Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
Registruoti (0) Anonimiški (85)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Autonaujienos

„Peugeot 308 R Hybrid“ – radikalus hečbekas

„Peugeot Sport“ skyrius sukūrė naują hibridinę 308-ojo modelio versiją, pasižyminčią sportiškomis savybėmis. Kol kas prie jo pavadinimo yra žodis „koncepcija“, bet gali būti, kad šį modelį pamatysime ir keliuose.

Pagal klasikinį „Škodos“ modelį sukurtas sportinis (4)

Garsus čekų dizaineris Petras Novague‘as ir šeimyninės įmonės „Hoffmann Metalworking“ direktorius Marekas Hoffmannas suvienijo jėgas ir įgyvendino seną svajonę – sumodernino klasikinį čekišką automobilį.

Devynių automobilių testas: kuris kompaktinis modelis geriausias? TV laida „Ne vienas kelyje“ (23)

TV laida „Ne vienas kelyje“ surengė itin didelį automobilių testą, kuriame dalyvavo net devyni modeliai. Žurnalistai aiškinosi, kuris iš Lietuvoje parduodamų kompaktinių automobilių yra geriausias.

Svarbiausios Niujorko automobilių parodos naujienos (4)

Niujorke pasibaigė kasmetė tarptautinė automobilių paroda. Tai yra viena seniausių automobilių parodų pasaulyje, į kurią gamintojai atveža daugiausiai amerikiečiams aktualias naujienas.

Estai skaičiuoja, kiek dėl valdžios sprendimo gali brangti degalai (1)

Estijoje ruošiamasi didinti degalų akcizą. Manoma, kad litras degalų gali pabrangti iki 0,30 euro.
Facebook draugai