Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Autonaujienos

Kiekvieną rugpjūčio savaitgalį - vairuotojų blaivumo tikrinimo akcijos (14)

Policijos pareigūnai, siekdami ne tik išaiškinti ir užkardyti Kelių eismo taisyklių pažeidimus, bet ir drausminti eismo dalyvius, rugpjūčio mėnesį visoje šalyje organizuoja įvairias prevencines saugaus eismo užtikrinimo priemones.

Šalis, kur už kiekvieną viršytą kilometrą gali tekti pakloti ir 10 tūkst. eurų (49)

Suomijoje pagal įstatymus baudas už padarytus nusižengimus policija išrašo atsižvelgiant į žmogaus metines pajamas. Dėl to už kai kuriuos nusižengimus turtingesni Suomijos gyventojai sulaukia itin įspūdingų dydžių baudų.

„Audi“ parodys naujoviškus žibintus (12)

„Audi“ žengia dar vieną žingsnį apšvietimo technologijų srityje. Frankfurto automobilių parodoje ši Vokietijos gamintoja demonstruos iki šiol dar neregėtą šviesos srauto vienalytiškumą užtikrinančius naujoviškus Matrix OLED žibintus.

Legendinė Vokietijos automobilių markė atgimsta su visureigiu (6)

Šį pavasarį oficialiai paskelbta žinia, kad po penkiasdešimties metų pertraukos atgimsta seniai pamiršta Vokietijos automobilių markė „Borgward“. Šią savaitę paaiškėjo, kad pirmasis automobilis, kurį kuria atgimę vokiečiai bus visureigis.

Trys geriausiai ir blogiausiai nuo programišių apsaugoti automobiliai (8)

Pastaruoju metu pasigirdo daugybė naujienų ir pasvarstymų, kiek saugi yra automobilių elektronika ir kiek ji yra apsaugota nuo įsilaužėlių. Prieš kurį laiką pasaulį apskriejo žinia, kad du Jungtinių Amerikos Valstijų mokslininkai sugebėjo įsilaužti į naujausio modelio „Jeep Cherokee“ automobilius ir juos užvaldyti. Įsilaužėliai per atstumą kontroliavo ne tik oro kondicionavimo įrangą ar garso aparatūrą, bet, kas yra daug svarbiau, variklio ir stabdžių darbą.
Facebook draugai