Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Autonaujienos

VW, „Audi“ ir BMW atšaukia 1,7 mln. automobilių dėl oro pagalvių (3)

„Volkswagen Group“ teigia Amerikoje atšaukianti per 850 tūkst. VW ir „Audi“ automobilių – toks sprendimas priimtas dėl galimai nekokybiškų gamintojo iš Japonijos „Takata“ oro pagalvių, skelbia „Autonews“.

Aiški „Tesla Model 3“ kaina ir debiuto data (33)

Dauguma analitikų nė akimirkai neabejoja – elektromobilių kompanijos „Tesla Motors“ ateitis priklauso nuo naujojo modelio „Tesla Model 3“ sėkmės. Todėl nenuostabu, kad žinių apie jo debiutą ir bet kokios susijusios informacijos laukiama nekantriai.

„Tesla“ šiemet žada tapti pelninga (4)

JAV elektromobilių gamintojos „Tesla Motors“ generalinis direktorius Elonas Muskas patikino investuotojus, kad bendrovė šiais metais pradės dirbti pelningai. Po tokių „Tesla“ vadovo pareiškimų bendrovės akcijos smarkiai pakilo, nors ketvirtąjį 2015 metų ketvirtį bendrovė patyrė nuostolių, skelbia „Reuters“.

Išankstinė pirmojo SEAT visureigio premjera – septynmečiams (5)

Koks yra pirmas automobilio gamybos žingsnis? Kiek dienų užtrunka pagaminti automobilį? Tai tik keletas iš daugybės klausimų, kuriuos uždavė 25 septynmečiai vaikai. Šių smalsių ir spontaniškų, nieko nebandančių nutylėti vaikų klausimai padėjo ir savo pirmąjį kompaktinį visureigį besirengiančiai pristatyti SEAT komandai geriau išanalizuoti ir išgryninti automobilio kūrimo procesus.

Tarptautiniame festivalyje – trys apdovanojimai „Renault“ (14)

Paryžiuje surengtoje 31-ojo Tarptautinio automobilių festivalio (FAI) apdovanojimų ceremonijoje „Renault“ pelnė tris svarbiausius apdovanojimus, įskaitant „Gražiausio metų automobilio 2015“ titulą, skirtą „Renault Talisman“, teigiama gamintojo atstovų pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai