Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (85)
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Autonaujienos

BMW „trečiuko“ 40-metis: kaip atrodė pirmasis „BMW 3”? (29)

Prieš keturias dešimtis metų, 1975 m. Frankfurto automobilių parodoje, buvo pristatyta pirmoji „BMW 3“ serijos automobilių karta. Iškart po debiuto šis modelis tapo geriausiai parduodamu kompanijos automobiliu. Bėgant laikui „BMW 3“ serija tapo tam tikru žanro standartu, o šiandien maždaug kas trečias įsigyjamas koncerno automobilis yra „BMW 3”.

Panevėžietis Kauną nustebino įspūdingu auto-motociklu (69)

Tiesą pasakius, tokio termino auto-motociklas lietuvių kalboje nėra, tačiau tokia pirma mintis šauna gatvėje išvydus šį triratį. Ketvirtadienį šį raudoną dvivietį monstrą į Kauną atvairavo Panevėžio gyventojas.

Atnaujinto „Volkswagen Tiguan“ variklių gamoje – nauji pasirinkimai (17)

Septynerius metus gaminamas „Volkswagen Tiguan“ – vienas iš kompaktinės klasės SUV segmento lyderių. Atnaujindami populiarųjį „Tiguan“ gamintojai siūlo keletą naujų variklių ir automagnetolų bei informacinių pramoginių sistemų.

„Fiat“ pristatė naują sedaną išskirtiniu pavadinimu (27)

„Fiat“ Stambulo automobilių parodoje pristatė sedaną „Fiat Ægea“. Kompaktiškas ir globalioms rinkoms skirtas modelis, gamintojų teigimu, iš kitų tokios klasės automobilių išsiskirs erdve automobilio viduje, taupiais varikliais, rafinuotu itališku stiliumi ir konkurencinga kaina.

„Lamborghini“ patvirtino, kad gamins visureigį (25)

Italijos superautomobilių gamintojas „Lamborghini“ paskelbė, kad trečiuoju šios markės modelių gamos atstovu taps SUV visureigis. Jau žinoma, kad serijinė jo versija rinkas pasieks 2018 m.
Facebook draugai