Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
 
85
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Autonaujienos

Kauniečiai išbandė naujus automobilius: kokie įspūdžiai? (13)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 15:58
Kauniečiai išbandė naujus automobilius: kokie įspūdžiai?
R. Tenio nuotr.
Prie „Žalgirio“ arenos vyksta Kauno „Autodienos“, kurių metu dalyviai kviečiami išbandyti naujus automobilius.

Dviratininkams turi gerų žinių (15)

2014 rugsėjo mėn. 20 d. 12:53
Dviratininkams turi gerų žinių
R. Tenio nuotr.
Nuo šiol dviračių entuziastai galės važinėtis nauju dviračių taku nuo Marvelės iki Kačerginės. Oficialiai atidarytas dviračių takas driekiasi 6,5 kilometro. Dviratininkai šiuo taku važiuodami gali gėrėtis itin gražiais Nemuno krantais.

BMW žada, kad naujame kabriolete vairuotojai jausis kaip laivo denyje (9)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 15:00
BMW 2-serijos kabrioletas
Gamintojo nuotr.
Vokietijos automobilių koncernas BMW pristatė naujausią antrosios serijos šeimos narį – „2 Series Convertible“. Naujasis modelis iš kitų kompaktinės klasės kabrioletų išsiskiria atletišku dizainu, ypač dinamiškais varikliais bei laivo denį primenančiu interjeru.

Nematytas Lietuvos auksarankių šedevras: „Audi“ tapo „Bugatti“ (219)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 16:10
Penktadienį duris atvėrė naujų automobilių, serviso įrangos, autodetalių ir paslaugų paroda „Kauno automobilių dienos 2014“. Tarp parodos eksponatų akį traukia garsusis „Bugatti Veyron“ modelis. Tiesa, ne originalus – Lietuvos auksarankiai meistrai „Audi A6” pavertė į „Bugatti“.

Automobilių parodoje Kaune - nuo „Lexus“ iki „Žigulių“ (21)

2014 rugsėjo mėn. 19 d. 11:48
Penktadienį duris atvėrė naujų automobilių, serviso įrangos, autodetalių ir paslaugų paroda „Kauno automobilių dienos 2014“. Šiemet parodoje galima išvysti ne tik naujus tviskančius modelius, bet ir jau klasika tapusius automobilius.
Facebook draugai