Vokietijoje pradedama prekiauti „Porsche Panamera“

 (35)
Išaušo „Porsche“ gerbėjų ilgai laukta diena – šiandien Vokietijoje pradedama prekiauti „Porsche Panamera“ modeliu. Gamintojų teigimu, tai yra pirmasis prabangus sportinis sedanas.
Porsche Panamera
© Gamintojo nuotr.

Automobilio kaina – nuo 94,5 tūkst. eurų (apie 326,5 tūkst. Lt). Bazinės komplektacijos „Porsche Panamera“ yra varomas galiniais ratais su degalus taupančia, šešių laipsnių dvigubos sankabos mechanine transmisija. Tokios pat galios (400 AG) versija su visų varančiųjų ratų sistema kainuos 102,2 tūkst. eurų (apie 353 tūkst. Lt).

500 AG išvystanti „Porsche Panamera Turbo“ versija atseis 135,1 tūkst. eurų (apie 466,5 tūkst. Lt).

„Porsche Panamera“ rugsėjį taip pat pasirodys Europos, Pietų Amerikos ir kai kurių Azijos šalių rinkose. Šiaurės Amerikoje ir Australijoje šį automobilį bus galima įsigyti kitų metų pradžioje.

Ateityje „Porsche“ planuoja gaminti „Panamera“ modelį su V6 varikliu (dabartinis agregatas – V8) bei hibridinę versiją.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Autonaujienos

Vokietija prašo gamintojų atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių (4)

Vokietijos transporto ministerija ragina automobilių gamintojus atšaukti apie 12 mln. dyzelinių automobilių bei atnaujinti jų programinę įrangą, skelbia „Reuters“, remdamiesi savo šaltiniais.

D. Britanija užsibrėžė ambicingą tikslą automobilių pasaulyje investuos beveik milijardą (44)

Jungtinės Karalystės vyriausybė ketina investuoti daugiau nei 800 mln. svarų sterlingų (maždaug 907,3 mln. eurų) į naujų autonomiškų ir jokių teršalų į aplinką neišmetančių transporto priemonių technologijų kūrimą. Taip stengiamasi užtikrinti iš Europos Sąjungos žengiančios šalies ekonominę plėtrą.

„Volkswagen“ Vokietijoje supirks dalies klientų automobilius (4)

Automobilių gamintojas „Volkswagen Group“ (VW) pranešė apie sutikimą supirkti kai kuriuos Vokietijoje eksploatuojamus dyzelinius automobilius, kuriuose buvo įdiegta neteisėta emisijų rodmenis klastojanti programinė įranga. Toks sprendimas buvo priimtas nutarus neteikti apeliacinio skundo dėl teismo nutarties, ginančios ieškovų pretenzijas dėl kompensacijų.

Tyrimas: dotacijos elektromobilių pirkimui nėra efektyvus būdas taršai sumažinti (20)

Elektromobilių pirkimui skiriamos dotacijos Kanadoje yra neefektyvus būdas šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimui sumažinti ir nėra finansiškai rentabilus, rodo ketvirtadienį paskelbtos Monrealio ekonomikos instituto atlikto tyrimo išvados.

Didysis „Renault“ SUV „Koleos“ atvyko į Lietuvą (13)

2016 metais Kinijoje, Pekino automobilių parodoje, pristatytas naujasis „Renault Koleos“, jau parduodamas Australijoje, Persijos įlankos šalyse ir tam tikrose Pietų Amerikos bei Azijos rinkose, šį mėnesį jau pasiekė Europos rinkas, įskaitant ir Lietuvą.
Facebook draugai