„Volkswagen AG“ tikisi kitąmet pavyti „Toyota“ ir „General Motors“

 (15)
Vokietijos automobilių gamybos koncernas „Volkswagen AG“ prognozuoja, kad kitąmet pasaulinėje automobilių rinkoje įsivyraus štilis, o patys vokiečiai žada parduoti tiek pat mašinų kaip ir šiemet, skelbia portalas „Autonews.com“.
"Volkswagen" gamykla
© AFP/Scanpix

„Mūsų planas kitąmet – parduoti tiek pat automobilių kaip ir 2009 m. Pasauliniu mastu esame trečioje vietoje pagal pardavimus, todėl turime pasinaudoti situacija ir priartėti prie aukščiau esančių konkurentų“, – sakė kompanijos atstovas Francisco Garcia Sanzas.

Per pirmąjį šių metų pusmetį pagal pardavimus „Volkswagen AG“ nuo priekyje esančių „Toyotos“ ir „General Motors“ koncernų atsiliko mažiau nei 500 tūkst. automobilių.

Daugiausiai automobilių pardavusios gamintojų grupės (2009 m. sausis-liepa)

1. „Toyota Motor“ (3,564,105 vienetų)
2. „General Motors“ (3,552,722)
3. „Volkswagen AG“ (3,100,300)
4. „Hyundai-Kia“ (2,153,000)
5. „Ford Motor“ (2,145,000)
6. „PSA Peugeot-Citroen“ (1,586,900)
7. „Honda Motor“ (1,586,000)
8. „Nissan Motor“ (1,545,976)
9. „Suzuki Motor“ (1,152,000)
10. „Renault SA“ (1,106,989)

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (4)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (3)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.

„Jaguar E-Pace“ premjera – liepos viduryje

„Jaguar“ netrukus pristatys naują galingą ir kompaktišką miesto visureigį – „Jaguar E-Pace“. Naujas veidas „Jaguar“ šeimoje papildys pasaulio metų automobilio apdovanojimą pelniusio „F-Pace“ bei elektra varomų koncepcinių miesto visureigių „Jaguar I-Pace“ serijas.

„Subaru“ parduoda daugiausiai visais ratais varomų automobilių pasaulyje (11)

„Subaru“ yra keturių varomųjų ratų sinonimas, o dabar kompanija gali didžiuotis parduodanti daugiausiai automobilių su visais varomais ratais pasaulyje, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Lietuviška alkotesterių programinė įranga – pakeliui į JAV rinką (6)

Bendrovė „Alkotesteris“ metinėje JAV Narkotikų ir alkoholio tikrinimo pramonės asociacijos DATIA konferencijoje, vykusioje Orlande, pristatė Lietuvoje sukurtą programinę įrangą alkotesteriams bei darbdaviams skirtą alkotesterį, veikiantį su šia programine įranga.
Facebook draugai