5. Po 50 sekundžių uolių pastangų išvažiuoti atbuline eiga iš stovėjimo vietos, vairuotojas nusprendžia, kad viską padarė neteisingai ir grįžo ten, kur ir pradėjo.

6. Vairuotojas neteisingai įvertino galimybę atlikti savotišką „triuką“ ir paskui bandė stabdyti automobilį rankomis.

7. Neatsargiai įveiktas posūkis baigėsi vandens rezervuare.

8. Į parduotuvę ėjęs pirkėjas per plauką išvengė akistatos su automobiliu.

9. Šiame filmuke nepamatysite automobilio statymo klaidų, tačiau žiūrėkite, kuo baigiasi pramuštgalviškos pramogos automobilių aikštelėje.

10. Jeigu manevruoti aikštelėje sekasi nekaip, prasiskinti kelią galima ir kliūtis tiesiog taranuojant.

11. Vairuotojas „ramsto“ visas kliūtis automobilių aikštelėje.

12. Įvažiavimas į kiemą pasirodė per siauras, tačiau incidentas baigėsi laimingai ir žmonės nenukentėjo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

Naujas rekordas: „Tesla Model S“ vienu ypu nuriedėjo 900 kilometrų (10)

Belgijos piliečiai Stevenas Pitersas ir Joery Kulsas pasiekė naują pasaulio rekordą – „Tesla“ gaminamu „Model S P100D“ be papildomų įkrovimų nuvažiavo 901,2 kilometrą, o apie tai rašoma bendrovės „Silver Lining“ tinklaraštyje.

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (11)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Dirbtinio intelekto valdomas lenktynių automobilis: kaip tai atrodo iš vidaus

Lenktynių serijoje „RoboRace“ varžysis dirbtinio intelekto valdomi automobiliai. Kitaip sakant, tai bus visiškai autonomiški bolidai, lekiantys dideliu greičiu lenktynių trasose. Šios serijos organizatoriai Berlyne vykusiose „Formula E“ lenktynėse nufilmavo vaizdo klipą, norėdami geriau supažindinti su dar neįprastai skambančia koncepcija.

Senovinių automobilių kolekcininkas Sirijoje patyrė rimtų nuostolių (2)

Karinių negandų niokojamame Alepe gyvenantis ir senovinius automobilius kolekcionuojantis garbaus amžiaus vyras neišsižadėjo savo svajonės, nors jo kolekcija iš dalies buvo apgadinta.

Skraidantis automobilis „SureFly“: norint jį pilotuoti, nereikia piloto licencijos (2)

Skraidančio automobilio „SureFly“ kūrėjai įsitikinę, kad jau po kurio laiko šis mažylis negrįžtamai pakeis asmeninio transporto sektorių. Dvivietis skraidantis aparatas, pilnai apsirūpinus energijos ištekliais, gali įveikti iki 100 kilometrų atstumą.
Facebook draugai