Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Autonaujienos

Rugpjūtį gerokai ūgtelėjo naujų automobilių rinka (7)

Preliminariais „AutoTyrimų“ duomenimis, gautais pagal ES reglamentuotą metodiką išanalizavus VĮ „Regitra“ pateiktus pradinius duomenis, 2015 m. rugpjūtį Lietuvos naujų lengvųjų automobilių (M1 ir N1) registravimas išaugo net 24 proc. iki 1’344 vnt. 2014 m. rugpjūtį šalyje buvo įregistruoti 1’083 automobiliai.

Automobilis – kelionei aplink pasaulį (9)

Diuseldorfe (Vokietija) vykusioje kelioninių automobilinių namelių – kemperių parodoje „Fiat“ gamintojas pristatė įspūdingą kelionėms skirtą automobilį „Fiat Ducato 4x4 Expedition“, kuris tikriausiai nuo šiol bus visų mėgstančių keliauti automobiliais svajonių objektas.

Naujasis „Bugatti“ kainuos dvigubai daugiau (17)

1,3 milijonai eurų – mažiausiai tiek buvo prašoma už „Bugatti Veyron“ superautomobilį. Buvo, nes „Veyron“ jau nebegaminamas, o jo pamaina – naujasis „Chiron“ – oficialiai bus pristatytas kitų metų Ženevos automobilių parodoje ir kainuos beveik dvigubai daugiau.

Prasideda geriausio vairuotojo paieškos REGISTRACIJA (14)

Rugsėjo 12-ąją startuoja tradicinis konkursas „Geriausias Lietuvos vairuotojas 2015“, kuris bus jau keturioliktasis jų istorijoje.

Dyzeliniai BMW riaumos garsiau (29)

Automobilių gamintojas iš Bavarijos nusprendė savo dyzeliniams modeliams suteikti daugiau sportiškumo ir siūlo užsisakyti specialią išmetimo „M Performance Active Sound“ sistemą, kurios garsas papildomai sustiprintas atskira garso įranga ir papildomu kanalu.
Facebook draugai