„Volkswagen Touareg“ traukiasi iš JAV rinkos

 (30)
Po keleto metų nesėkmingų pardavimų „Volkswagen“ galiausiai nutraukia „Touareg“ SUV modelio pardavimus Jungtinėse Amerikos Valstijose. Nors SUV ir krosoverių populiarumas auga visame pasaulyje, o JAV šie modeliai paklausūs jau ilgą laiką, „Touareg“ sulaukti sėkmės nepavyko.
"Volkswagen Touareg"
© Gamintojo nuotr.

Paskutiniu lašu „Volkswagen“ kantrybės taurėje tapo per pirmąjį šių metų pusmetį 26 procentais nukritę „Touareg“ pardavimai – pirkėjus pasiekė vos 1630 šių automobilių.

Kaip rašo autoblog.com, ypatingų priežasčių šio modelio nesėkmei nėra, tačiau, panašu, kad mėginimas jį pozicionuoti kaip „premium“ klasės SUV modelį nepasiteisino.

Naujo „Volkswagen Touareg“ kaina JAV prasideda nuo 50 tūkst. 405 dolerių (maždaug 44 tūkst. 150 Eur), o aukščiausios „Executive“ įrangos lygio modeliai startuoja nuo 61 tūkst. 105 dolerių (53 tūkst. 520 Eur).

„Volkswagen“ daugiau vilčių sieja su „Tiguan“ modeliu. JAV rinkai siūloma ir speciali, ilgesnės bazės septynvietė „Tiguan Allspace“ versija.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„General Motors“ pelnas krito pardavus „Opel“ (2)

Detroite įsikūrusi automobilių bendrovė „General Motors“ (GM) paskelbė, kad šių metų antrojo ketvirčio grynasis pelnas krito 58 proc. dėl nuostolių, patirtų pardavus padalinį Europoje, ir vienkartinių išlaidų, susijusių su bendrovės pasitraukimu iš kai kurių Azijos rinkų, informuoja „MarketWatch“.

Ketvirtinis „Mitsubishi“ pelnas augo atsigavus pardavimams

Japonijos automobilių gamybos koncerno „Mitsubishi Motors“ veiklos pelnas pirmąjį metų ketvirtį išaugo keturgubai, lyginant su praėjusiais metais, kai, bendrovei prisipažinus dėl sąmoningo kai kurių automobilių degalų sąnaudų duomenų sumažinimo, pardavimai Japonijos rinkoje ženkliai smuko. Tai informuoja agentūra „Reuters“.

Be pasigailėjimo: įrangos neatnaujinę „Volkswagen“ tiesiog išregistruojami (25)

„Volkswagen Group“ pagamintų dyzelinių automobilių, kuriuose buvo įdiegta emisijų klastojimo įranga, savininkai Vokietijoje, atsisakę atnaujinti programinę įrangą, neteks savo transporto priemonės registracijos. Skelbiama, kad šis reikalavimas susijęs su VW, „Audi“, „Škoda“ ir „Seat“ modeliais, rašo europe.autonews.com.

Sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje sulėtėjo (3)

Ilgą laiką buvęs vienas sparčiausių visoje Europos Sąjungoje (ES), sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje sulėtėjo, rodo Europos automobilių gamintojų asociacijos ACEA duomenys.

Fizinė ir virtuali simuliacija – reikalinga kombinacija autonominių automobilių kūrime

Vystydami savivaldžių automobilių sistemas, „Groupe Renault“ specialistai derina ekstensyvias virtualios simuliacijos bandymų sesijas su fizinėmis automobilių testų programomis. „Renault“ koncernas puoselėja planus tapti pirmuoju automobilių gamintoju, iki 2020-ųjų metų galinčiu pasiūlyti iš dalies autonominę vairavimo sistemą, nereikalaujančią iš vairuotojo stebėti kelią ar laikyti rankomis vairą važiuojant tam tikruose sankcionuotuose bendrojo naudojimo kelių ruožuose, ir dirba prie savivaldžių sistemų diegimo savo modelių gamoje.
Facebook draugai