Žiemiški orai vairuotojams pridarė nuostolių už 300 tūkst. Lt

 (12)
Trečiadienį ir ketvirtadienio rytą Lietuvoje užsitęsę žiemiški orai daugiausiai nuostolių sukėlė Rytų ir Vidurio Lietuvos regionų vairuotojams. Draudimo bendrovės „PZU Lietuva“ preliminariais duomenimis, dėl slidžių kelių ir nepalankių oro sąlygų pranešimų apie draudiminius eismo įvykių padaugėjo 25 proc. Jų nuostoliai preliminariai siekia apie 300 tūkst. litų.
Avarija
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)

„Trečiadienio popietę pradėjome gauti pranešimus apie eismo įvykius, kurių pagrindinė priežastis – ypač slidi kelių danga, kuri susidarė dėl lijundros ir šlapdribos. Daugiausiai draudiminių įvykių, kaip paprastai, yra užfiksuota Vilniaus regione, nes čia didžiausi transporto srautai“, – sakė „PZU Lietuva“ Žalų departamento direktorius Ričardas Morkvėnas.

Jo teigimu, daugiau pranešimų draudimo bendrovė gali sulaukti artimiausiu metu, nes ne visi žalą patyrę asmenys apie ją praneša operatyviai. Paprastai vairuotojai turi trijų dienų rezervą, per kurį gali pranešti apie eismo įvykius. Todėl tikėtina, kad apie smulkius draudiminius įvykius dalis vairuotojų bendrovę informuos ir per šią parą.

Pasak R. Morkvėno, šį rudens sezoną dėl nepalankių eismo sąlygų ir atšalusių orų vairuotojai patyrė daugiau žalos nei pernai, nes šalti orai šiais metais Lietuvą pasiekė gerokai anksčiau. Per trečiadienį ir ketvirtadienio rytą buvo fiksuojama ypač daug žiemos sezonui būdingų eismo įvykių, kurių pagrindinė priežastis slidi kelio danga, ypač užmiesčio keliuose, sankryžose, kelių posūkiuose ir nepagrindiniuose keliuose. Dėl jų yra padaugėję avarijų ir automobilių nuslydimo nuo kelio atvejų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (17)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai