„Volvo“ atnaujins C70 modelį

 (16)
Švedijos automobilių gamintojas „Volvo“ pristato atnaujintą C70 modelio versiją, kuri oficialiai debiutuos Frankfurto (Vokietija) automobilių parodoje rugsėjo viduryje.
Volvo C70
© Gamintojo nuotr.

Gamintojų teigimu, šis modelis sujungia elegantišką kupė ir sportišką kabrioletą. „Volvo C70“ priekio dizainas aiškiai sukurtas pagal šiemet Detroito automobilių parodoje pademonstruotos S60 koncepcijos bruožus. Galiniai žibintai „pasiskolinti“ iš XC60 modelio.

„Kruopščiai pakeitėme priekinį ir galinį automobilio dizainą, todėl mašina įgavo daugiau panašumų su didesniais „Volvo“ modeliais. Be to, salone apdailos detalės bus kokybiškesnė“, – sakė „Volvo Cars“ dizaino vadovas Fedde Talsma.

Automobilio salone pakeista ir centrinė prietaisų kolonėlė, o „Volvo C70“ stogas užsidarys arba atsidarys per 30 sek.

„Volvo C70“ bus komplektuojamas su vienu iš trijų benzininių (140, 170 ir 230 AG) arba dviejų dyzelinių (136 ir 180 AG) variklių.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (4)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.
Facebook draugai