„Volkswagen“ prognozuoja Vokietijos automobilių rinkos nuosmukį

 (8)
„Volkswagen AG“ koncerno pardavimų vadovas Detlefas Wittigas prognozuoja, kad Vokietijos naujų automobilių rinka kitąmet patirs nemenką nuosmukį, skelbia „Autonews“.
Volkswagen Golf VI
© Gamintojo nuotr.

Jo teigimu, dėl pasibaigusios automobilių parko atnaujinimo programos, 2010 m. šioje šalyje bus parduota apie 3 mln. mašinų. Prognozuojama, kad šių metų rezultatas turėtų siekti 3,7 mln.

Per pirmuosius 9 šių metų mėnesius Vokietijoje užfiksuotas 26,1 proc. naujų automobilių rinkos augimas. Tokį rodiklį didžiąją dalimi nulėmė įgyvendinta automobilių parko atnaujinimo programa, kai į metalo laužą atidavus seną mašiną ir vietoj jos perkant naują, vokiečiai gaudavo 2,5 tūkst. eurų premiją.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (18)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (15)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai