Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
 
85
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinakte su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Autonaujienos

„Renault“ sunkvežimių priežiūra – pas „Volvo Trucks“ atstovus

2014 gruodžio mėn. 19 d. 11:42
Sunkvežimio remontas
Gamintojo nuotr.
Įgaliotoji „Volvo Group Trucks“ atstovė „Volvo Lietuva“ nuo 2015 m. sausio 1 d. taps vienintele oficialia „Renault Trucks“ sunkvežimių techninės priežiūros tiekėja ir gamintojo garantinių įsipareigojimų vykdytoja.

„Top Gear“ žurnalas „Metų automobiliu“ išrinko „BMW i8“ (14)

2014 gruodžio mėn. 19 d. 10:09
BMW i8
Gamintojo nuotr.
Vieno labiausiai pasaulyje žinomo automobilių žurnalo „Top Gear“ metų automobilio rinkimuose geriausiu 2014 m. modeliu išrinktas futuristinės išvaizdos iš elektros tinklo įkraunamas sportinis hibridas „BMW i8“.

Didžiojoje Britanijoje smuko automobilių gamyba

2014 gruodžio mėn. 18 d. 21:49
Didžiojoje Britanijoje smuko automobilių gamyba
Gamintojo nuotr.
Automobilių gamybos apimtys Didžiojoje Britanijoje lapkritį, palyginti su spalio mėnesiu, smuko 0,2 proc. Tiesa, nuo 2013 metų lapkričio registruotos apimtys išlieka stabilios – 1,42 mln. vienetų.

„Mercedes“ JAV atšaukia beveik 5 tūkst. visureigių (4)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 21:45
„Mercedes“ JAV atšaukia beveik 5 tūkst. visureigių
Gamintojo nuotr.
Vokietijos automobilių gamintoja „Mercedes-Benz“ Jungtinėse Valstijose atšaukia 4 tūkst. 871 sedaną ir visureigį dėl šių variklio sistemoje galinčių susidaryti tepalų nuotėkių.

Slapta parengta „dovanėlė“ vairuotojams: brangs techninė apžiūra (202)

2014 gruodžio mėn. 18 d. 17:22
Nuo vasario brangs automobilių techninės apžiūros (TA) kaina, ketvirtadienį patvirtino Susisiekimo ministerija.
Facebook draugai