Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
 
85
Registruoti (0) Anonimiški (85)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Autonaujienos

„Fiat“ vadovas: „Google“ ir „Apple“ gali iškreipti automobilių rinką (2)

2015 kovo mėn. 4 d. 11:40
Tradicinė transporto priemonių rinka kvailai pasielgtų ignoruodama bendrovių „Google“ ir „Apple“ žingsnius automobilių technologijų link, teigia „Fiat-Chrysler“ vadovas Sergio Marchionne. Apie tai praneša BBC.

„Honda HR-V“ ir „Mazda CX-3“: „džipukų“ ataka tęsiasi (14)

2015 kovo mėn. 3 d. 21:05
Sprendžiantys dilemą, kas geriau – „Nissan Juke“ ar „Opel Mokka“, „Peugeot 2008“ ar „Renault Captur“, greitai turės dar vieną galvosūkį: „Honda HR-V“ ar „Mazda CX-3“?

Ženevos automobilių parodoje – BMW premjeros (8)

2015 kovo mėn. 3 d. 12:49
Ženevos automobilių parodoje – BMW premjeros
Gamintojo nuotr.
Šią savaitę duris atversiančioje 85-oje Tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje BMW automobilių gerbėjų laukia naujienos – bavarų koncerno stende bus pristatyti nauji automobilių modeliai, priedai ir išmanios technologijos „BMW i“ serijai.

Naujasis „Hyundai Tucson“: pretenzijos į „Premium“ segmentą „Motorai“ iš Berlyno (16)

2015 kovo mėn. 2 d. 18:56
Hyundai Tucson pristatymas
J.Paplaičio nuotr.
Kaip jums patinka toks automobilio apibūdinimas: korėjietiška kilmė, tačiau jis pavadintas JAV miesto vardu. Jo išvaizda sukurta studijoje Vokietijoje, o gaminamas jis... Čekijoje. Painu? Galbūt, bet visa tai tinka apibūdinant naujausios kartos kompaktinį SUV automobilį „Hyundai Tucson“.

Debiutuojantis „Kia Sportspace“ taikosi į keliauninkus (8)

2015 kovo mėn. 2 d. 13:48
Kia SPORTSPACE
Gamintojo nuotr.
Ženevos parodos išvakarėse pristatomas debiutui besiruošiantis „Kia SPORTSPACE“ koncepcinis modelis.
Facebook draugai