Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
 
85
Registruoti (0) Anonimiški (85)
Parašykite savo komentarą
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Autonaujienos

Automobilių tobulinimo kultūra Lietuvoje: kas šiandien madinga? (10)

2015 sausio mėn. 25 d. 09:42
Modifikuoti automobiliai.
Freshfit.lt nuotr.
Norėdami turėti gražų automobilį, lietuviai per dažnai vaikosi vyraujančių madų ir per retai galvoja apie tai, ko nori patys, įsitikinę netradicinių automobilių klubo „Instinct Society“ nariai. Anot jų, kad į gatvę išriedėtumei akį traukiančiu automobiliu, pirmiausia reikia ne pinigų, o skonio.

Paskelbė, už kiek pardavė S. Brundzos automobilius visų mašinų kainos (186)

2015 sausio mėn. 23 d. 10:47
Parduoti S. Brundzos automobiliai
DELFI montažas
Didžiosios Britanijos aukcionų namai „Coys“ paskelbė, už kiek buvo parduota Seimo nario Stasio Brundzos automobilių kolekcija.

„Seat“ pristatė itin greitą universalą „Leon ST CUPRA“ (11)

2015 sausio mėn. 22 d. 18:39
Seat Leon ST CUPRA
Gamintojo nuotr.
„Seat“ pristatė „Leon ST CUPRA“, galintį suderinti stilingumą, sportiškumą ir praktiškumą. Talpią (net iki 1470 l) bagažinę turintis „Leon CUPRA ST“ iki 100 km/val. įsibėgėja per 6 sek. – štai koks greitas gali būti praktiškas automobilis.

„Hyundai“ pelnas smunka žemiausiai nuo pat 2010-ųjų (6)

2015 sausio mėn. 22 d. 16:59
Hyundai i30
Gamintojo nuotr.
Pietų Korėjos automobilių gamintoja „Hyundai“ pranešė, kad pernai jos gautas grynasis pelnas smuko 15 proc. ir pasiekė 7 mlrd. JAV dolerių, praneša BBC.

„Ford“ reklamuoja neparduodamą automobilių spalvą (6)

2015 sausio mėn. 22 d. 10:33
Gruodžio mėnesį įkurtas galingiausius ir sportiškiausius „Ford“ modelius suvienijęs „Ford Performance“ padalinys neseniai pasibaigusiame Detroito automobilių salone debiutavo sensacingai.
Facebook draugai