101 m. sulaukęs amerikietis vairuoja sportinį automobilį

 (8)
Amerikietis Virgilas Coffmanas jau atšventė 101-ą gimtadienį, tačiau garbus amžius jam netrukdo vairuoti sportinį automobilį „Chevrolet Camaro Bumblebee Edition“, rašoma portale „topspeed.com“.
Virgilas Coffmanas. „topspeed.com“ nuotr.

V.Coffmaną pažįstantys žmonės sako, kad senolis tiesiog pakvaišęs dėl automobilių. Per visą gyvenimą šis amerikietis tikina pakeitęs 35-40 automobilių, o naujutėlį „Chevrolet Camaro Bumblebee Edition“, sukurtą pagal filme „Transformeriai“ matytą modelį, įsigijo po to, kai pardavė „Chevrolet Monte Carlo SS“.

Vyriausias pasaulyje „Chevrolet Camaro Bumblebee Edition“ vairuotojas tikina, kad jo vairavimo įgūdžiai neprastėja, tačiau jis kasmet privalo pereiti patikrinimą ir įrodyti, kad prie vairo tebėra toks pat dėmesingas kaip ir anksčiau.

Video reportažą apie V.Coffmaną galite žiūrėti šiame puslapyje.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Laisva pavara

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (10)

Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Senovinių automobilių kolekcininkas Sirijoje patyrė rimtų nuostolių

Karinių negandų niokojamame Alepe gyvenantis ir senovinius automobilius kolekcionuojantis garbaus amžiaus vyras neišsižadėjo savo svajonės, nors jo kolekcija iš dalies buvo apgadinta.

Skraidantis automobilis „SureFly“: norint jį pilotuoti, nereikia piloto licencijos (2)

Skraidančio automobilio „SureFly“ kūrėjai įsitikinę, kad jau po kurio laiko šis mažylis negrįžtamai pakeis asmeninio transporto sektorių. Dvivietis skraidantis aparatas, pilnai apsirūpinus energijos ištekliais, gali įveikti iki 100 kilometrų atstumą.

Paprastas sprendimas išsprendė didelę Kauno dviratininkų problemą (6)

Dviratininkų galvos skausmą, kaip nuo Jonavos gatvėje įsikūrusio Kauno kempingo nusigauti į Kleboniškio mišką, išsprendė nauja jungtis. 400 metrų ilgio asfaltuotas takas pakeitė iki tol krūmokšniais apaugusį nesvetingą šaligatvį, o dviratininkų saugumą užtikrina netoli tilto įrengta saugi perėja su įspėjamaisiais ženklais, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Aiškinosi, ar Europos vairuotojai pasiruošę persėsti į savivaldžius automobilius (3)

Sparčiai tobulėjančios technologijos suteiks galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai