Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
 
85
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Autonaujienos

KET automobilių sporto neriboja (4)

2014 spalio mėn. 22 d. 18:01
Į Kelių eismo taisykles (KET) įtrauktas naujas punktas, nurodantis, kad vairuoti transporto priemones (TP) nelegaliai organizuotose TP lenktynėse draudžiama, sukėlė nemažai nerimo Lietuvos automobilių sporto bendruomenėje.

„PSA Peugeot Citroen“ atsigavo: pajamos ir pardavimai auga (1)

2014 spalio mėn. 22 d. 16:09
„PSA Peugeot Citroen“ atsigavo: pajamos ir pardavimai auga
Gamintojo nuotr.
Panašu, kad prancūzų automobilių gamintojos "PSA Peugeot Citroen" pertvarkymų planas veikia, - anksčiau apie finansines problemas skelbusi įmonė trečiadienį nurodė atsigavusius pardavimus ir kylančias pajamas. Apie tai praneša naujienų agentūra BBC.

Dėl rimto defekto „Toyota“ priversta atšaukti ketvirtį milijono automobilių (5)

2014 spalio mėn. 22 d. 15:20
Dėl rimto defekto „Toyota“ priversta atšaukti ketvirtį milijono automobilių
Gamintojo nuotr.
„Toyota“ paskelbė atšaukianti Jungtinėse Valstijose 247 tūkstančius pernai metais išleistų automobilių, įskaitant populiarius visureigių ir pikapų modelius.

Policija pasakė, į ką būtina atkreipti dėmesį (1)

2014 spalio mėn. 22 d. 13:42
Policija pasakė, į ką būtina atkreipti dėmesį
DELFI (P.Sadausko nuotr.)
Pareigūnai atkreipia dėmesį bei pataria tamsiu paros metu arba esant blogam matomumui pėstiesiems prisisegti atšvaitus arba neštis šviečiantį žibintą, dviratininkams - vilkėti ryškiaspalves liemenes su šviesą atspindinčiais elementais, ant dviračių naudoti žibintus.

Naudinga žinoti: ne visais atvejais draudikas sumokės išmoką (26)

2014 spalio mėn. 21 d. 09:44
Apdraudėte automobilį KASKO draudimu ir važinėjate ramus, kad nutikus nelaimingam atsitikimui - avarijai ar vagystei - gausite jums priklausančią išmoką.
Facebook draugai