Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“

 (85)
Vilniuje perkamiausias „Passat“, Kaune – „Golf“, Klaipėdoje – „Astra“
© Gamintojo nuotr.

Rugpjūčio mėnesį Vilniuje perkamiausi buvo naudoti „Volkswagen Passat“, Kaune – „Volkswagen Golf“, Klaipėdoje – „Opel Astra“ automobiliai. Šiauliuose vienodai nupirkta „Audi A6“ ir „Volkswagen Golf“. Remiantis „Autoplius.lt“ duomenimis, Marijampolėje taip pat lyderiauja „Volkswagen Passat“, o Tauragėje – „Renault Scenic“.

Šalyje perkamiausiais naudotais automobiliais išlieka vokiški, rugpjūtį jie sudarė beveik pusę visų parduotų naudotų automobilių. Apie 27 proc. parduotų buvo naudoti japoniški automobiliai, 10 proc. – prancūziški, ir tik beveik 6 proc. – pagaminti JAV.

Statistika rodo, kad parduodamų naudotų vokiškų automobilių kainos yra beveik ketvirtadaliu žemesnės nei vidutinės jų pasiūlos kainos, o japoniškų automobilių pasiūlos ir pardavimo kainos beveik nesiskiria.

Geriausiai perkamos vokiškų automobilių markės – „Volkswagen“, BMW ir „Audi“. Statistika rodo, kad „Volkswagen“ rugpjūtį parduota už 17,2 mln. Lt, jie sudaro 12,2 proc. naudotų automobilių rinkos. Naudoti BMW markės automobiliai užėmė 10,3 proc. rinkos, jų pardavimai siekė 14,5 mln. Lt. „Audi“ markės automobiliai parduoti už 14,5 mln. Lt, jie sudaro 10,3 proc. rinkos. Tokie rezultatai gauti remiantis daugiau nei 10 tūkst. respondentų atsakymais, kurie rugpjūčio mėnesį pažymėjo pardavę savo transporto priemonę.

Remiantis transporto skelbimų portalo duomenimis, rugpjūtį šalyje naudotų automobilių buvo nupirkta už daugiau nei 140 mln. Lt.

www.DELFI.lt
 
85
Vardas
Komentavimo taisyklės ir atsakomybė

Autonaujienos

„Honda“ „per klaidą“ nuslėpė beveik 2 tūkst. eismo įvykių (1)

2014 lapkričio mėn. 25 d. 15:50
Honda Civic Tourer
Gamintojo nuotr.
Japonijos automobilių gamintoja „Honda Motor Co“ pripažino nuo 2003 metų nepranešusi JAV eismo reguliavimo institucijos pareigūnams apie 1 729 atvejus, kuomet dėl eismo įvykių buvo registruoti sužeidimai ar mirtys, praneša „Reuters“.

Pasirodė galingiausia „Nissan Qashqai“ versija (18)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 19:35
Nissan Qashqai
Gamintojo nuotr.
„Nissan „Qashqai“ variklių gamą papildė galingiausia versija – benzininis variklis 1,6 DIG-T, išvystantis 163 AG. Iki šiol į „Qashqai“ buvo montuojamos 1.5 dCi, 1,6 dCi ir 1,2 DIG-T jėgainės.

„Hyundai-Kia“ lygiuosis į „Toyota“ (4)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 17:12
Kia Optima Hybrid
Gamintojo nuotr.
„Hyundai Motor Co.“ ir „Kia Motors Corp.“ paskelbė turinčios tikslą padidinti „žalių“ automobilių skaičių tris kartus ir iki 2020 m. savo kolekcijoje jų turėti net 22.

„Audi“ pademonstravo vandeniliu varomą automobilį (14)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 16:58
Audi A7 Sportback h‑tron quattro
Gamintojo nuotr.
„Audi“ inžinieriai sukūrė nematytą hibridą – automobilį su dviem jėgainėm, iš kurių vienas yra vandenilinis variklis, kitas – elektros motoras.

Estijoje „Metų automobiliu 2015“ išrinktas „Renault Twingo“ (38)

2014 lapkričio mėn. 24 d. 11:56
Renault Twingo
Gamintojo nuotr.
Estai jau išsirinko „Metų automobilį 2015“. Juo tapo mažasis „Renault Twingo“. Šis modelis po atkaklios kovos finale aplenkė „Nissan Pulsar“.
Facebook draugai