Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Autonaujienos

„Mitsubishi Motors“ skaičiuoja nuostolius, patirtus dėl skandalo (1)

Japonijos automobilių gamintojos „Mitsubishi Motors“ rinkos vertė ir jos produkcijos užsakymų apimtys vidaus rinkoje sumažėjo perpus nuo tada, kai praėjusią savaitę paaiškėjo, kad gamintoja mažinusi duomenis apie kai kurių modelių automobilių sunaudojamus degalus.

„Volkswagen“ vadovas asmeniškai atsiprašė B. Obamos (1)

Vokietijos automobilių gamybos koncerno „Volkswagen“ generalinis direktorius Matthias Muelleris pranešė asmeniškai atsiprašęs JAV prezidento Baracko Obamos dėl koncerno manipuliacijų taršos rodmenimis, informuoja „The New York Times“.

„Ford“ pranešė apie rekordinį pelną (4)

JAV automobilių gamintoja „Ford Motor Co“ pranešė per pirmąjį ketvirtį padidinusi pelną iki rekordinio lygio, tam įtakos turėjo stiprūs pikapų F-150 pardavimai Šiaurės Amerikoje ir pagerėję rodikliai Europoje, informuoja „Reuters“.

„Ford Mustang“ ir „Focus RS“ Kačerginėje – greitas ir dar greitesnis (11)

Velnias – kodėl taip trumpai? Tokios mintys kilo po to, kai vienintelėje žiedinių lenktynių trasoje Lietuvoje – nuo 1960 metų veikiančiame Nemuno žiede – „Ford Performance“ renginio metu pravažiavau su dviem ypatingais automobiliais – „Ford Focus RS“ ir „Mustang“.

Desperatiškoje kovoje su automobiliais – dar vienas Paryžiaus bandymas (12)

Paryžiaus politikai kelis kartus eksperimentavo drausdami automobilių eismą, rezultatai buvo įvairūs. Parą būdavo draudžiamas automobilių su lyginiais numeriais eismas, parą – su nelyginiais, vėliau planuotas senų automobilių eismo draudimas. Na o pagal naujausią planą, gegužės 8 d. Eliziejaus laukuose bus draudžiamas visų automobilių eismas.
Facebook draugai