Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
 
85
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Autonaujienos

„Kia“ ruošia trečios kartos „Sorento“ (4)

2014 liepos mėn. 30 d. 15:31
Kia Sorento eskizas
Gamintojo nuotr.
Visiškai naujas trečios kartos „Kia Sorento“ bus oficialiai parodytas jau kitą mėnesį Korėjoje. Jis žada stebinti drąsiu ir įmantriu eksterjero dizainu.

„Jaguar XE“ kėbule dominuos aliuminis (3)

2014 liepos mėn. 30 d. 15:03
Jaguar XE
Gamintojo nuotr.
Naujasis kompaktinės klasės sedanas XE kuriamas tam, kad šios klasės standartai būtų pakeisti. Automobilis konstruojamas naudojant modulinę „Jaguar“ architektūrą, tačiau jo monokoko tipo kėbulo konstrukcija bus unikali – net 75 proc. struktūros sudarys aliuminio dalys.

„Toyota“ pardavimai padidėjo iki rekordinio lygio (4)

2014 liepos mėn. 30 d. 10:38
Toyota Auris Hybrid Touring Sports
Gamintojo nuotr.
Japonijos automobilių gamintoja „Toyota“ per pirmąjį šių metų pusmetį visame pasaulyje pardavė rekordinį automobilių skaičių – 5,09 mln. automobilių, praneša „RIA Novosti“, remdamasi bendrovės pareiškimu.

Policininkams – nauji automobiliai (24)

2014 liepos mėn. 30 d. 09:40
Policininkams – nauji automobiliai
Šiaulių aps. VPK
Saulėtą ir karštą antradienį Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Radviliškio rajono policijos komisariato pareigūnams perduoti nauji automobiliai. Tai - Radviliškio rajono savivaldybės parama policijai.

Iš šių modelių rinks „Europos metų automobilį 2015“ (18)

2014 liepos mėn. 29 d. 18:07
Europos metų automobilis 2015 dalyviai
DELFI montažas
„Europos metų automobilio“ konkursų organizatoriai paskelbė, iš kurių modelių rinks geriausią 2015-ųjų automobilį.
Facebook draugai