„Volkswagen“ koncepcija 100 km įveiks su litru degalų

 (25)
Vokietijos automobilių gamintojas „Volkswagen“ atnaujina ne tik serijinius modelius, tačiau ir ateities automobilių koncepcijas. Frankfurto autosalone vokiečiai pristatys naujausią L1 projekto versiją, skelbia portalas „Autocar“.
Volkswagen L1 koncepcija
© Gamintojo nuotr.

„Volkswagen L1“ koncepcija pirmą kartą pademonstruota dar 2002 m. Šio projekto pavadinime užkoduotos kuro sąnaudos, t.y. vokiečiai kuria automobilį, kuris 100 km galėtų įveikti sudegindamas maždaug vieną litrą degalų.

Skirtinguose šaltiniuose skelbiama, kad naujausia dviejų sėdimų vietų L1 versija turi 2 cilindrų dyzelinį variklį, kuris išvysto 29-36 AG. Apie 380-499 kg sverianti transporto priemonė atrodo gana egzotiškai, o lengvasvorės konstrukcijos gamintojams atseina nepigiai.

Neoficialiais duomenimis, „Volkswagen L1“ koncepcija gali būti paruošta gamybai 2010 m.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

„General Motors“ pelnas krito pardavus „Opel“

Detroite įsikūrusi automobilių bendrovė „General Motors“ (GM) paskelbė, kad šių metų antrojo ketvirčio grynasis pelnas krito 58 proc. dėl nuostolių, patirtų pardavus padalinį Europoje, ir vienkartinių išlaidų, susijusių su bendrovės pasitraukimu iš kai kurių Azijos rinkų, informuoja „MarketWatch“.

Ketvirtinis „Mitsubishi“ pelnas augo atsigavus pardavimams

Japonijos automobilių gamybos koncerno „Mitsubishi Motors“ veiklos pelnas pirmąjį metų ketvirtį išaugo keturgubai, lyginant su praėjusiais metais, kai, bendrovei prisipažinus dėl sąmoningo kai kurių automobilių degalų sąnaudų duomenų sumažinimo, pardavimai Japonijos rinkoje ženkliai smuko. Tai informuoja agentūra „Reuters“.

Sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje sulėtėjo (3)

Ilgą laiką buvęs vienas sparčiausių visoje Europos Sąjungoje (ES), sunkvežimių pardavimų augimas Lietuvoje sulėtėjo, rodo Europos automobilių gamintojų asociacijos ACEA duomenys.

Fizinė ir virtuali simuliacija – reikalinga kombinacija autonominių automobilių kūrime

Vystydami savivaldžių automobilių sistemas, „Groupe Renault“ specialistai derina ekstensyvias virtualios simuliacijos bandymų sesijas su fizinėmis automobilių testų programomis. „Renault“ koncernas puoselėja planus tapti pirmuoju automobilių gamintoju, iki 2020-ųjų metų galinčiu pasiūlyti iš dalies autonominę vairavimo sistemą, nereikalaujančią iš vairuotojo stebėti kelią ar laikyti rankomis vairą važiuojant tam tikruose sankcionuotuose bendrojo naudojimo kelių ruožuose, ir dirba prie savivaldžių sistemų diegimo savo modelių gamoje.

BMW neigia dalyvavęs karteliniame susitarime (1)

Vokietijos automobilių gamintoja „Bayerische Motoren Werke AG“ (BMW) kategoriškai neigia pranešimus žiniasklaidoje dėl savo tariamo dalyvavimo karteliniame automobilių gamintojų susitarime.
Facebook draugai